Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Не знам дали е от времето, но тя декември го отложи, точно заради слабите продажби.

Видеостените горе не бяха пуснати и това също скапа малко настроението на седящите.

Не само Брена, и другите сръбкини трябва да се поспрат с БГ, явно намаля интересът, от 2010-та доста пъти се изредиха.

 

Слави е ужасен, едвам го изтраях. На всичкото отгоре се опита да я въвлече с прословутата тема, дето ще се дъвче още 10 години за конвенцията, бах Ганя си знае неговото. Държа се и със Стефан покъртително.

Аз не бих му стъпил никога в предаването, ако съм на нейно място.... само простотии. Дори един Мон Дьо направи къде къде по-качествено интервю. Стана ми смешно накрая, когато Стефан го целуна за чао, Славчо не го очакваше, при сърбите явно си е голяма традиция, но ние сме чешити. :1000 (29): Малко по-далече сме от ядрото на Европа, но гледай дори такива незначителните жестове понякога ни играят лоша игра в някои ситуации и в манталитета като цяло.

Просто на българския потребител/слушател бързо му омръзва всичко. Щом вече и сръбкините отсвирваме, дето сме такива дупедавци - смятай колко сме преситени от концерти в тая държава, особено откакто Арената отвори. Сигурен съм, че Брена се е постарала - тя е професионалист.

Но пък, и аз да ти кажа, не бих ходил редовно на един и същ изпълнител, и Глория да е - то омръзва. Много малко от тях се променят, разчупват - най-вече като програма, то се пее все едно и също и се дефилира по сцената. И те искат всеки път, щом дойдат, тук да им козируваме. Не става. Да, чешити сме си. Както и Рени е казвала - българинът е най-капризният консуматор на музика. Ще има да те огледа, да те обсъди, а най-вече ме дразни, че сме като дървета по концертите. Стоим като паметници и нищо, никакви реакции. Отишли като на театър все едно. А това дори не е и от култура, защото всеки път има бом-бок и кочини на земята. Просто сме смотани, овчедушни.

Какво пя от новите и на коя песен се изригна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От новите не се изригна на никоя... което беше странно. Пя Srecna zena, Sigurno, Kao nova, Bolje ne, Bolis i ne prolazis, Zar je vazno da l' se peva ili pjeva.

Най-много се изригна на Ti si moj greh, Cik pogodi, Luda za tobom, Bato Bato, Seki, seki и странно за мен - Jugoslovenka.

By the way взех автограф от сина й, но беше даден като че ли не с голямо желание, хахахах и седеше някак си далеч. :1000 (29):

Той си изпя трите песни и по една на Лукас и Миле Китич май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Брена. В последния албум има супер песни и 3 хита което не всеки постига в днешно време. ''Сречна жена'' върви много добре, но очаквам със ''Сигурно'' да разбие.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешката си е изцяло в Брена - толкова концерти за кратко време, едно и също, пее 6 песни на седмица, а те като цяло са много тъпи.

 

Да прави през месец концерти в Белград, да видим колко ще й е пълна залата. Просто трябваше да се спре малко и да заложи на повече стари песни, ако ще да си кръсти концерта Златните хитове на Брена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рада нова песен ли ще пуска? Дано е нещо читаво, че след втория дует с Харис нищо нейно не ми харесва. :mf_surrender:

 

А тази Сека защо се е разбълвала така? Нали миналата година пусна албум с нови песни!!? :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рада нова песен ли ще пуска? Дано е нещо читаво, че след втория дует с Харис нищо нейно не ми харесва. :mf_surrender:

 

А тази Сека защо се е разбълвала така? Нали миналата година пусна албум с нови песни!!? :1000 (29): :1000 (29):

 

Защото ще прави концерт в най-голямата зала в Сърбия другия месец - трябва й реклама. Предполагам ще я напълни.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се да я напълни, и тя не е каквото беше.

И те в пика си не искат да инвестират, само обикалят кръчмите да взимат хонорар, а като останат без участия и хитове и почнат да правят концерти за престиж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца с тая визия тип Драгана не я бях виждал.

