Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Никак даже не ми е неприятно. Аз съм много доволен от видяното снощи. Вече знам, че няма как някога "Две сърца" да е бил по-голям хит от "Залеза и зората". :1000 (19):

За мен снощи Кама получи реванш за 2002 година и колкото и да го мотаете, това е сентенцията от снощи в този дълъг 14-годишен спор Деса - Кама.

 

Обаче едно нещо не ми става ясно за теб. Ти кога ще напишеш пост, в който не ме цитираш мен? Нали знаеш, че тук може да се гледа историята на чата? Изглеждаш като платено или назначено тролче тип Алехандро Галкин с 5-те му профила, защото нищо друго не те вълнува освен Камелия и Фокси. В крайна сметка, дори да си такова, аз съм си тук и няма проблем да те разнасям като валяк цинкова кофа както си искам. Предполагам ти се е изяснило това или не ти е ясно?

 

По-скоро на тебе ти се натри носа и стана за смях в последно време...Не се притеснявай нямам , други профили, години наред не писах, но като гледах жалките ти разсъждения не се сдържах да ти се присмея и дразня......

Какъв реванш е получила???? Като 14 години по-късно Деси Слава е актуално и уважавано име, което е чакано с нетърпение от всички, а Камелия е бивша фолк певачка на Пайнер, на която единствения фен си ти..Според тебе коя е получила реванш???

 

Толкова си повърхностен, като мъж на толкова години не те видях да коментираш пеене, държание на сцена, а ми копираш жълти статии и за това как е облечена....За съжаление си, не разбра ли, че за Камелия ти си просто откачен фен от интернет и не печелиш нищо от това, че и целуваш задника....

Малко за другите:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо интересно - Васил е писал коментар на Глория, че са били много кратко на сцената и е можело да изпее още 1-2 златни хита. Тя е отговорила следното:

 

Gloria (official) От Фирма ,,Пайнер ,, пожелаха да изпеем само една песен...дори имаше спор дали да пуснат визитката ми в началото..почувствах се леко обидена..в крайна сметка открихме концерта и въобще участвахме най - вече заради феновете.

 

И това при положение, че нахалството, наречено Ивана, седя минимум 15 минути на сцената, пя 6 минутна балада с певец, който НЕ е във фирмата и досади на макс с безумните си слова и т.н. Дори не видях някаква велика реакция от публиката на златния й микс. Неразбираемо е защо се е получлило така, след като Глория последните години успя да лансира някакви прилични хитове, докато Ивана и толкова не може вече.

 

Защо проблемът ти е Ивана? Нима тя и е взела времето и мястото на Глория? Стига вече с тия детски историйки, интригантски. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимки от партито след концерта - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.8...7037&type=3

 

Потресен съм от Теди Александрова. Няма такава пошлотия като нейната. Буквално по гащи се разхождаше и се кълчеше из тоалетните на Котън с някакъв чичко. А по самочувствие вече няма равна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо интересно - Васил е писал коментар на Глория, че са били много кратко на сцената и е можело да изпее още 1-2 златни хита. Тя е отговорила следното:

 

Gloria (official) От Фирма ,,Пайнер ,, пожелаха да изпеем само една песен...дори имаше спор дали да пуснат визитката ми в началото..почувствах се леко обидена..в крайна сметка открихме концерта и въобще участвахме най - вече заради феновете.

 

И това при положение, че нахалството, наречено Ивана, седя минимум 15 минути на сцената, пя 6 минутна балада с певец, който НЕ е във фирмата и досади на макс с безумните си слова и т.н. Дори не видях някаква велика реакция от публиката на златния й микс. Неразбираемо е защо се е получлило така, след като Глория последните години успя да лансира някакви прилични хитове, докато Ивана и толкова не може вече.

 

Ама за Дъ Йоргос имаше време...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо интересно - Васил е писал коментар на Глория, че са били много кратко на сцената и е можело да изпее още 1-2 златни хита. Тя е отговорила следното:

 

Gloria (official) От Фирма ,,Пайнер ,, пожелаха да изпеем само една песен...дори имаше спор дали да пуснат визитката ми в началото..почувствах се леко обидена..в крайна сметка открихме концерта и въобще участвахме най - вече заради феновете.

 

И това при положение, че нахалството, наречено Ивана, седя минимум 15 минути на сцената, пя 6 минутна балада с певец, който НЕ е във фирмата и досади на макс с безумните си слова и т.н. Дори не видях някаква велика реакция от публиката на златния й микс. Неразбираемо е защо се е получлило така, след като Глория последните години успя да лансира някакви прилични хитове, докато Ивана и толкова не може вече.

 

Много е глупаво това от страна на "Пайнер". Иначе не смятам, че Ивана е досадила, тя придава тежест на концертите, пази традицията жива. :1000 (29): Получи си достатъчно добра реакция, при това не забравяй, че не пя баш най-големите си хитове. Искам да кажа, че Глория също е важна и с тежест, но не смятам, че трябва да получи повече време за сметка на Ивана, а на знаете кои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не става въпрос, че конкретно Ивана е взела времето на Глория. Става въпрос, че е от по-старите звезди, както и Глория, в последните години Глория я бие по всички параграфи и въпреки това на Ивана се дава рецитал, а на Глория й правят проблем за 20 секунди интро и една песен. Разбира се, че излишни бяха други изпълнители, а не Ивана. Но при концерт от 3 часа и половина дали още 4 минути за Глория са проблем???
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не става въпрос, че конкретно Ивана е взела времето на Глория. Става въпрос, че е от по-старите звезди, както и Глория, в последните години Глория я бие по всички параграфи и въпреки това на Ивана се дава рецитал, а на Глория й правят проблем за 20 секунди интро и една песен. Разбира се, че излишни бяха други изпълнители, а не Ивана. Но при концерт от 3 часа и половина дали още 4 минути за Глория са проблем???

