Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Те и Дара и Сека бяха дружки, преди години се скараха Дара беше писала СМС на Сека с обиди че е дебела и слично след това отново станаха дружки, но сега не вярвам Сека да и' прости прошката с Карлеуша на Дара, а Карлеуша използва Дара да наштети на Сека. Сека напусна Гранд щото Карлеуша стана част от журито на ЗГ т.е Гранд. Имали срокове до нова година всичко да било готово, така да и Карлеуша не била вклучена в филма, (и тя беше писала - Как може жената която киднапирала сина на Брена да говори в този филм? ). Брена каза че които имал какво да каже за нея ще можел да го направи това, сигурно ще снимат продължение. Аз го гледах, даваха го на Прва, нищо специално, говори се за Брена и Слатки Грех, половин и повече познати неща.

Най-продаваният албум в EX YU бил албума на Брена и Слатки Грех - Бато,бато (1984) - 1 700 000+ тираж. Това го казаха в Специал.

Сека и Дара са рядко прости същества, както знаеш, но и те вече не са по на 20 години и не знам защо така - смешно е вече. Явно и там ги има тия циркове. Жени все пак. :1000 (29): Значи има един контингент... Дара, Карлеуша, Драгана... и друг - Сека, Цеца, Видич. И всички от време на време си прехвърлят ръкавицата. :1000 (29):

Имаш ли информация за други най-продавани албуми, има ли някъде статистика, или е като при нас - на догадки и непотвърдени изочници?

Цеца защо не снима "Метар одавде", като обеща? Тази песен, "Ядна ти е моя моч" и "Добротворне ствърхе" са ми най-любими в последния албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, кажи ми как се приемат Ана Бекута и Снежана Джуришич, както и Зорица, в момента и по принцип? Знам, че са едни от най-добрите гласове, с най-дълга кариера, по журита са, уважавани. За Бекута знам само това за детето, за Джуришич - за помощта от Тито, за Зорица - за Кемиш, политическите й пристрастия... Знам им песни, но кои са най-големите им хитове, на Зорица знам - на първите две ми е интересно. Като позиции как са, личен живот, какъв тип хора ги харесват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца имам чувството, че ще умре от мързел. Като гледам и концертите ѝ напоследък, все едно излязла да пее в хола си, няма такава досада. Ако зависеше от нея, щеше да цял ден да виси във фейсбук и да пуска статуси за децата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се позасили жената. Казала го е - догодина. Или още тази година. Хубавите неща отнемат време. Защо българите сме свикнали, че нещата трябва да се случват светкавично? Много на лошо са ни научили нашите певачки. Те и затова изпадат зад борда, ако една година не са в полезрението. Това води до изхабяване. На чуждите звезди виждаме, че това не им се отразява зле, напротив. Важното е новият албум да е хубав. На всички от големите паузите им се отразяват добре, вадят страхотни албуми - имаме примери и от 2016, и от 2017, и от 2018 вече. :)

Да бачкат Прийовичките и другите там млади, за тях има време кога да почиват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца защо не снима "Метар одавде", като обеща?

Обещала е че ще снима "Трепни" в България още когато Аутограм излезе - от това няма нищо да стане. Казала е също, че ще снима нов албум през 2018.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обещала е че ще снима "Трепни" в България още когато Аутограм излезе - от това няма нищо да стане. Казала е също, че ще снима нов албум през 2018.

Дано пусне нов албум тази година, че за последните два - само напразни обещания за клипове на някои песни. Това за "Трепни" ме съмнява, че е било само, за да си продаде всички билети за концертите в Арена Армеец миналия Март.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, кажи ми как се приемат Ана Бекута и Снежана Джуришич, както и Зорица, в момента и по принцип? Знам, че са едни от най-добрите гласове, с най-дълга кариера, по журита са, уважавани. За Бекута знам само това за детето, за Джуришич - за помощта от Тито, за Зорица - за Кемиш, политическите й пристрастия... Знам им песни, но кои са най-големите им хитове, на Зорица знам - на първите две ми е интересно. Като позиции как са, личен живот, какъв тип хора ги харесват?

