Jump to content



Taylor Swift - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 318
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Айде започнахте пак... Направете по една тема за всяко име, което знаете и да се приключи. Е, няма кой да пише вътре ама нали теми ще има. :mf_surrender:

Не виждам нищо лошо, честно казано.

 

Има фенове на Тейлър в този форум, не мисля, че трябва темата да се заключва и да се недоволства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Тейлър е една от най-успешните певици в световен мащаб, няма лошо :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми въздейства. Както и на милиони хора по света - значи си върши работата.

По-скоро като мелодичност и изпяване, отколкото като тематика на текстовете, въпреки че има някои, които са много интересни, но всичките ѝ песни, които съм чувал, ги намирам за въздействащи, много е добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Страхотно и интересно изпълнение! Песента е тотален хит, не е излизала от Топ 5 от два месеца насам. А това е само първият сингъл. Ще видим какво е направила, когато пусне целият албум в края на месеца.. нямам търпение!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Страхотно и интересно изпълнение! Песента е тотален хит, не е излизала от Топ 5 от два месеца насам. А това е само първият сингъл. Ще видим какво е направила, когато пусне целият албум в края на месеца.. нямам търпение!

А Бионсе нямаше ли подобно шоу преди няколко години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Бионсе нямаше ли подобно шоу преди няколко години?

 

Не знам дали някой е правил нещо подобно преди. Просто изразявам своето мнение за изпълнението и песента. Никъде не съм казал, че е нещо новаторско и уникално. Харесва ми, а и песента е тотален мегахит, което говори, че не само аз мисля така.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсията пък ако има нещо оригинално и некопирано от някъде, пу ми кажи.

 

Тейлър мноооооооооого започна да ме кефи напоследък. Всъщност винаги съм си харесвал You Belong With Me, както и песните й от последната ера. Определено много плавно и успешно сменяне на стила. Чакам да чуя какви други тупалки ни чакат в албума! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме 27.10 и "1989". <333333333333

 

Очаквам най-силният албум през 2014 да е именно "1989" и отново да отвее всичко живо, както направи с любимия ми албум - "Red". :Vishenka_05:

 

А "Shake it off" e много, ама много голям хит, дано и останалите песни в албума да са такива хитове. <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме 27.10 и "1989". <333333333333

 

Очаквам най-силният албум през 2014 да е именно "1989" и отново да отвее всичко живо, както направи с любимия ми албум - "Red". :Vishenka_05:

 

А "Shake it off" e много, ама много голям хит, дано и останалите песни в албума да са такива хитове. <3

Ами то други албуми през 2014 има ли? :mf_surrender:

Големите звезди(Кейти,Гага,Би) си пуснаха албумите през 2013.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то други албуми през 2014 има ли? :mf_surrender:

Големите звезди(Кейти,Гага,Би) си пуснаха албумите през 2013.

 

Lana Del Rey, Adele, Sia и мисля, че Минаж

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел е най-известна и обичана,другите са някакви треторазрядници. :mf_surrender:

Джъстин Бийбър също ще пуска.

 

Адел и Минаж са сериозни, Сиа е продуцент на 90% от световните хитове и има уникален глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

С цели 3 песни в Топ 10 по продажби в USA :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е изтекла, напротив - пусната е като countdown single 2 седмици преди албума. Днес беше пуснат втори такъв сингъл - Welcome to New York.

 

Тейлър бързо ми се превръща в голяма любимка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър бързо ми се превръща в голяма любимка. :Vishenka_05:

 

+1 :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм го изслушал целия още, но има песни, които ми допадат. Като цяло съм фен на старото ѝ звучене, затова може би и "Out of the woods" ми се открои. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...