 

 

Или май май е било по едно и също време, макар че песента на Драгана сигурно има клип преди зимата на 1994-1995.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара рекламира концерта на всички телевизии, ето я и в Гранд Специал.

Сека на всички, освен Гранд и ДМ, но много колеги публикуват в социалните мрежи и канят феновете им на коцерта на Сека.

Като наближава април, става все по-интересно. :3fdb8960598fa63e:

 

Саша Попович към Милица Павлович : Липсва ти още един албум да започнем да правим концерти.

 

#ApriluBeogradu

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоим като паметници и нищо, никакви реакции. Отишли като на театър все едно

На предишния концерт на Брена в София, направиха забележка на момиче от компанията, което стана да танцува.И тя попита дали сме на концерт или на театър и и казаха да "не си проявява селския манталитет".Зад нас стояха възрастни хора и те и направиха забележка.Тааа не знам дали всички стоят като дървета, защото искат така или защото все ще се намери някой, дето да се размрънка :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На предишния концерт на Брена в София, направиха забележка на момиче от компанията, което стана да танцува.И тя попита дали сме на концерт или на театър и и казаха да "не си проявява селския манталитет".Зад нас стояха възрастни хора и те и направиха забележка.Тааа не знам дали всички стоят като дървета, защото искат така или защото все ще се намери някой, дето да се размрънка :)

Аз говоря цялостно. Дори и да не ставаме, сме супер статични, обрани, безизразни. Като уморени от живота или на партийно събрание или на домсъвета. И прекалено разглезени от концерти явно. Преди бяхме по-отворени. И не е до благосъстояние, а до манталитет и до поведенчески модели, осланящи се на нихилизъм в последно време. Много лошо направиха тия клубове също... Не знам, но наистина сръбските певици трябва да си дадат почивка у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рада нова песен ли ще пуска? Дано е нещо читаво, че след втория дует с Харис нищо нейно не ми харесва. :mf_surrender:

 

Да, дует с Леон. :mf_surrender:

Не знам какво се случва но върви надолу с тези флопове, скъпите клипове не помагат.

Поне решила че тази година ще си купи апартамент в Белград, една добра инвестиция.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушаме ли пролетни песни ? :Vishenka_05:

Не знам какво недостигна на този албум да продължи гигантското властване на Индира, може би беше много рано за нови песни, не знам...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Април беше хит в България.

https://www.youtube.com/watch?v=lbxUNBqiC1M

 

Нажалост Април е единственият хит от толкова хубав и модерен албум. Индира наблегна на YU носталгия с този албум, което реално не пасва точно на нея, може би на Брена или други звезди от времето на Yu.

Купих си го тогава за рождения ми ден, хаха. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя имаше концертно турне в всичките балкански републики с ерата Zmaj. И в Белград имаше тогава. Сега сигурно чака хит да намаже и предполагам че ще направи. Беше гост в ЗГ специал, струваше ми се леко тъжничка, Саша Попович каза че не очаквал точно тя да напусне Гранд, но тя каза че зодията и' била такава. Сега е отново в Гранд, планува и албум да пусне.

Тя е баба, син и' се казва Северин - тои и' беше писал песни за последният и' албум. Беше в вързка с Рале и тои и' беше и основен композитор и менаджър, след като Цеца зададе хипер-удар с Идеално лоша, те започнаха хипер-продукция но нищо не раждаше хит. Когато се разделиха, около 2009-10, Рале беше казал че се показало че бил по-добър композитор отколко менаджър. През 2007 Сека срина рекордите които държеше Индира по продажби от началото на новотото столетие.

Сигурно Zmaj остава албума на десетилетието ако не и на дваесетилетието.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пеене повече ми прилича на антиреклама отколко реклама за концерт. :helpsmilie:

 

Тя и на миналия си концерт пя отвратително - къдри, къдри само и само да не се разбере, че не уцелва тоновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...