 

Зорица и Снежана имат по-дълги кариери от Ана Бекута - тя май през 1985 е започнала да пее. Те са си типични народняци, има големо уважение към тях, имат песни които са за народни веселби. Джуришич работи в Гранд, не е само част от журито, мъжа и' почина преди години и те сега в новините пишат че е в вързка с някой гинеколог. И тя като Ханка Палдум, има проблеми с сина си, не ментални а порочни. Преди две години и' бяха организирали концерт в Сава Центар, първ в кариерата и' самостоятелен. Докато Ана Бекута години наред пълни Сава Центар 2-3 вечери последователно. Зорица преди 2-3 години имаше концерт в Арената, с много гости / между които и бившата жена на Кемиш - Весна /.

Ако сложим проценти за тяхната репутация и популярност в последните години, по мойте критерии така се нареждат.

- Джуришич - 40 % уважение + 30 % стари хитове + 20% журирането в ЗГ + 10% нови хитове (Lepi moj, Niko me nije voleo kao ti - тази песен не е хит но победи на последният Гранд Фестивал)

- Зорица Брунцлик - 25 % уважение и + 35 % стари хитове (много нейни песни доживяха прераждане, особено Avlije, avlije) + 15 % журиране + 5 % визия (за цвета на косата и' няма кои не знае) + 20 % Кемиш - мъж и композитор :3fdb8960598fa63e:

- Aна Бекута - 20 % уважение + 20% стари хитове + 20 % журиране + 15 % концерти и някои по-нови хитчета да ги наречем + 25% Мрка - политик с които е в вързка последните години.

 

Oстанали нови неща :

 

- Едита вече не е част от Министарке, казва че с продуцентите FM Play (те са двама композитори които станаха известни по песента на Сека - Аспирин, 2007. И се нарекоха "Аспиринци". Правили са и др песни за Севе и слично) имали 10 годишен договор така че не се знае как ще продължи Едита.

- Мая Берович заказала концерт в арената на 03 Ноември 2018.

- Албума на Катарина Груйч идва много скоро с 10 песни = 5 познати + 5 нови. Първата излиза в неделя.

- Прииович и Филип ще правят свадба.

 

пс. Не очаквайте нищо от Цеца тази година, тя каза че всичко пролонгирала за 2019 и концерта и албума.

Да беше здрава Марина може би ще имаше албум (миналия за време от 5 месеци го бяха склопили).

 

Поздрав с нови песни от днес :

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брена заказала концерт в арената на 20ти Октомври - рожденият и' ден.

 

Макар че отрича Прииович, мисля че е бременна, струва ми се доста напълняла . :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зорица и Снежана имат по-дълги кариери от Ана Бекута - тя май през 1985 е започнала да пее. Те са си типични народняци, има големо уважение към тях, имат песни които са за народни веселби. Джуришич работи в Гранд, не е само част от журито, мъжа и' почина преди години и те сега в новините пишат че е в вързка с някой гинеколог. И тя като Ханка Палдум, има проблеми с сина си, не ментални а порочни. Преди две години и' бяха организирали концерт в Сава Центар, първ в кариерата и' самостоятелен. Докато Ана Бекута години наред пълни Сава Центар 2-3 вечери последователно. Зорица преди 2-3 години имаше концерт в Арената, с много гости / между които и бившата жена на Кемиш - Весна /.

Ако сложим проценти за тяхната репутация и популярност в последните години, по мойте критерии така се нареждат.

- Джуришич - 40 % уважение + 30 % стари хитове + 20% журирането в ЗГ + 10% нови хитове (Lepi moj, Niko me nije voleo kao ti - тази песен не е хит но победи на последният Гранд Фестивал)

- Зорица Брунцлик - 25 % уважение и + 35 % стари хитове (много нейни песни доживяха прераждане, особено Avlije, avlije) + 15 % журиране + 5 % визия (за цвета на косата и' няма кои не знае) + 20 % Кемиш - мъж и композитор :3fdb8960598fa63e:

- Aна Бекута - 20 % уважение + 20% стари хитове + 20 % журиране + 15 % концерти и някои по-нови хитчета да ги наречем + 25% Мрка - политик с които е в вързка последните години.

