Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Защо никой не коментира това момиче? Аз не разбрах, на живо ли пя? Песента й е убийствена, страхотен дебют!

На плейбек беше, затова не я коментирамеее..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля си, че основният извод от този концерт е триумфалното завръщане на жанра на върха. По-тоно това е затвърждаването на тази тенденция, която наблюдавам тази година - пълни чалготеки, масово постване на чалга във фейса, тотални хитове, които се знаят от всички и май не сме имали скоро (пример - Хаваната, новата на Фики).

По-конкретно това, което видях от концерта беше:

-много хитове в чалгата тази година (включително и на треторазрядни като Яница);

-нови големи звезди (Фики най-вече, донякъде Галин, но не пя добре той);

-изпълнители, затвърждаващи добрия си прием за пореден концерт (Преслава, Джена, Ивана);

-добро пеене на живо от повечето (Преслава, Джена, Емилия, Ивана, Глория, Деси Слава, Даяна, Фики, Анелия и др.);

-силно завръщане на една от големите (Деси Слава);

-пълна и пееща зала;

-еуфория при посрещането на някои изпълнители (Азис и Фики например);

-сериозно постване на клипчета от концерта във Фейсбук (най-вече новата на Преслава);

 

Не искам да се спирам на кофти моментите - недоброто пеене на някои, плейбеците, лайв записите. Като цяло много добър и надъхващ концерт :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ми е много странно как представянето на Глория се определя като провал, а селски пръчки като Джена и Яница, които дори не могат да пеят, се определят като "кралици". :mf_surrender: Това, че някой се е ПРИЕЛ добре не значи, че се е ПРЕДСТАВИЛ добре. Правете малко разлика.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ми е много странно как представянето на Глория се определя като провал, а селски пръчки като Джена и Яница, които дори не могат да пеят, се определят като "кралици". :mf_surrender: Това, че някой се е ПРИЕЛ добре не значи, че се е ПРЕДСТАВИЛ добре. Правете малко разлика.

Представянето на Глория беше много стилно и добро, приемът обаче куцаше - визитката се прие в пъти по-добре от самото изпълнение после, макар в началото на песента доста да се викаше.

Провал беше Немска, за която 15 мин чакахме да й изнесат реквизита...за съжаление и Райна, по-вяло май никога не е минавала на концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представянето на Глория беше много стилно и добро, приемът обаче куцаше - визитката се прие в пъти по-добре от самото изпълнение после, макар в началото на песента доста да се викаше.

Провал беше Немска, за която 15 мин чакахме да й изнесат реквизита...за съжаление и Райна, по-вяло май никога не е минавала на концерт.

 

И аз това се опитвам да обясня. По никакъв начин Глория не се е изложила. Пя страхотно, изглеждаше страхотно, същото важи и за Симона. Да, не излезе да разбие публиката със стари и обичани песни, но и не излезе да си покаже роклята, както правеше преди години.

 

Ако говорим за излагации - веднага се сещам за тази Кристиана, която се мяташе като глух чакал по сцената, или Теди Александрова, която си друсаше голия задник на камерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах както обикновено коментарите тук нямат нищо общо с обстановката в залата.

 

Най-добре представилите се: Крум, Яница, Даяна, Емилия, Преслава, Фики, Джена

Най-зле: Ивана, Кристиана, Анелия, Йоргос, Милко

Най-аплодирани: Фики, Галин, Теди Александрова, Преслава, Галена (с Фики) и Джена.

 

ДесиСлава била на концерта ли?

Цигани имаше по-малко от предни години според мен или поне това, което видях.

По-пълна зала не съм виждал от години на концерт на Планета.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Провал беше Немска, за която 15 мин чакахме да й изнесат реквизита...за съжаление и Райна, по-вяло май никога не е минавала на концерт.

 

Това не е грешка на Соня Немска, а на режисьора. В чужбина се правят по две сцени и докато на едната пее даден изпълнител, на другата вече се слага реквизита за следващия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах както обикновено коментарите тук нямат нищо общо с обстановката в залата.

 

Най-добре представилите се: Крум, Яница, Даяна, Емилия, Преслава, Фики, Джена

Най-зле: Ивана, Кристиана, Анелия, Йоргос, Милко

Най-аплодирани: Фики, Галин, Теди Александрова, Преслава, Галена (с Фики) и Джена.

 

ДесиСлава била на концерта ли?

Цигани имаше по-малко от предни години според мен или поне това, което видях.

И как да няма нищо общо, като и аз бях на концерта и повечето коментари тук, в Сигнала и във фейса са абсолютно точни.

ДесиСлава беше за съжаление на някои хора, а за още по-голямо съжаление хората пяха с нея и масово бяха на крака. Навсякъде в нета коментарите за нея са над 95 % положителни. Почти във всеки коментар присъства.

 

Джена беше една идея най-добре приета. Азис направи фурор с появата си също.

Янева не трябваше да пее новата песен, загуби се малко емоцията, но пък като почна баладата всичко си дойде на мястото.

 

Чакам тези, които отписваха песента на Яница и "Моето слабо място" :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на концерта и съм разочарован. Смяната на поколенията изигра лоша шега на хубавите стари песни и простотията се заражда отново. Някакви руси недоразумения размятаха еднометрова коса в поклащащи се и некоординирани движения, а народът се кефеше именно на тях, вместо на хубави и стойностни песни като "Добра среща, приятели" и т.н.

