Jump to content



Анелия - "Феноменална"


Препоръчани коментари

  • Отговори 278
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Значи, опитът ме е научил да търся първо коментари на хора, които не са от тесният кръг на дадено популярно лице, не са му колеги в една фирма, не са полегнали журналисти и не са зависими по някакъв начин от вътрешно фирмената и браншова лоялност. Още са ми пред очите чупките в кръста и най-вече на езика при Глория и Камелия, след концерта на Цура Янева, който бе едно помпозно нищо. Тогава интервюиращите журналя на ТВ Планета, които бяха почти единствените отразили концертчето на Цура не задаваха въпроси, а направо отговори на Глото и Кама.

 

Затова, по-добре колегите на Анелия да не се изхвърлят предварително, та по стар тертип да формират обществено мнение и да изпреварят гледката от екрана на Планета, понеже после ще са по-леки от перца като коментатори. Щото и за турнето сипеха суперлативи, а резултатът бе преправени в студио миксове и подпис от страна на Пайнер с всичко куцо и сакато, което е свободно във и около чалгата на принципът "проба-грешка".

 

Панорамни кадри някакви от тази зала няма ли, та да видим какво представлява този концерт?

 

Злобно, много злобно. ТЪпата Ана поне прави за трети път концерт, ако броим онзи, на който демонстрира пеене в различни жанрове. Ти знаеш кой. А чипровската кога? Сега няма кой да я спъва, ама не чуваме да прави подобни събития. Само за някаква жълта книга, в която ще плюе други.

... капка обективизъм не остана в теб Фоксич.

 

ОК... Анелия не е направила концерт в НДК, Арена и не е събрала много хора, ама го направи, нали? Според мен пак е имало повече хора. При все, че в зала 3 на НДК, капацитетът няма 1000 души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що се прибирам от концерта! Беше нещо ЖЕСТОКО! Нищо, ама нищо общо с предния..... :notworthy: 100% на живо бяха всички песни. Уникално шоу беше подготвила, особено на "Твоя съм"... страшно беше! Накрая излязоха Галена, Нелина, Ивана, Ц.Янева, Крум, Борис Дали, Есил Дюран и май пропускам някого... в залата освен тях и дуетните и половинки бяха още и Емануела, Джордан, Андреа, Теди Александрова, Кали. Накрая Ивана тегли много яка реч, а Галена ни агитираше да викаме и да аплодираме Анелия... УНИКАЛНО БЕШЕ ВСИЧКО ! Имам клипчета от тези най-интересни моменти, но ще ги кача утре, че след малко съм на работа...

Браво на колегите й,че са проявили колегиалност и са я уважили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, хайде да го кажа пак аз, че после Мелето да си го препише за актив. Анелия плати 60 000 лева на Пайнер, за да и направят те концерт преди 2 години. Зала 3 на НДК и всички разходи на Пайнер не са повече от 10 000. Сами можете да смятате колко е кеширала Ана преди 2 години, за да договори (както каза вчера Деса, че е практика в Пайнер).... "Певица на годината". Казах ви и лятото какво мисли Анелия за Преса и колегите си някъде около турнето и как не ги брои за живи. Но каква е всъщност Ана всеки може сам да си направи изводи, след като сега има наглостта да прати покани на всички поплюти, че да дойдат на концерта, а после да им заврат от Планета микрофоните пред носа и да ги питат колко е велика Анелия? Целта на Анелия е същата като преди 2 години и времето е същото и схемата е същата и способите са същите..... но резултатът няма да е същия, щото този път не само историята се повтаря като фарс, а и всичко е уредено за Галена.

 

Меле, от 1998 до 2002 година този бизнес не е бил в клубовете, а в читалища, театри, кина и всякакви салони, концертни и спортни зали. Кама има толкова подобни концерти пред такава публика като на Анелия, че Ана трябва да изнася такива до 3000-та година, за да я стигне. Това не е концерт за публика, а за награди. И фактът, че повтаря схемата от преди 2 години е доказателство за това.

