Jump to content



Taylor Swift - Общи приказки


Препоръчани коментари

На VMA ще бъде премиерата, кой е очаквал нещо различно от хитрушата. Играе на сигурно.

Тук можете да видите превю, не знам как се дава линк от инстаграм. Click

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 318
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тийзърът изглежда интересен, нямам търпение. Но защо никъде по статиите не се споменава нищо за Стивън Спилбърг?

Така или иначе вярвам, че Тейлър ще се е постарала достатъчно като за още един номер 1, но ще видим. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър е ужасна актриса. Песента може и да почне да ми харесва, но не виждам как ще стигне до номер 1, след като Style не успя. Видеото е скучно, но има хубави кадри и момчето е симпатяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че ще стане номер едно.

Накрая на клипа нали пише, че всички спечели пари ще бъдат дарени за някаква кауза свързана с животните (забравих каква).

Това си е добър ПР ход.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че има реален шанс за номер 1, най-малкото защото Тейлър избра възможно най-добрия момент да пусне клипа. Освен, че VMA са страшна реклама, видеото излиза горе-долу в началото на периода, който ще се отчита от Billboard за следващата класация. Тоест има още няколко дена да направи поне 20-30 милиона гледания, което комбинирано с iTunes и радио ъпдейтите, навярно ще й спечели върха. Гледам, че към момента има почти 3 милиона гледания, а още не е минало и половин денонощие от излизането. Развива се по-бавно от Bad Blood, но не мисля че някой е очаквал от нея да счупи собствения си рекорд толкова скоро.

А мъжът в клипа е Скот Истууд, син на Клинт Истууд. Гледал съм му няколко филма и е добър актьор, определено е подходящ избор за точно такъв тип клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме издразни този кадър, който е като в Blank Space. Защо са го сложили изобщо, даже не се връзва с останалото видео.

 

Иначе песента наистина много зарибява. Поне топ 5 хит ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
HOT 100

13.Wildest Dreams (-1) <_<

 

Не разбирам защо публиката не подкрепя по-дълбоките й проекти, като WD и Style. На мен те са ми любимите от ерата + Blank Space.

 

Защото "Wildest dreams" явно не е толкова добра, не, че не подкрепят по-сериозните ѝ неща. Иначе и тя стана топ 10 хит, получи сертификат за гледания, то главно от инерцията де, но въпреки че има коментари, че няма какво повече да пусне като сингъл, аз си се надявам за "All you had to do was stay", има емоция в нея и по-запомняща се е някак, докато "Wildest dreams" може да е прекалено протяжна и меланхолична за някои вкусове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото "Wildest dreams" явно не е толкова добра, не, че не подкрепят по-сериозните ѝ неща. Иначе и тя стана топ 10 хит, получи сертификат за гледания, то главно от инерцията де, но въпреки че има коментари, че няма какво повече да пусне като сингъл, аз си се надявам за "All you had to do was stay", има емоция в нея и по-запомняща се е някак, докато "Wildest dreams" може да е прекалено протяжна и меланхолична за някои вкусове.

New Romantics почти по всяка вероятност ще е 6-ти сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защоо, кой го е решил това?

Това са си някакви партенки според мен, все пак тая песен е фаворит на феновете и е по-скоро wishful thinking, отколкото истина. По-скоро последния сингъл ще си е AYHTDWS.

Link to comment
Сподели в други сайтове

AYHTDWS няма да е, тъй като тя през повечето концерти напоследък я skip-ва от сетлиста си, а и е сравнително ниско в Itunes.

 

New Romantics, HYGTG, OOTW - това са песните с реални шансове за 6-ти сингъл.

 

Най-много ми се иска Clean/You are in love да пусне, ама... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

AYHTDWS няма да е, тъй като тя през повечето концерти напоследък я skip-ва от сетлиста си, а и е сравнително ниско в Itunes.

 

New Romantics, HYGTG, OOTW - това са песните с реални шансове за 6-ти сингъл.

 

Най-много ми се иска Clean/You are in love да пусне, ама...

:girl_cry2:

Дано, но аз мисля, че няма да има 6-ти сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се съмнявам за OOTW. Песента си беше промо сингъл и то май влезе и в топ 10, мина година от излизането ѝ и стана долу-горе популярна, Тейлър я пя и по предавания. По-скоро има 2 варианта: досега всички сингли са co-written от Макс Мартин. Ако продуцентите имат някакъв договор от албума да има един сингъл, който не е на тези автори, предполагам ще пуснат I Wish You Would (другите избори са от двата промо сингъла, което ме съмнява, също така This Love, I Know Places и Clean; от делукса You Are In Love също не е на Мартин, но аз лично не мисля, че биха пуснали като сингъл песен от делукс версията). Ако пък всички сингли имат намерение да са с авторство на Макс Мартин, изборът е между All You Had To Do Was Stay и How You Get The Girl. Аз по-скоро си мисля, че ще е първата, защото има и още един автор. Но си мисля, че шести сингъл със сигурност ще има, на хората още не им е писнало от нея и според мен ще иска да се възползва от интереса към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

1989 WORLD TOUR LIVE

12/20/2015

Only on Apple Music

Моля ви, хората, които разбират от видео и т.н., някой да го запише и да го пусне да го изтеглим, че искам да си го гледам и на компютъра, а не само от телефона. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

I Know Places, I Wish You Would и All You Had To Do Was Stay са ми от най-любимите песни в албума!!

Искам поне една да е сингъл от тях, ако не и трите де! :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много логичен стратегически избор. Музикален - не, защото песента е позната (беше промо сингъл) и, да, не е по всеки вкус. Предпочитах How You Get The Girl или I know places.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...