Няма лоша музика по принцип, всеки има вкус, но вкусът на днешното поколение е потресаващ.

 

Прочети още на: http://www.dnes.bg/index/2014/12/02/desisl...4,image13#photo

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези 3 поста на присъствали в залата, като че ли показват реалностите като първо впечатление, а то винаги е най-вярно.

 

За Деса бяха приготвили страхотно интро, подплътено с хубави думи от Галя .. и тя като излезе окипази всичко. Единственото, което изпя сносно беше "Някой ден". След това, може би от еуфория ..забрави, че е на концерт на "Планета" и се телепортира в Лас Вегас мислейки си, че е Арета Франклин. Импровизациите й бяха от типа на Джена, крайно немелодични и естествено това доведе до отказ хората да пеят. Сама се прецака!

 

 

Деси Слава и Анелия - провали.

 

Фики и Преслава - най-добре предстравили се.

 

Ясно е, че Джена няма избор и затова прави еднакви песни, публиката я иска само с тях и с нищо друго.

 

Галин и Галена бяха много силни.

 

Новата балада на Преслава е жестока.

 

 

Джена беше една идея най-добре приета. Азис направи фурор с появата си също.

 

Янева не трябваше да пее новата песен, загуби се малко емоцията, но пък като почна баладата всичко си дойде на мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който си е мислел, че попфолкът е преминал в отвъдното през 2014 година, дълбоко греши. Поредното доказателство за това е снощният концерт на телевизия "Планета" в НДК, с който медията отпразнува 13 години от старта си.

 

Залата се пукаше по шевовете, имаше и правостоящи, което не се бе случвало няколко години. Над 3500 фенове дойдоха да видят любимците си, които се постараха да им поднесат шоу.

 

Прочети още на: http://www.dnes.bg/index/2014/12/02/desisl...4,image36#photo

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези 3 поста на присъствали в залата, като че ли показват реалностите като първо впечатление, а то винаги е най-вярно.

Първият хич не го чети, до него бяха купища мангали и той не знаеше къде се намира :D И да не се прави, че не аплодира Деса :gun_bandana:

Остапа не знам защо не е доволен от Ана. При условие, че и мангалите знаеха гръцкия текст :1000 (29):

 

Джена наистина ми се открои като една идея малко над другите, особено с първата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време не бях ходил на концерт, но снощи бях :) Дори се радвам, че видях доста форумци и си припомних добрите стари времена, когато редовно посещавахме тези мероприятия.

 

Ще бъда максимално кратък и ще изкажа разочарованието си от ситуацията в момента.

 

Не можах да повярвам хората как се кефиха на Кунг Фу панда, Кристиани, Александровици и т.н., дори крещяха за тях, а песни като "Думи две", "Добра среща, приятели" и други минаха и заминаха на почти тиха зала :mf_surrender: Смяната на поколенията оказва сериозно влияние и това бе шок за мен. После се замислих, че все пак тези песни са направени, когато са се родили посетителите на концерта. Почувствах се стар, когато аз си припявах хубавите песни на Десислава и Ивана, а хората около мен гледаха тъпо и не знаеха как да реагират.

 

Бих посъветвал Пайнера да се отърве от некадърниците, които съсипват имиджа на музиката. :gun_bandana: Някак тъпо и пошло е на една сцена с пеещи и добре изглеждащи певици да се вкарват простакели и повлекани, изкарани от Битака на Димитровград и околните села :gun_bandana:

 

Да спомена и Крисия - тотална излагация. Мария Петрова поне като дебютира, се изяви на живо...вземай пример, моме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който си е мислел, че попфолкът е преминал в отвъдното през 2014 година, дълбоко греши. Поредното доказателство за това е снощният концерт на телевизия "Планета" в НДК, с който медията отпразнува 13 години от старта си.

Платени статии на Пайнер не ни хвали! Виж коментарите просто!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези 3 поста на присъствали в залата, като че ли показват реалностите като първо впечатление, а то винаги е най-вярно.

 

Как пък си избра единствените 3 поста в който Деси Слава е оплюта.. :Д А не сложи останалите 50 в който пише, че е помела всичко... :д

 

Фокси знам, че ти е неприятно, но това беше един от най-силните концерти на Планета изобщо.Тука месеци говореше как всичко щял да бъде провал и нямало кой да вдигне публиката , това е поредната ти НАПЪЛНО грешка прогноза.... Сигурно цяла нощ сте си скубали косите с Кама .. :д А тя милата сигурно и идва да се самоубие, че напусна Пайнер, когато фирмата започва нов прогрес..Но колко къса е паметта на феновете, вече всички са забравили, че Камелия изобщо е била от топ лицата на Пайнер, до 1 година ще е забравена като Рени, Мира и т.н

Редактирано от I_N_P
Link to comment
Сподели в други сайтове

Avi Benedi

Dessi you are amazing performer and singer. Respect !!! Avi Benedi !!

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

:1000 (29):

Сигурно е записала песен от тоя.

Той от който има шанс да извлече нещо, като реклама, пари и успех - го издига в култ. Все пак това е запазена черта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Сигурно е записала песен от тоя.

Той от който има шанс да извлече нещо, като реклама, пари и успех - го издига в култ. Все пак това е запазена черта.

 

Ох, къв си негативен след снощи и ти .. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...