Jump to content



Taylor Swift - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 318
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър ще участва тази вечер в Saturday night live, трейлърът е много готин - пародия на "Здрач". Извинявам се, че не мога да дам линк, видях го във Фейсбук страница на предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е много интересно, много готини идеи, макар някои картини да ми изглеждат несъвместими една след друга и всъщност не си го представях така, но му се радвам. Надявам се песента да е номер едно хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Само с два мегахита, за над 100 дни, продаде повече копия на албума си от всичките й предишни :3fdb8960598fa63e: Какво значение има, че тоя път не се получи?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само с два мегахита, за над 100 дни, продаде повече копия на албума си от всичките й предишни :3fdb8960598fa63e: Какво значение има, че тоя път не се получи?

*От последните й два албума. Fearless и Taylor Swift още не са минати, но скоро и това ще стане.

Щом топ 6 хит за нея "не се получи", то това значи, че има страшно високо ниво. Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

*От последните й два албума. Fearless и Taylor Swift още не са минати, но скоро и това ще стане.

Щом топ 6 хит за нея "не се получи", то това значи, че има страшно високо ниво. Кралица!

 

Този ТОП 6 'провал' на Тейлър е по-забавен и от ТОП 30 'провалите' на Кейти от PRISM. :D И двете са вдигнали летвата страшно високо и вече като нямат ТОП 3 хит, значи сингълът им е флоп. :D А междувременно, някои си мечтаят да могат да са поне в ТОП 50...

 

На мен още ми е чудно защо повечето хора не харесаха клипа на Style, откъдето тръгнаха и тия приказки, че това е 'слаб сингъл'. Клипът си е чудесен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите два сингъла бяха хитови заради това, че Тейлър иронизираше критиката към себе си. В добавка, клиповете бяха щури и много забавни за гледане.

Style обаче не е така. На всичкото отгоре някак липсва и емоцията, която направи предишни нейни песни хитове - You belong with me, I knew you were trouble, Back to December, Love story и т.н. Песента нашумява и влиза в челните 10-ки на класациите само заради името и инерцията, която е набрала.

Това е личното ми мнение, просто песента няма силата да се "изправи" срещу сегашните топ хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че е напълно възможно Style да влезе в топ 3, тогава ще видим за какъв "провал" става дума. А и тя в албума има още поне 3 сигурни номер 1 хитове, само дано ги реализира както трябва.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък толкова. И да, Style има доста слаб успех за толкова продаван албум. И не се оправдавайте с това, че е трети сингъл - "Thinking out loud" също е трети сингъл, "Sugar" на Maroon 5 и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Style просто е посредствена песен, поначало не я одобрявах за сингъл - няма го хитовото и зарибяващо като в предните 2.

 

Да заложи на някоя от баладите, защото има брутални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има сигурен хит в лицето на All You Had To Do Was Stay, това ще бъде нещо като TIHWD на Кейти :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво значение нямат гледанията. Последните песни на One Direction имат сравнително скромен успех в ютуб, а бандата е с най-успешното турне и най-продавания албум. Не всичко е гледания. ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво значение нямат гледанията. Последните песни на One Direction имат сравнително скромен успех в ютуб, а бандата е с най-успешното турне и най-продавания албум. Не всичко е гледания. ;)

Тука е Тейлър, после са те май. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Style просто е посредствена песен, поначало не я одобрявах за сингъл - няма го хитовото и зарибяващо като в предните 2.

 

Да заложи на някоя от баладите, защото има брутални.

 

Аз в началото инстинктивно не бях за нея, после почна много да ме кефи. Искам "All you had to do was stay".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност която и песен да избере пак би била хит на ниво 100+ милиона гледания. Всичките песни в албума са брутални! Но според мен - за пролетта балада, за лятото бърза.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...