Jump to content



Taylor Swift - Общи приказки


Препоръчани коментари

"Out of the woods" ми се открои. :1000 (29):

Тази, "Blank Space", "Clean", "I Know Places" и "Bad Blood" ми се откроиха.

 

Като цяло, много добър албум.

 

http://www.musicmall.bg/product.php?id=1972 Защо Делукс варианта е по-евтин от обикновения? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 318
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как ще коментирате албумът на Тейлър?

Изобщо не ми харесва,нито 1 песен,нито обложката,нито изпълнителката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално е завладяла Топ 100 USA :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелепо е да се подценява Тейлър Суифт, особено на днешния ден.

 

Гледайте какво става в САЩ:

 

1 Taylor Swift Shake It Off

2 Meghan Trainor All About That Bass

3 Hozier Take Me to Church

4 Taylor Swift Welcome To New York

5 Maroon 5 Animals

6 Taylor Swift Out of the Woods

7 Taylor Swift Blank Space

8 Jason Derulo Trumpets

9 Taylor Swift Style

10 Jessie J, Ariana Grande & Nicki Minaj Bang Bang

 

За албума предполагам няма нужда да уточнявам на кое място е. И че се очаква да продаде около 1 милион в САЩ за първата седмица- няколко пъти повече от всички жени звезди в последните няколко години. Е, освен нея самата, защото и с предния албум продаде над милион. :D

Желязна е в Щатите, а и по света. Тейлър е една от малкото актуални в последните години, които действително остават във времето. И не става въпрос само за числа от албуми, което, между другото, важи не само за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 Taylor Swift Shake It Off

4 Taylor Swift Welcome To New York

6 Taylor Swift Out of the Woods

7 Taylor Swift Blank Space

10 Taylor Swift Style

16 Taylor Swift Wildest Dreams

19 Taylor Swift Bad Blood

34 Taylor Swift All You Had To Do Was Stay

35 Taylor Swift Clean

36 Taylor Swift How You Get the Girl

37 Taylor Swift This Love

46 Taylor Swift I Wish You Would

52 Taylor Swift I Know Places

 

Всичките 13 песни са в топ 100! Не бях виждал нещо подобно. Просто ги смаза всички! Да не говорим, че от август насам е само в топ 3 със Shake It Off. Да подценяваш Тейлър е направо глупаво. Песните, които засега ми се открояват са "I Know Places", "Blank Space", "Bad Blood" и "OotW", задължителни сингли!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво е това прехласване по това момиче..нито може да пее, нито има да предложи нещо интересно.

 

На мен ми харесва как пее - въздейства ми и ми е приятно да я слушам, а мисля, че има и сполучливи живи изпълнения.

 

Но най-вече я харесвам, защото песните ѝ ми въздействат емоционално, като звучене са ми много приятни. Визията също е отличителна и яка.

 

Радвам се за успехите ѝ!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър буквално премаза Кейти, Гага, Бритни, Бионсе, и всички останали.

 

Дано заснеме "Out of the woods", "Blank Space" и "I know places". Уникални са!

 

Не знам какво е това прехласване по това момиче..нито може да пее, нито има да предложи нещо интересно.

 

Тейлър е много, ама много над Гага. Най-малкото не й трябват евтини провокации, за да има хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър буквално премаза Кейти, Гага, Бритни, Бионсе, и всички останали.

 

Дано заснеме "Out of the woods", "Blank Space" и "I know places". Уникални са!

Тейлър е много, ама много над Гага. Най-малкото не й трябват евтини провокации, за да има хитове.

Малоумник, какво ме интересува Гага. Аз говоря за въпросната, за която е темата, не за други. Слушам съм я на живо, гласчето й е ужасно слабо, визията е бонбонена, самата тя се държи като тийнейджърка и всичките й песни са само някакви любовни драми. Да, радващо е, че сама си пише песните, но това не я прави отличителен артист. Напротив, едва ли има по-лесно смилаема от нея на музикалната сцена.. Дори КП е доста по-софистицирана..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за тая цяла тема- боже.

 

В топ 10 USA 7 от песните са нейни, ако за нея няма тема, то тогава за кого?!

 

Как може една от най-яките песни в албума "I Know Places" да е чак на 42 място?!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малоумник, какво ме интересува Гага. Аз говоря за въпросната, за която е темата, не за други. Слушам съм я на живо, гласчето й е ужасно слабо, визията е бонбонена, самата тя се държи като тийнейджърка и всичките й песни са само някакви любовни драми. Да, радващо е, че сама си пише песните, но това не я прави отличителен артист. Напротив, едва ли има по-лесно смилаема от нея на музикалната сцена.. Дори КП е доста по-софистицирана..

