Jump to content



Taylor Swift - Общи приказки


Препоръчани коментари

Смачкала е Бионсе? :1000 (29): Ще ме прощавате, ама Бионсе и Лейди Гага и 10 години да нямат хит, с 2 изречения ще са по-аплодирани и обичани от тази девойка.

Бионсе няма хит от колко? 3 години?

 

На Гага кариерата в момента е тотален флоп.

 

А и не че нещо, но Тейлър за една седмица продаде повече, отколкото Гага за 1 година. За какво говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 318
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тейлър Суифн ако е локална звезда, Бионсе пък не знам какво е. Някаква изкуствена напомпена кариера, защото овцете в САЩ им стига да им повториш едно нещо сто пъти и до го приемат за истина, ама извън САЩ даже сериозен хит няма. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замълчете пред таланта на Бионсе. Тя е Дива с главно Д! Пее и прави шоу, та се къса жената, не ми я сравнявайте с измислени фльорци като Тейлър Суифт и Кейти Пери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замълчете пред таланта на Бионсе. Тя е Дива с главно Д! Пее и прави шоу, та се къса жената, не ми я сравнявайте с измислени фльорци като Тейлър Суифт и Кейти Пери.

Талант - има.

 

Друго? Не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Рики да го слуша 60-годишна бабка?! Я, стига!

 

Еми, Зайке, ти не си мерило за това кой е успешен и кой не. Сама каза, че не слушаш Тейлър, нормално е да не й знаеш песните.

 

На концертите на Рики- идват от малки до големи- от деца до 20, 30 годишни и 50-60 годишни-схващаш ли. Неговите фенове са цели семейства с децата си, чиито деца също са фенове. А неговите фенове са му фенове още от групата "Менудо" досега и са вече големи хора-ето това е фен. А тая твоята само лапетата ще я харесват и никога няма да има по-зряла публика. Ей това е разликата.

На концертите му ходят и доста известни личности, докато при твоята само лапета, а при Рики от малки до 20,30, 40, 50 и нагоре, защото неговата музика е харесвана от всякакви възрасти не като при нас да ограничавате изпълнителите до определена възраст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1989 продаде 1.316 МИЛИОНА в САЩ за първата си седмица. За съвсем малко не счупва рекорда на Бритни с Oops, I Did It Again... но нека все пак почакаме и финалните цифри от Билборд, те понякога са малко по-различни.

1.3 милиона през 2014... Моля хейтърите да замълчат... :helpsmilie:

 

ПП: Благодаря за линковете! Уви, по магазините все още го нямаме, а е такъв световен хит...

 

Като купувате още от магазините, дето са ментета дисковете у нас, ще си чакате. Досега 100 пъти да бяха ви го пратили оригинален от kupicd.com.

Ей ви го албума за 36 лв. с доставка 3 лв.- 39 лв. общо- за 2-3 седмици е при вас:

http://kupicd.com/product_info.php?idarticles=4038612

 

Друг е въпроса дали ви се дават пари.

 

Албумите на латино изпълнителите са по-скъпи от тая. :D

 

Фенове, пък го нямат албума. Какви фенове сте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не кажете, че съм хейтър, ще кажа и нещо положително. Тейлър е много красива в последното си видео, напомня малко на Кайли Миноуг. Песента, разбира се, не струва 2 стотинки. :1000 (29): Ще чуя и другата, която ще е втори сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като купувате още от магазините, дето са ментета дисковете у нас, ще си чакате. Досега 100 пъти да бяха ви го пратили оригинален от kupicd.com.

Ей ви го албума за 36 лв. с доставка 3 лв.- 39 лв. общо- за 2-3 седмици е при вас:

http://kupicd.com/product_info.php?idarticles=4038612

 

Друг е въпроса дали ви се дават пари.

 

Албумите на латино изпълнителите са по-скъпи от тая. :D

 

Фенове, пък го нямат албума. Какви фенове сте.

Зайчице, поръчах си албума от ebay, и то делукс варианта, в които са 13 песни + 3 делукс песни + 3 Voice Memos + Полароид снимките. Покривам ли изискванията за истински фен? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият сингъл с клип ли ще излезе?

 

Дано да, само така би го вкарала отново в топ 3 ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен от първо слушане не ме впечатли много, но на следващите много ми хареса и има много песни от него, които много ми харесват! Напред, Тейлър!

 

А искам да попитам за рекорда ѝ за най-много продажби на албум в първата една седмица - че за първи път от 2002 - така прочетох - се случва - това само за Щатите ли е и само за изпълнителКА ли е, или като цяло?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен от първо слушане не ме впечатли много, но на следващите много ми хареса и има много песни от него, които много ми харесват! Напред, Тейлър!

 

А искам да попитам за рекорда ѝ за най-много продажби на албум в първата една седмица - че за първи път от 2002 - така прочетох - се случва - това само за Щатите ли е и само за изпълнителКА ли е, или като цяло?

Като цяло. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен от първо слушане не ме впечатли много, но на следващите много ми хареса и има много песни от него, които много ми харесват! Напред, Тейлър!

 

А искам да попитам за рекорда ѝ за най-много продажби на албум в първата една седмица - че за първи път от 2002 - така прочетох - се случва - това само за Щатите ли е и само за изпълнителКА ли е, или като цяло?

 

В световен мащаб са продадени 1,681 млн. копия, което е най-голямата бройка от Born This Way на Lady Gaga насам (1,921 млн. копия за първата си седмица).

Link to comment
Сподели в други сайтове

В световен мащаб са продадени 1,681 млн. копия, което е най-голямата бройка от Born This Way на Lady Gaga насам (1,921 млн. копия за първата си седмица).

1,1 милиона са били продажбите на Born This Way.

 

Shake it off на 1-во място в Billboard Hot 100, а утре Тейлър пуска новия сингъл. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

1,1 милиона са били продажбите на Born This Way.

 

Shake it off на 1-во място в Billboard Hot 100, а утре Тейлър пуска новия сингъл. :D

 

Говорим в световен мащаб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...