Jump to content



Taylor Swift - Общи приказки


Препоръчани коментари

Не съм бил кой знае колко активен, но нека уточня, че аз съм по тези места още от 2006-2007- форумът на Планета. ;) Регистрацията ми тук от 2011 е втората ми, на първата си затрих паролата. :D

 

Към темата- съжалявам, но няма как да ме убедиш, че Гага не е сериозно застъпена в негативните ти изказвания по отношения на изпълнители като Кейти и Тейлър. Личи си, че я поставяш на много високо място и оттам нататък е трудно някой да я надмине, дори и когато ясно се вижда, че действително някой го прави, и то с много.

А и не става въпрос само за това кой надминава Гага и кой не- тя дори и да си беше останала номер 1, нима това щеше да значи, че останалите не струват? Ами и Кейти, и Тейлър си градяха силни кариери още докато Гага беше на върха. Сега тя не е на върха, а те са, макар и техният връх да не е чаааакк толкова висок. Не мисля, че заради някаква бонбоненост на дадени етапи от кариерите им, те трябва да бъдат отписвани с лека ръка, особено когато оставят големи следи зад себе си (не само номер 1 синглите и албумите). Не са като Гага, ок- трябва ли да бъдат?

 

Нека престанем с тези постоянни спорове и да се съсредоточим върху музиката. Албумът на Тейлър е наистина забележителен. Колкото повече го слушам- толкова повече не знам кои песни искам да са сингли. :D. Парчетата са просто уникални, има толкова много потенциални хитове...

 

И все пак, ето моят бърз вариант как да протече ерата:

 

1.Shake It Off- лято-есен 2014

2.Blank Spice - есен-зима 2014-2015

3.Wildest Dreams/This Love - пролет 2015

4.Style/Wellcome to New York - лято 2015

5.Wildest Dreams/This Love (което е останало :D)- есен-зима 2015-2016

 

И след няколко месеца- нов албум. Знаем, че Тейлър ги издава на 2 години и даже е обяснила защо.

 

Разбира се, мнението ми може да се промени при следващите слушания и да си имам нови фаворити. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 318
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не съм бил кой знае колко активен, но нека уточня, че аз съм по тези места още от 2006-2007- форумът на Планета. ;) Регистрацията ми тук от 2011 е втората ми, на първата си затрих паролата. :D

 

Към темата- съжалявам, но няма как да ме убедиш, че Гага не е сериозно застъпена в негативните ти изказвания по отношения на изпълнители като Кейти и Тейлър. Личи си, че я поставяш на много високо място и оттам нататък е трудно някой да я надмине, дори и когато ясно се вижда, че действително някой го прави, и то с много.

А и не става въпрос само за това кой надминава Гага и кой не- тя дори и да си беше останала номер 1, нима това щеше да значи, че останалите не струват? Ами и Кейти, и Тейлър си градяха силни кариери още докато Гага беше на върха. Сега тя не е на върха, а те са, макар и техният връх да не е чаааакк толкова висок. Не мисля, че заради някаква бонбоненост на дадени етапи от кариерите им, те трябва да бъдат отписвани с лека ръка, особено когато оставят големи следи зад себе си (не само номер 1 синглите и албумите). Не са като Гага, ок- трябва ли да бъдат?

 

Нека престанем с тези постоянни спорове и да се съсредоточим върху музиката. Албумът на Тейлър е наистина забележителен. Колкото повече го слушам- толкова повече не знам кои песни искам да са сингли. :D. Парчетата са просто уникални, има толкова много потенциални хитове...

 

И все пак, ето моят бърз вариант как да протече ерата:

 

1.Shake It Off- лято-есен 2014

2.Blank Spice - есен-зима 2014-2015

3.Wildest Dreams/This Love - пролет 2015

4.Style/Wellcome to New York - лято 2015

5.Wildest Dreams/This Love (което е останало :D)- есен-зима 2015-2016

 

И след няколко месеца- нов албум. Знаем, че Тейлър ги издава на 2 години и даже е обяснила защо.

 

Разбира се, мнението ми може да се промени при следващите слушания и да си имам нови фаворити. :D

 

Не смяташ ли, че "All You Had To Do Was Stay" и "I Know Places" са по-готини? :1000 (29): И с по-голяма възможност за популярност? "Wildest Dreams" също де, "Out of the Woods". "Style" също ме кефи, но първата, която казах, според мен е най. Те всичките са хубави, на която ще да заложи.

 

По-точно, не е сладка и бонбонена,а прехвалена лигла.Какво толкова й харесвате??? :mf_surrender:

 

Точно Тейлър прехвалена няма как да е. От някъде 12 години да няма друг албум, който да е с толкова големи продажби за първата си седмица в Щатите, си е сериозен успех, много сериозен даже.

 

И "лигавост" не е критерий, престанете. Важно е каква част от публиката те слуша и харесва - при Тейлър е много голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Shake It Off- лято-есен 2014

2.Blank Spice - есен-зима 2014-2015

3.Wildest Dreams/This Love - пролет 2015

4.Style/Wellcome to New York - лято 2015

5.Wildest Dreams/This Love (което е останало :D)- есен-зима 2015-2016

Как може да изпуснеш "Clean"? Тази песен е невероятна.

 

Много ми се иска да реализира поне една от делукс песните, защото и трите са уникални.

 

Не знам какво толкова й харесвате на "Wildest Dreams". Добра е, но само толкова.

 

Моят вариант за ерата е този:

 

1. Shake It Off

2. Blank Space

3. Clean

4. Style

5. Out Of The Woods (!!!)

6. I Know Places

7. All You Had To Do Was Stay (с видеото от турнето, както направи с Red)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах- не знам кои песни бих искал да са сингли, прекалено голям избор на добри парчета има. :D Ако пробвам да направя нова класация, като нищо ще сложа още...

