Jump to content



Taylor Swift - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 318
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това е най-доброто видео на Тейлър, обожавам я :3fdb8960598fa63e:

цък

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите супер яки от албума освен клипираните са "All you had to do was stay", "I wish you would" и "I know places". Другите всичките също много ми харесват без "Wonderland" мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно видео... Доказателство, че дори и да не е 'сладка и бонбонена', както я наричат някои, Тейлър може да предизвиква небивал интерес. За ден и нещо- над 17 милиона гледания!

Във втората си седмица в САЩ, албумът е продал над 400 хиляди копия- само 69% по-малко от дебютната (която в крайна сметка се оказа между 1.2-1.3 милиона). С това продажбите в САЩ само за две седмици надхвърлят 1.6 милиона, а WW- 2 милиона! Светът просто й се кефи на макс, сори че някои фенове на Гага и Бионсе (и Рики :D) не искат да признаят каква следа оставя тя зад себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър детронира себе си в HOT 100! Blank Space вече е вторият номер 1 хит от албума, измествайки Shake It Off (песента на 3 месеца) на 3 място... С това Тейлър става първата жена в историята, изместила себе си от номер 1! :bi:

Албумът пък вече 3 седмица е номер 1 в Billboard 200. Продажбите само в САЩ вече са около 2 милиона.

Отделно, Тейлър краси корицата на списание TIME, с което става една от много малкото поп звезди, които са били там някога. Досега единствените изгряли на тази корица са Бийтълс, Дейвид Боуи, Мадона, Майкъл Джексън, Рики Мартин, Шер и... Тейлър Суифт. Ама че легенда!

 

Кой каквото си иска да дрънка за нея- тя отново отвя музикалната индустрия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тази връзка последната и песен е като писана за Кейти Пери. Абсолютно същия стил, да не говорим, че ужасно ми напомня даже май на нещо Перино.

Колкото до отвяването и т.н. Комерсиалният й успех е неоспорим, за да си легенда обаче е важно какво стои отзад. Много са примерите за артисти, които в даден период постигат огромен комерсиален успех, а после никой не чува за тях. Както и много са примерите за хора, които днес наричаме абсолютни легенди, но по брой номер 1 хитове и т.н. дори някакви безумци като LMFAO ги изместват. Така, че за да си легенда се искат други неща, а не само номер 1 сингли и албуми.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, още не е легенда, но по всичко личи, че се оформя като такава. ;) Та тя за 8 години и 5 албума не спря да постига огромни успехи, включващи не само номер 1 песни и албуми... Много малко изпълнители се задържат така добре в днешно време... а още по-малко пък успяват да продадат 2-3 милиона с петия си албум само за 3 седмици... А признанието от TIME да не го обсъждаме- то си е показателно.

Тейлър Суифт определно се оформя като новата Шаная Туейн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, още не е легенда, но по всичко личи, че се оформя като такава. ;) Та тя за 8 години и 5 албума не спря да постига огромни успехи, включващи не само номер 1 песни и албуми... Много малко изпълнители се задържат така добре в днешно време... а още по-малко пък успяват да продадат 2-3 милиона с петия си албум само за 3 седмици... А признанието от TIME да не го обсъждаме- то си е показателно.

Тейлър Суифт определно се оформя като новата Шаная Туейн.

Ама това ти казвам, за да си легенда се искат други неща, а не просто номер 1 албуми. За да си легенда трябва да си носител на промяна, да си хамелеон, да си всестранно развит, да имаш интелект, да си провокативен, да си иновативен, да опитваш нови неща...

 

А да ти кажа, нито една от тези характеристики не ми отива с Тейлър Суифт. Всъщност за нейния стар потенциал можем да говорим когато се провали с някой албум и после се върне по-силна..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя добре си показа колко всестранно развита и 'хамелеонска' може да бъде. Не всеки изпълнител знае как да направи подобен дългогодишен и напълно успешен преход от кънтри до поп, но тя го направи- без промяната й да е прекалено рязка и да отблъсне феновете. Напротив- тя даже й спечели още почитатели, като че ли.

А видеото на Blank Space е, може би, най-големият й експеримент досега- който я е наричал сладка и лигава, сега трябва да си вземе думите назад, защото откачената убийца на мъже не влиза в това описание. :D

По всичко личи, че скоро няма да се провали с албум... Тя както ги е подкарала тези милионни продажби за първите седмици... накрая дори и да падне до 500 000 първата седмица, пак ще е продала много повече от повечето останали. :D

На този етап мисля, че само Адел би могла да й е някаква конкуренция по продажби на албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си следва нейният си път. Песните ѝ са приятни за слушане, едно време бяха и още по-емоционални, същевременно са лесно разбираеми, на хората им харесва да ги слушат и това ѝ е достатъчно, за да успее, тя си е певица, най-много разчита на песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя добре си показа колко всестранно развита и 'хамелеонска' може да бъде. Не всеки изпълнител знае как да направи подобен дългогодишен и напълно успешен преход от кънтри до поп, но тя го направи- без промяната й да е прекалено рязка и да отблъсне феновете. Напротив- тя даже й спечели още почитатели, като че ли.