 

п.п. Няма да пиша повече в тази тема, за да не я правя значима и да ме хулят невежи маргинали, а така тя умира. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като кажете 100% живо пеене и като знаем Анелия как пее... направо ви завиждам на издръжливостта. Вие, тези двеста души, сте герои.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, хайде да го кажа пак аз, че после Мелето да си го препише за актив. Анелия плати 60 000 лева на Пайнер, за да и направят те концерт преди 2 години. Зала 3 на НДК и всички разходи на Пайнер не са повече от 10 000. Сами можете да смятате колко е кеширала Ана преди 2 години, за да договори (както каза вчера Деса, че е практика в Пайнер).... "Певица на годината". Казах ви и лятото какво мисли Анелия за Преса и колегите си някъде около турнето и как не ги брои за живи. Но каква е всъщност Ана всеки може сам да си направи изводи, след като сега има наглостта да прати покани на всички поплюти, че да дойдат на концерта, а после да им заврат от Планета микрофоните пред носа и да ги питат колко е велика Анелия? Целта на Анелия е същата като преди 2 години и времето е същото и схемата е същата и способите са същите..... но резултатът няма да е същия, щото този път не само историята се повтаря като фарс, а и всичко е уредено за Галена.

 

Меле, от 1998 до 2002 година този бизнес не е бил в клубовете, а в читалища, театри, кина и всякакви салони, концертни и спортни зали. Кама има толкова подобни концерти пред такава публика като на Анелия, че Ана трябва да изнася такива до 3000-та година, за да я стигне. Това не е концерт за публика, а за награди. И фактът, че повтаря схемата от преди 2 години е доказателство за това.

 

п.п. Няма да пиша повече в тази тема, за да не я правя значима и да ме хулят невежи маргинали, а така тя умира. Благодаря!

Да... говорим за самостоятелни концерти. В тея години, които ми цитираш основно ги пускаха по читалищата на групи. Плюс това, през онези години и най-слабите имена имаха хитове и концерти. Говорим за последните 5-8 години. Когато е най-трудно. Нека Кама да направи едно преброяване на нейната маса. Да видим ще събере ли повече от Ана. САмо, че знаеш много добре отговора.

Естествено, че Анелия капарира ПЕВИЦА на годината. Така, както всички други са правили. Но при всички положения, Анелия имаше изключително силна 2012 година. Така, че...

 

Знам, че говориш от името на Кама, която сигурно не е била поканена на този концерт, а и от години мрънка, че не е била ПЕВИЦА на годината. Навремето да си е правила сметка, да е капарирала една сума и щяла. Сега какво мрънка?

 

Сигурно се е надявала всичко да е по заслуги и да е честно, но в шоубизнеса е важното шоуто. А шоу без пари няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В фейса има пуснато видео от изпълнението и на новата песен. Много яко я пее!

 

https://www.facebook.com/video.php?v=914113805267703

Link to comment
Сподели в други сайтове

В фейса има пуснато видео от изпълнението и на новата песен. Много яко я пее!

 

https://www.facebook.com/video.php?v=914113805267703

Страхотно пее и песента ми харесва повече от този запис,дано утре да излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В фейса има пуснато видео от изпълнението и на новата песен. Много яко я пее!

 

https://www.facebook.com/video.php?v=914113805267703

Мачкай Анелио! :Vishenka_05:

 

След този концерт, след този албум и (евентуално) след "Не мога да губя", Анелия е абсолютен претендент за "Певица". Галош да взима "Идол" и да не се бута, защото много се съмнявам, че тя някога ще направи такъв концерт. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песничка на Анелия е приятна, но голям хит няма да е в никакъв случай.

 

Защо никой не коментира липсата на голям, безапелационен хит в кариерата на Анелия от вече 7-8 години? Какъв е проблемът там, не знам, явно липсата на нюх и лоши съветници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песничка на Анелия е приятна, но голям хит няма да е в никакъв случай.

 

Защо никой не коментира липсата на голям, безапелационен хит в кариерата на Анелия от вече 7-8 години? Какъв е проблемът там, не знам, явно липсата на нюх и лоши съветници.

ХАХАХ... Стигат й толкова.

Погледни ме в очите

САмо мене нямаш

 

Има си цели два!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не коментира липсата на голям, безапелационен хит в кариерата на Анелия от вече 7-8 години? Какъв е проблемът там, не знам, явно липсата на нюх и лоши съветници.

А кой има "голям, безапелационен" хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия сама си прецака песента, с тези лайв записи се убива инерцията на песента, а и предвид, че е кавър на голям хит още по-зле става. Лично на мен текста яко ми бие на ''Проба-грешка''.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой има "голям, безапелационен" хит?