Според мен със сигурност ще заложат на поне още 2 от по-комерсиалните- може би Welcome to New York и Style, те ми се струват най-големите фаворити. И поне една балада- ето тук вече изборът ще е почти невъзможен, всичко е с потенциала да стане велика класика... Тейлър просто прави едни от най-добрите балади в музикалната индустрия и не знам как може някой, който ги е слушал, да я нарече 'бонбонена и лигава'- такъв тип мнения звучат толкова повърхностно, когато са дадени за изпълнител с такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не я виждам, честно казано. Но виж пък, ако Beyawnce я беше изпяла, щеше да вземе поне 6 грами-та с нея.

 

Иначе ги виждам по следния начин наградите:

 

Record и Song ще бъдат разпределени между Chandelier и Stay With Me. Album е за Beyonce, естествено. Best New Artist - Sam Smith. На Тейлър може да й дадат Best Pop Solo Performance. Силно се надявам Best Pop Duo/Group Performance да е Say Something. Best Pop Vocal Album е доста оспорвано - предполагам ще е за Ед Шийрън или за Сам Смит. В R&B категориите всички (максимум една ще прежалят за друг) ще е за Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я виждам, честно казано. Но виж пък, ако Beyawnce я беше изпяла, щеше да вземе поне 6 грами-та с нея.

Ох, дано да не я прецакат като миналата година с албума или пък по-миналата с "We are never ever getting back together". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Явно "Style" ще е следващият сингъл, но мисля, че ще клипира поне още един и един с подбрани концертни моменти, както преди е правила. Но би трябвало повече песни да получат видеореализация, защото има много потенциал в тоя албум, нека го използва докрай. Аз съм за "All you had to do was stay", "I wish you would", "Out of the woods" или "I know places", но и другите всичките са приятни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно "Style" ще е следващият сингъл, но мисля, че ще клипира поне още един и един с подбрани концертни моменти, както преди е правила. Но би трябвало повече песни да получат видеореализация, защото има много потенциал в тоя албум, нека го използва докрай. Аз съм за "All you had to do was stay", "I wish you would", "Out of the woods" или "I know places", но и другите всичките са приятни!

Албумът ще има най-малко 5 официални видеа и все още неизвестен брой tour видеа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Тейлър ще представи на Грами-тата "Style" на 8.02, а премиерата на клипа е на 9.02. :phpgrin2: :happyppl:

 

Официално потвърдено е.

 

Тейлър ги пръсна просто! Shake It Off, Blank Space и сега Style .. определено чакам с нетърпение както изпълнението й на Грами-тата, така и клипа на следващия ден!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър ги пръсна просто! Shake It Off, Blank Space и сега Style .. определено чакам с нетърпение както изпълнението й на Грами-тата, така и клипа на следващия ден!

3-ти пореден номер 1 сингъл.. дали ще бие рекорда на Кейти за най-много поредни номер 1 сингли? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Защото не ѝ е мястото там. Всяка жаба да си знае гьола.

 

Така е. Под нивото са й прости церемонийки, бутащи онази позьорка Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Под нивото са й прости церемонийки, бутащи онази позьорка Бионсе.

Тя няма ниво. :1000 (29): По-индиферентен популярен артист не е имало. Поне Кейти Пери е абсолютна лигла и има собствен почерк, тази Тейлър е никоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя няма ниво. :1000 (29): По-индиферентен популярен артист не е имало. Поне Кейти Пери е абсолютна лигла и има собствен почерк, тази Тейлър е никоя.

[/quote

 

Напротив, точно Тейлър има собствен стил. Просто защото не ти е интересна, ти се струва, че няма такъв. :1000 (29): На много хора обаче им е интересна и ги кефи, смятай щом е продала 6 милиона вече от албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, точно Тейлър има собствен стил. Просто защото не ти е интересна, ти се струва, че няма такъв. :1000 (29): На много хора обаче им е интересна и ги кефи, смятай щом е продала 6 милиона вече от албума.

 

6 милиона копия, смятай. Средно 1 копие е $10, в Германия е 10 евро. Умножаваме по 6 000 000 и получаваме, че продуцентите са въшлясали само и единствено от продажбата на албуми. Отделно ще довъшлясат с предстоящото турне и просто да ги оплачеш когато реват колко загуби имат от пиратството. Сигурно не могат да си платят тока хората :mf_surrender:

 

Бтв понеделник ли излиза клипът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

 

След "Style" ще бъде пусната като сингъл някоя от баладите. Дано е "Clean". :Vishenka_05:

 

При баладите направо я съжалявам, че ще трябва да избира... :D Clean, Wildest Dreams, This Love... Леле, леле... Направо да ги слага всичките в един микс, както Гага направи в G.U.Y. :1000 (29):

Чудно ми е обаче защо е решила да пуска бавна песен като за пролетта-лятото, а не сега, за зимата. Дали пък баладата няма да е чак есента, като финал на ерата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

При баладите направо я съжалявам, че ще трябва да избира... :D Clean, Wildest Dreams, This Love... Леле, леле... Направо да ги слага всичките в един микс, както Гага направи в G.U.Y. :1000 (29):

Чудно ми е обаче защо е решила да пуска бавна песен като за пролетта-лятото, а не сега, за зимата. Дали пък баладата няма да е чак есента, като финал на ерата?

Всъщност, от баладите Clean и You R In Love са страхотни, другите две не ми харесват толкова.

 

Ами, тя беше направила и с миналата ера така - бърза песен за зимата и балада за лятото, което не е лошо де. Но вариантът All You Had To Do Was Stay да бъде пусната лятото, а Clean - есента повече ми допада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...