Jump to content



Анелия - "Феноменална"


Препоръчани коментари

Ако много е искала и е имала идея за нещо качествено нямаше 10 дни преди концерта да пуска реклама. Да се продават билети само в скапания магазин на Пайнер, който е на майната си. Да издава албум без нито една нова песен...опсс имало една нова - какво събитие :mf_surrender: Ай сиктир :gun_bandana:

 

Аз не говоря за организацията, ясно е ,че куца... :D

Става въпрос за идеята и желанието.Следващия път може да си вземе бележка и да се организира по-добре.И все пак може пък да й се получи - ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 278
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз не говоря за организацията, ясно е ,че куца... :D

Става въпрос за идеята и желанието.Следващия път може да си вземе бележка и да се организира по-добре.И все пак може пък да й се получи - ще видим.

А тя да не се мисли за Селин Дион, че само да излезе и да пее иска, в случая вие...организацията е преди всичко останало.

И пак ако има live записчета :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе аман бе, истината е това, което аз казвам: и да е малко, е по-добре от нищо. Уважете това, че прави нещо.

 

Собствениците на залата, на Мола тоест мисля, щели да организират рекламната кампания с билбордове, ще има и в самия Мол. :) Това е супер, там има много хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тя да не се мисли за Селин Дион, че само да излезе и да пее иска, в случая вие...организацията е преди всичко останало.

И пак ако има live записчета :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

На мен Анелия ми е досадна, хаотична, инфантилна и т.н.Нямам никакви очаквания към концерта й. Просто я поздравявам за решението да прави концерт (какъвто и да е) и се надявам колежките й да последват примера й.С времето ще се научат как да изпипват нещата в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Анелия ми е досадна, хаотична, инфантилна и т.н.Нямам никакви очаквания към концерта й. Просто я поздравявам за решението да прави концерт (какъвто и да е) и се надявам колежките й да последват примера й.С времето ще се научат как да изпипват нещата в това отношение.

С времето?! Извинявай, ама тя е 12 години на сцена... и си няма грам идея как се организира и рекламира концерт. Смешно е! Един Senhor направи перфектен план, изложен в няколко прости стъпки, а видиш ли Ана музикалната душа не може, е сори ама само с идеи за грим и прическа не става!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е абсурдно билети да не се продават в самия мол. Хората ще видят вътре рекламите, ще пожелаят да закупят билети и ще хукнат до магазина на Пайнер? Да бе да...
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е абсурдно билети да не се продават в самия мол. Хората ще видят вътре рекламите, ще пожелаят да закупят билети и ще хукнат до магазина на Пайнер? Да бе да...

Който е на майната си :mf_surrender:

Малоумници са тея от Пайнер :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е абсурдно билети да не се продават в самия мол. Хората ще видят вътре рекламите, ще пожелаят да закупят билети и ще хукнат до магазина на Пайнер? Да бе да...

 

Поне в деня на самия концерт е хубаво да има, наистина там трябва да ги продават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не били уредени някакви права с Токича и затова нямало да присъства Гергана! :whistling:

Е как ще пее "Обичай ме" и още некви песни на Токича тогава?

Просто Гергана няма да й понапълни залата, затова няма да е там :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как ще пее "Обичай ме" и още некви песни на Токича тогава?

Просто Гергана няма да й понапълни залата, затова няма да е там :D

Това каза в сигнал. бг ;д Питаха я там и така :D

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурдно е тука да се правите на много праведни и милеещи за жанра! Да сме се били радвали? На кое бе? Писна вече от такива фалшове като Анелия.

Тя няма 100 фена дето да събере срещу билет, а концерт ще прави. На кое да се радваме? Какво дава този "концерт" на жанра? Единственото, което Анелия прави е или реклама, или лош PR, или и двете май така, като гледам.

Щом сега прибегнаха и до Преслава, представете си колко билети са продадени... :mf_surrender:

Но нека, нека! Нека да се пънат така с концерти да покажат колко струват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом сега прибегнаха и до Преслава, представете си колко билети са продадени... :mf_surrender:

 

Че кой е казал, че някой ще продават билети за този концерт? Носят се гнусни слухове, че Анелия си е направила над 1000 покани бре.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера не разрешава да се пеят дуетите с Гергана и Нелина. Не говорете като не знаете, Анелия винаги е искала да си пее всички дуети. Теди може да потвърди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера не разрешава да се пеят дуетите с Гергана и Нелина. Не говорете като не знаете, Анелия винаги е искала да си пее всички дуети. Теди може да потвърди!

От к'ъв чеп :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От к'ъв чеп :mf_surrender:

 

Да наистина, от какъв чеп няма да дава да се пее нещо, което е негова собственост? Концертът е на Пайнер, изпълнителите са на Пайнер, песните са на Пайнер....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера не разрешава да се пеят дуетите с Гергана и Нелина. Не говорете като не знаете, Анелия винаги е искала да си пее всички дуети. Теди може да потвърди!

Той,пък и той с неговото тъпо мислене... :mf_surrender:

Жалко за дуетите обаче,трябваше да бъдат изпълнени още на предния концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой е казал, че някой ще продават билети за този концерт? Носят се гнусни слухове, че Анелия си е направила над 1000 покани бре.... :1000 (19):

Те затова ги "продават" на едно място само, защото там не ги продават, ами ги подаряват. Няма да се учудя.

Ето за това говоря - защо им е нужно да се показват какви боклуци са, ние си ги знаем, те ни го натъртват, чрез някакви показни събития.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...