 

Ми на Анелия последното баш масово нещо беше "Завинаги". След това имаше и продължава да има успехи, най-вече с "Две неща", "Четири секунди", "Проба-грешка", дуетите от тая година, но не мисля, че са на нивото на "Завинаги" нито в пряко сравнение, нито като сравним какво представляват песните ѝ като значение за тая година и какво е представлявал дуетът с Миро за съответната година.

 

Докато "Пак ли", "Кой" и "Хавана Тропикана" на Галена според мен са толкова, а "Кой" даже повече, значими за чалгата сега, колкото "Завинаги" за тогавашната чалга. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми на Анелия последното баш масово нещо беше "Завинаги". След това имаше и продължава да има успехи, най-вече с "Две неща", "Четири секунди", "Проба-грешка", дуетите от тая година, но не мисля, че са на нивото на "Завинаги" нито в пряко сравнение, нито като сравним какво представляват песните ѝ като значение за тая година и какво е представлявал дуетът с Миро за съответната година.

 

Докато "Пак ли", "Кой" и "Хавана Тропикана" на Галена според мен са толкова, а "Кой" даже повече, значими за чалгата сега, колкото "Завинаги" за тогавашната чалга. :)

 

"Хавана тропикана" се амортизира за 3месеца, къде я буташ въобще? То има ли певица с траен хит в последните 5 години. Нещо не се сещам за такива песни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хавана тропикана" се амортизира за 3месеца, къде я буташ въобще? То има ли певица с траен хит в последните 5 години. Нещо не се сещам за такива песни.

 

Където трябва. Не всички песни могат да държат по толкова и не всички трябва.

 

Някои са ограничени в сезона, което невинаги е нещо лошо. "Хавана Тропикана" си беше летен хит, има лятно звучене, летен клип, есента просто не ми вървеше вече да си я пускам, свързвах си я с начина ми на живот през лятото и спомените от лятото. Но това не значи, че не беше най-слушаната чалга лятото и че не е най-известната чалга песен тая година заедно с още 1-2, защото е. "Хайде на морето" на Азис е подобен пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Където трябва. Не всички песни могат да държат по толкова и не всички трябва.

 

Някои са ограничени в сезона, което невинаги е нещо лошо. "Хавана Тропикана" си беше летен хит, има лятно звучене, летен клип, есента просто не ми вървеше вече да си я пускам, свързвах си я с начина ми на живот през лятото и спомените от лятото. Но това не значи, че не беше най-слушаната чалга лятото и че не е най-известната чалга песен тая година заедно с още 1-2, защото е. "Хайде на морето" на Азис е подобен пример.

 

Хайде на морето се въртеше цяла зима и още я пускат, снощи доволно се избухна пак на нея...

 

Изместихте темата от Анелия - кога ще й излъчат концерта някъде?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде на морето се въртеше цяла зима и още я пускат, снощи доволно се избухна пак на нея...

 

Изместихте темата от Анелия - кога ще й излъчат концерта някъде?

 

То и "Хавана Тропикана" още се върти и получава приличен прием, поне при нас, но същото като лятото не е.

 

Ами той заснеман ли е като за начало? Поне седмица ще трябва сигурно. То даже е концерт промоция с бонус най-големите ѝ хитове, надявам се колежките ѝ да се амбицират и да стане практика тази конфигурация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и "Хавана Тропикана" още се върти и получава приличен прием, поне при нас, но същото като лятото не е.

 

Ами той заснеман ли е като за начало? Поне седмица ще трябва сигурно. То даже е концерт промоция с бонус най-големите ѝ хитове, надявам се колежките ѝ да се амбицират и да стане практика тази конфигурация.

 

Хаваната вчера я пуснаха за старт на чалга програмата към 1 ч. и мина вяло. Хайде на морето ни изкърти към 2.30.

 

Мммм, не знам дали могат да си го позволят. Според мене е изхвърляне и трябва да мине много време, докато хората пак се научат да ходят на концерти на чалгарки. Голямо набутване с пари е. Могат да си го позволят 2-3-4 певици и то за да се перчат една на друга. :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/video.php?v=914123...e=2&theater

 

 

тук може да видите как Галена хвърля букета на земята, а преди това как ни подканва да я аплодираме 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/video.php?v=914123...e=2&theater

 

 

тук може да видите как Галена хвърля букета на земята, а преди това как ни подканва да я аплодираме 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Анелия пък не спря да повтаря:"Обичам ви!","Колко много ви обичам!" и т.н.1000%20(10).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...