А видеото на Blank Space е, може би, най-големият й експеримент досега- който я е наричал сладка и лигава, сега трябва да си вземе думите назад, защото откачената убийца на мъже не влиза в това описание. :D

По всичко личи, че скоро няма да се провали с албум... Тя както ги е подкарала тези милионни продажби за първите седмици... накрая дори и да падне до 500 000 първата седмица, пак ще е продала много повече от повечето останали. :D

На този етап мисля, че само Адел би могла да й е някаква конкуренция по продажби на албуми.

Да правиш плавен преход не е смело. Смело е да изпееш кънтри албум, а следващият ти да е електро или рок. Точно защото си следва една линия, затова се казва, че залага на сигурно.

Освен това лигава и сладка можеш да бъдеш ако ще и малки котенца да дереш във видеото си. Важно е как се държиш, как изглеждаш, какво говориш. А тя е точно бонбонена и сладка.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да правиш плавен преход не е смело. Смело е да изпееш кънтри албум, а следващият ти да е електро или рок. Точно защото си следва една линия, затова се казва, че залага на сигурно.

Освен това лигава и сладка можеш да бъдеш ако ще и малки котенца да дереш във видеото си. Важно е как се държиш, как изглеждаш, какво говориш. А тя е точно бонбонена и сладка.

 

А защо пък трябва да пее всички стилове? Тя си чувства най-вече кънтрито, донякъде и попа, естествено че ще си пее тях и то не защото залага на сигурно, а защото това е нейната музика.

 

Не е нужно всеки по всичко да разбира, достатъчно е в своята област да е професионалист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защо един изпълнител трябва едва ли не да е в стила на Лейди Гага (защото е ясно, че в момента пак тя е примерът за 'по-добра'), за да е легенда? Какво, да не би всички музикални легенди във времето да са имали рязки завои, постоянно да са залагали на нестандартното и постоянно да са сменяли стила си? :rolleyes:

А това, че била бонбонена и сладка са си типичните думи на мнозинството от Гага феновете за певици като Тейлър и Кейти, дори и в случаите, в които те съвсем не са толкова бонбонени, колкото ги изкарват. А дори и да бяха- ако това е творчеството, което им харесва и което очевидно харесва и на хората за дълъг период от време... какъв е проблемът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, Тейлър смачка Гага и феновете веднага дотърчаха..

 

Нямам коментар. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Като по-нов форумец и фен на Тейлър тепърва има да виждаш за какво нещо става въпрос. :1000 (29): Аз и някои съфорумци отдавна сме го видяли- още от по-ранни етапи на темата за Кейти Пери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как точно е смачкала Гага, след като не е в пряка конкуренция с нейни проекти? :1000 (29): Звездите на деня са Иги и Ники Минаж, не ми се обяснявайте с тия лигли Тейлър Суифт и Кейти Пери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Тейлър беше пуснала този албум миналата есен, щеше наистина да е смачкала всички големи, включително Кейти, Майли, че и Бионсе... А за Гага да не говорим- нейното положение е най-зле, въпреки че мен лично песните й от ARTPOP ме кефят.

Сори, но в момента единствената потенциална конкуренция на Тейлър Суифт е Адел. Аз, като фен на Кейти, не отричам фактите, както нечии дручи агитки правят, защото още им е трудно да осъзнаят, че тяхната любимка от феноменален номер 1 е паднала толкова, че и 'бонбобените' принцески са над нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като по-нов форумец и фен на Тейлър тепърва има да виждаш за какво нещо става въпрос. :1000 (29): Аз и някои съфорумци отдавна сме го видяли- още от по-ранни етапи на темата за Кейти Пери.

:1000 (29):

 

И аз харесвам доста песни на Гага, особено "Donatella" от последния й албум, но да подценявате Тейлър е смешно.

 

Адел ще издаде албум чак през 2016, а Ники Минаж и Иги бледнеят пред Тейлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър размаза, албумът е прекрасен, а вторият сингъл е различен, отново текстът е класа. Иначе Тейлър си се заформя като легенда, първите й песни не се забравиха, а продължават да са актуални, още чувам онези бонбонени "Love story" и "You belong with me".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, Тейлър смачка Гага и феновете веднага дотърчаха..

 

Нямам коментар. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

 

Като по-нов форумец и фен на Тейлър тепърва има да виждаш за какво нещо става въпрос. :1000 (29): Аз и някои съфорумци отдавна сме го видяли- още от по-ранни етапи на темата за Кейти Пери.

 

Момченца, когато аз съм бил по тези форуми, вие още прави под масата сте ходили... Така, че просто не се заяждайте с мен, защото не знаете какво имате насреща. Супергеорги, обсъждай си както досега без тъпи коментари относно феновете на Гага това или онова. Аз изказвам моето мнение от гледна точка на музикален , а не на Гага фен. Колкото до това какво ти и още няколко съфоромци сте видели, пак ти казвам - по тия форуми съм от над 10 години. Такива като вас съм видял много и опитите за оригиналност и ирония на мене не ми минават.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...