Явно е трябвало да изпъкват другите от нейния ранг, в случай, че Пайнер има участие в юбилейния й концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо интересно - Васил е писал коментар на Глория, че са били много кратко на сцената и е можело да изпее още 1-2 златни хита. Тя е отговорила следното:

 

Gloria (official) От Фирма ,,Пайнер ,, пожелаха да изпеем само една песен...дори имаше спор дали да пуснат визитката ми в началото..почувствах се леко обидена..в крайна сметка открихме концерта и въобще участвахме най - вече заради феновете.

Егати идиотите! Самият Митко Димитров ли определя или някои други се грижат за това кой, с какво и колко да е на сцената?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се дразнете много за Глория, щото като я знам колко е неадекватна и да й бяха дали 5-6 минути повече, сигурно щеше да ги запълни с "Женското сърце" или с ремикса на "Ако те няма" :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена трябва да хвърли оставка след тази вечер, язък!
Да,доста зле беше от музикална гледна точка,иначе шоуто беше невероятно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

всичко е било...... ама да си правят СЕЛФИ на сцената, НЕ Е :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Това беше върха,направо щях да се пръсна като ги гледах с камерата...а дали този клип ще го видим..? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислейки вече трезво и след като спах, единственото, което наистина ме подразни при Галена, беше плейбека. Шоуто наистина изглеждаше супер ефектно и цветно. Само да беше пяла на живо - особено Хаваната, която е елементарна и тя припяваше през 90% от времето - защо плейбек, бе, Галино?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се дразнете много за Глория, щото като я знам колко е неадекватна и да й бяха дали 5-6 минути повече, сигурно щеше да ги запълни с "Женското сърце" или с ремикса на "Ако те няма" :mf_surrender:

 

Глория е повече от адекватна в последните години, не е като да изпее песен за абитуриенти през декември. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна си пя доста добре, покъртително пя Галена например.

 

Галена пя сравнително добре.На бялото черно не можем да кажем!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не сте добре с главата. Какво да и коментираме ? Приличаше на пиян травестит и правеше едни такива несвързани движения, а в лице е просто като годзила.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Яница май беше болна,обаче евала,че се престраши да пее на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо интересно - Васил е писал коментар на Глория, че са били много кратко на сцената и е можело да изпее още 1-2 златни хита. Тя е отговорила следното:

 

Gloria (official) От Фирма ,,Пайнер ,, пожелаха да изпеем само една песен...дори имаше спор дали да пуснат визитката ми в началото..почувствах се леко обидена..в крайна сметка открихме концерта и въобще участвахме най - вече заради феновете.

 

И това при положение, че нахалството, наречено Ивана, седя минимум 15 минути на сцената, пя 6 минутна балада с певец, който НЕ е във фирмата и досади на макс с безумните си слова и т.н. Дори не видях някаква велика реакция от публиката на златния й микс. Неразбираемо е защо се е получлило така, след като Глория последните години успя да лансира някакви прилични хитове, докато Ивана и толкова не може вече.

А аз мислех, че сама се е забила.......дано й се реваншират за концерта поне...щом и визитката им е била в повече...ужас.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми хареса Крисия Димитрова. :dontknow: Тя на живо ли пя иначе? Песента й е брутална!

На плейбек,не почва добре в компанията.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си го изкарвайте на Ивана, моля ви се. Вместо посмешища като Милкан, можеше да дадат още 2 песни на Глория - то в тия 5 минути перфектно ставаше един ретро микс!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си го изкарвайте на Ивана, моля ви се. Вместо посмешища като Милкан, можеше да дадат още 2 песни на Глория - то в тия 5 минути перфектно ставаше един ретро микс!

Аман! Всеки концерт едно и също. Извинявам се, ама вече става наистина досадно. Разбирам да си изпее там един микс, ама защо трябва да пее ЦЯЛА песен и още две половини и след това и бис. А други певици трябва да се карат за 20 секунди? Глория в последните години е на светлинни години пред нея. И много ясно, че тия другите също са излишни, ама писва вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Ивана си е Ивана. Глория с най-големите си хитове не си докарва приеми, каквито Ивана има с песни като "Вик" (непяти сигурно от 10 години по концерти, далеч от емблемите й в дискографията). Сори, ама е абсурдно да я тропате.

 

Снощи 3-4 мои приятели гледаха концерта и като цяло са много доволни. На едната най-много й хареса Ивана, на другата - Анелия (трагичен избор, знам), а на момчето - мисля, че Десислава. Всички са фенове на Галена и споделят мнението ми, че се изложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Ивана си е Ивана. Глория с най-големите си хитове не си докарва приеми, каквито Ивана има с песни като "Вик" (непяти сигурно от 10 години по концерти, далеч от емблемите й в дискографията). Сори, ама е абсурдно да я тропате.

 

Снощи 3-4 мои приятели гледаха концерта и като цяло са много доволни. На едната най-много й хареса Ивана, на другата - Анелия (трагичен избор, знам), а на момчето - мисля, че Десислава. Всички са фенове на Галена и споделят мнението ми, че се изложи.

 

как да си докараш прием, като не ти се дава възможност?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...