Jump to content



Taylor Swift - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 318
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

According to the International Federation of the Phonographic Industry in February 2015, 1989 had sold over 8.6 million copies worldwide

:happyppl:

 

На IFPI цифрите им винаги са с няколко милиона отгоре... :D Не знам чий отчет е по-точен- техния или на Mediatraffic, но попринцип май втория се зачита за реален.

 

7 или 8 милиона... никакво значение. Тейлър мина всички и за момента само Адел може да мине нея... Феноменално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да има такива продажби, защото албума тръгна с два мегахита, а и не може да бъде прослушан от никъде, трябва да бъде купен. Да не говорим и за "въдичките", които пуска относно личния си живот - определено вдигат интереса към нея. Хитруша си е Тейлър, определено има нюх за бизнес. Жалко, че има толкова противно излъчване, можеше да я харесвам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да заложи на AYHTDWS/ New Romantics според мен.

 

Bad Blood е готина, дано направят убийствен ремикс. В него вероятно ще участват Кани Уест и Калвин Харис.

 

Нито един от двамата е - Taylor Swift Feat. Kendrick Lamar - Bad Blood (Remix)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко й идва наготово- родена с богати родители- глезла, как няма да е номер 1, с връзки всеки може.

Пълни глупости, Таня, пак се изказваш неподготвена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости, Таня, пак се изказваш неподготвена.

 

Напротив, четох, знам. Пише го в Блясък, кои са деца на богати родители. Тя е в списъка. Значи още по-противна е за мен. Всичко с пари постига, защото е дъщеря на еди си кой,а не с талант и много труд.

Такива не са за възхищение. Е Рики си е постигнал всичко сам, за разлика от тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, четох, знам. Пише го в Блясък, кои са деца на богати родители. Тя е в списъка. Значи още по-противна е за мен. Всичко с пари постига, защото е дъщеря на еди си кой,а не с талант и много труд.

Такива не са за възхищение. Е Рики си е постигнал всичко сам, за разлика от тая.

Жълти клюки, както винаги.

 

Родителите на Тейлър са обикновени фермери от Нашвил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Всъщност преди много време гледах едно шоу където поясниха, че баща й е бизнесмен, наследник на три поколения банкови президенти! Тейлър е отраснала в доста благоприятна средa.

 

Местят се в Нашвил когато е на 14!

Редактирано от Christian
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-x...amp;oe=55DBAA58

Видяхме досега 5 обявени герои за видеото, Карли обаче още не е обявена официално, и ми е любопитно какъв герой ще бъде. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-x...amp;oe=55DBAA58

Видяхме досега 5 обявени герои за видеото, Карли обаче още не е обявена официално, и ми е любопитно какъв герой ще бъде. :happyppl:

Представяш ли си Тейлър да си признае, че е хомо с този клип.

Ще е скандално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен, дано го пуснат премиерно във канала й. :1000 (29):

Никакъв шанс преди наградите да го пуснат официално според мен :D Te по кое време са? Че не съм се интересувал. Ако са вечерта в САЩ значи да го чакаме утре сутринта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Присъединявам се и аз към феновете на Тейлър, но с вметката, че не ме кефи особено прехода й от кънтри към комерс/поп. Разбира се, зарибяват ме сладникавите песнички и клипове, но предпочитам по-сериозна музика като цяло.

 

пс; За всички, които твърдят, че не е талантлива:

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да издаде нов албум. "Изцоца" максимума от 1989, може да изненада с нещо ново.

На мен ми се искаше обаче Red да беше с този успех, много по-качествена музика има в него.

Абсолютно, любимият ми албум е това. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, любимият ми албум е това. :Vishenka_05:

Много искам песен с Кание между другото. Ако и сложат някакво закачливо заглавие (Best of all times? :D ) или фразичка, може да смачка.

Искам и по-хубав дует с Ед, че Everything has changed е една от най-слабите песни, в които той се е изявявал, поне според мен.

(да се препиша на правилното място)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз да препиша.:D

 

Ако Тейлър пусне дует с Кание, това само по себе си ще е закачка с E.T. :D

На мен Everything Has Changed ми е една от любимите песни на Тейлър от предния албум, който действително можеше да бъде още по-добре развит. Но и това му стига, макар и вече да е тотално засенчен от актуалния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...