 

Еми кво, тийнейджърите нямат ли нужда от свои певци? :1000 (29): Сериозно, защо всички трябва да са еднакви? Щом има успех, значи има нужда от артист като нея. Най-малкото заслужава уважение заради авторството и защото пробива с музика, а не с други неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър не е чак толкова несъдържателна, каквато някои се опитват да я изкарат- тук и на много други места. Нейната музика си е творчество- тя прави това, което й е приятно и което очевидно е приятно и на слушателите. Плюс това направи един изключително успешен, плавен преход от кънтри към поп, без да загърбва изцяло корените на кариерата си. Без да става брутална. Тя просто е наслада за хората, най-вече за американците. Затова съвсем скоро ще е единственият изпълнител с три последователни албума, дебютирали с над 1 милион в САЩ (поправете ме ако бъркам, но мисля, че няма друг такъв, поне жена). А успехите на синглите и турнетата вече тотално я правят една от най-успешните звезди на новото време- факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че ви я натрапват е съвсем друг въпрос. Тука харесвате всеки, който ви се предложи. Тя е за децата предимно.

 

Откъде знаеш? И така да е, децата нямат ли нужда от изпълнител, който да им е близък?

 

И викаш "Цяла тема за тая", ама за Рики за темата.. Явно не е толкова ненужна Тейлър и толкова нужен Рики, при положение че през 2014 повече хора са си пускали нейна песен, отколкото негова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде знаеш? И така да е, децата нямат ли нужда от изпълнител, който да им е близък?

 

И викаш "Цяла тема за тая", ама за Рики за темата.. Явно не е толкова ненужна Тейлър и толкова нужен Рики, при положение че през 2014 повече хора са си пускали нейна песен, отколкото негова.

 

Рики не ти е в темата, тъй че не го споменавай. Това,че ти си я пускаш, не значи, че и други си я пускат. Толкова е лигава и детска. Само вие си я слушате. Колкото до Рики, като пее пред 100 000 и повече и има 30 години кариера и крещят по нея като луди и след толкова години, тогава ми я хвали. Засега е поредната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики не ти е в темата, тъй че не го споменавай. Това,че ти си я пускаш, не значи, че и други си я пускат. Толкова е лигава и детска. Само вие си я слушате. Колкото до Рики, като пее пред 100 000 и повече и има 30 години кариера и крещят по нея като луди и след толкова години, тогава ми я хвали. Засега е поредната.

Айде, стига си спамила за Рики.

 

Факт ли е, че Тейлър е 100 пъти по-актуална от Рики? Факт е. Точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е факт. Точка.

Докажи го. Тейлър ли има 7 песни в топ 10 на най-големия пазар в света? Има. Рики има ли? Няма. Каква актуалност при Рики ми бълнуваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докажи го. Тейлър ли има 7 песни в топ 10 на най-големия пазар в света? Има. Рики има ли? Няма. Каква актуалност при Рики ми бълнуваш?

 

Я не ме занимавай с някаква измислена. Слушай си я там детската.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я не ме занимавай с някаква измислена. Слушай си я там детската.

:1000 (10):

 

Айде де, нали Рики бил по-актуален от Тейлър? Къде е доказателството?!?

 

По-актуален бил, друг път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики не ти е в темата, тъй че не го споменавай. Това,че ти си я пускаш, не значи, че и други си я пускат. Толкова е лигава и детска. Само вие си я слушате. Колкото до Рики, като пее пред 100 000 и повече и има 30 години кариера и крещят по нея като луди и след толкова години, тогава ми я хвали. Засега е поредната.

 

Да, те продажбите на албумите ѝ само аз ги генерирам. :1000 (29):

И гледанията в Интернет. От които виждаме, че тази година новите песни на Тейлър са били слушани много пъти повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето в Американските медии, онзи ден казаха по американските им телевизии, че в момента Рики е най-актуалната звезда , защото той не е спрял да обикаля света къде ли не и пълни зали и стадиони. Като го намесихте тук, го пиша в тая тема. А вие с вашите гледания сте болни. Хората гледат изявите, не някакви си гледания в youtube.

 

Смешно е да има такива теми за някакви измислени. Направите и за Бийбъра тогава, щом харесвате тъпите.

 

Вие живеете в youtube, хората са на концертите по стадионите и залите,а не броят гледания като вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето в Американските медии, онзи ден казаха по американските им телевизии, че в момента Рики е най-актуалната звезда , защото той не е спрял да обикаля света къде ли не и пълни зали и стадиони. Като го намесихте тук, го пиша в тая тема. А вие с вашите гледания сте болни. Хората гледат изявите, не някакви си гледания в youtube.

 

Смешно е да има такива теми за някакви измислени. Направите и за Бийбъра тогава, щом харесвате тъпите.

 

Вие живеете в youtube, хората са на концертите по стадионите и залите,а не броят гледания като вас.

Я дай линк, да видим това видео.

 

А и е абсурдно да се казва, ще Рики е най-актуалната звезда, като той е залязващ.

 

Тейлър има невероятни изяви на живо, не знам защо намеси изявите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...