Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Отвратителна е Мая на тая снимка, а песента е пълен шит, жалко че е на Грайич.

 

Сека сега мяза на мъж, и циците й са мускулести, може би за това е странна, не е до размера, а формата.

 

Мина е яка като се направи, в реалния живот е като джебчийка от Хасково

 

2003592-31.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Най-добрата песен от иначе потресаваща селекция. Много модерна, в комбинация с традиционно звучене. Дано спечели!

 

Фаворити се оформят тази и Nova deca. Предполагам втората ще спечели, като гледам как се движи с гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина е яка като се направи, в реалния живот е като джебчийка от Хасково

За никого не е тайна, че е циганка. Ама в тялото е брутална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Марина и' станало лошо, в този момент Цеца била с нея и Цеца я закарала в болница.

 

JK се вклучи в новините на ПРВА да застане против вакцините за деца. На Пинк казаха че "някои старлети бунтувале срещу законите" т.е индиректно я нарекоха старлета. На съденето преди два дни Цеца не дошла, казала че не била добре а за поведението и' от предишното съдене има дело срещу нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Починал Небойша Глоговац на 48г. един от най-добрите сърбски актиори днес, предимно беше познат по ролите в драмите на Шекспир.

Той критикуваше Цеца миналата година.

Какво се случва с сърбските актиори е невероятно, половин от тях починаха в последните 2-3 години, други надживяха децата си, тъжно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

EМINA NO MORE SANDAL! Призна че се развеждат с Мустафа. - https://www.instagram.com/p/BfNzASMH_HC/?ut...bed_ufi_control

 

Прииович said YES! - Отиде кариерата ????? https://www.instagram.com/p/BfMtMBtnhPv/?ut..._upsell_control

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тогава ще прави и Ушче.

Иначе у нас да дойде чак 2021-ва. Ето и на Брена не се продаде Арената, нищо чудно пак да премести датата.

Някой иска ли билет за Брена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбските медии пишат че на концерта е паднал договор между Цеца и Азис за дует или да и' напише песни за новият и' албум. Допълнителен търн в очите на Карлеуша. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Сречна жена" ми звучи обещаващо

https://www.instagram.com/p/BfmHdIZglK1/

 

Саша Матич не само на 8-ми а и на 9-ти март ще пее в Арената. Билетите за първата вечер се продали наи-бързо до сега. Време му е за Ушче за 2-3 години.

Аца Лукас и Саша Матич - това са днешните мъжки МЕГА, ГИГА звезди.

 

Азис понудил на Цеца да препее Мотел на сърбски но тя била за сътрудничества с нечувани песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре излиза албума на Брена - 18ч.

 

1. Zar je važno dal se peva ili pjeva - Braja

2. Boliš i ne prolaziš - Braja

3. Srećna žena - Atelje Trag

4. A kako ću ja - Pedja Medenica

5. Kao nova - Braja

6. Kad jedno voli za oboje - Rale

7. Sve smo mi krive - Damir Handanovic

8. Bolje ne - Atelje Trag

9. Sigurno - Bojan Vasic / текст Braja

10. Tako si juče - Rale

https://www.instagram.com/p/BfsyMNvAF3a/

 

28.11 - Zar je važno dal se peva ili pjeva

28.12 - Boliš i ne prolaziš

28.02 - Цял албум

 

Очевидно че се води по някоя ясновидка.

 

Тази вечер излиза и новата на Дара.

 

Дали някоя от новите ще надмине този потенциален класик ? :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушаме ли драматични балади? Това задължително трябва да се клипира, Драгано.

Роби, помогни ми да намеря епизода на Звезде, където Карлеуша посреща Драгана с въпроса дали е купила Гранд... Цялата емисия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, помогни ми да намеря епизода на Звезде, където Карлеуша посреща Драгана с въпроса дали е купила Гранд... Цялата емисия.

 

В последният епизод, опитах но не можах да намеря точният момент, на ТВ го даваха и това с Драгана. А и да гледаш целия епизод няма да зажалиш, Вики вече всички я мачкат и то с страшни обиди. Тя ще пускала клипове с песни на месец дена разлика между тях.

 

Коментирай /гледанията/ и потенциала на "Neko je srecniji, neko pametniji" да преживее ренесанс като "Кад би знао како чезнем". :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

пп. Гага да ангажира Харис Дубица за клип на Nismo uspeli mi. То и Брена не е много артистична в последните си видеа, все други играят роли но като идея и краен продукт е на много високо ниво.

В Сречна жена участват няколко певици Анабела, Тияна Дапчевич, Гоца Тржан... сниман е на повече локации - Белград, Истанбул, Малдиви, Лондон... чакаме 18ч.

https://www.instagram.com/p/BfvcT_EgUC9/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...