 

Oстанали нови неща :

 

- Едита вече не е част от Министарке, казва че с продуцентите FM Play (те са двама композитори които станаха известни по песента на Сека - Аспирин, 2007. И се нарекоха "Аспиринци". Правили са и др песни за Севе и слично) имали 10 годишен договор така че не се знае как ще продължи Едита.

- Мая Берович заказала концерт в арената на 03 Ноември 2018.

- Албума на Катарина Груйч идва много скоро с 10 песни = 5 познати + 5 нови. Първата излиза в неделя.

- Прииович и Филип ще правят свадба.

 

пс. Не очаквайте нищо от Цеца тази година, тя каза че всичко пролонгирала за 2019 и концерта и албума.

Да беше здрава Марина може би ще имаше албум (миналия за време от 5 месеци го бяха склопили).

 

Поздрав с нови песни от днес :

Благодаря за разбора. Някои от нещата ги знаех, но като цяло доста представително ги обобщи с процентите.

 

Брена заказала концерт в арената на 20ти Октомври - рожденият и' ден.

 

Макар че отрича Прииович, мисля че е бременна, струва ми се доста напълняла . :3fdb8960598fa63e:

 

Значи за Мая и Брена се потвърждава за Арена, а за Драгана фейк ли е било?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за разбора. Някои от нещата ги знаех, но като цяло доста представително ги обобщи с процентите.

Значи за Мая и Брена се потвърждава за Арена, а за Драгана фейк ли е било?

 

За Драгана не знам, ако има нещо ще пиша.

Милица Павлович готова с албум. Отново Фивос е работил, не казва кога и как ще пуска.

Карлеуша е готова с няколко нови песни / не албум / които трябва да излезнат преди лятото и тя оставя Ушче за 2019 :3fdb8960598fa63e:

 

Тази песен да беше на някоя голяма звезда щеше да е терахит. Текста убива. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дамир Ханданович е вече тотално изхабен, всичко му взучи еднакво.

 

И песните са му много скъпи. Особено за грандовите изпълнители.

Шерифович и тя прави концерт в арената на 24.05.2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какви пари са актуалните композитори в Сърбия?

 

Определени цифри няма. Преди всичко е колегиялноста но в интернета пише че до 7.000 евра може да коства ХИТ песен.

Като писах Ромале, ромали е коствала 25.000 евра.

Zeljko Joksimovic е скъп, но не прави музика за всеки, селектира. (Zrno Bibera на Брена е негова).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дамир е музикален продуцент на Пинк. Наи'-доброто пести за пев(и)ците на Пинк (Сити).

 

Защо особено за грандовите певци?На другите по-малко пари ли взима?

 

По-конкретно мислех на изпълнителите от Звезде Гранда, които имат договори на проценти, не само издавателни като по-големите звезди. Саша Попович го каза това в една от последните си емисии, гост беше Тамара Милутинович, похвали хита и'

и каза че всичко е до късмет не само до пари щото инвестирали много в предната и' песен
(DH + Марина) но не станало нищо от нея.

 

Като погледнеш в времето едино на Катарина Груиич всичките и' песни са от ДХ освен Paranoican, работи като луда, по популярност от ЗГ певици е в група А (заедно с Прииович, Милица Павлович, Милица Тодорович и Рада) и инвестира само в еден проект на година, докато Павлович вече трети албум ще пуска до края на годината, но няма нито една песен от Дамир и само три текста от Марина (Mogla sam, Dvostruka igra, Operisan od ljubavi), но пък затова наи-скъпите видео продукции и Фивос в последните години. Сигурно и Катарина би искала да е по-продуктивна но дала е дума ДХ да е продуцент на албума и' за които говори вече 2-3 години и ето вече е готов. Тази вечер излиза втората нова песен. Дано след албума си вземе поука от Мая Берович която заряза ДХ и сами виждате накъде върви.

Не че Мая нямаше успех с него, но Оpasne vode беше много смотан албум и не ъпгреидна успеха на предните албуми на Мая.

Но пък затова Victoria's Secret компенсира провала на Dangerous Waters. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста слабичко при Брена.

Залата празна, настроение нещо липсваше, пя много нови песни и не успя да вдигне публиката. А се беше постарала, факт. Много голям екип, страхотна сцена. Изпя "Два дана", нещо за което бях помолил в профила й в ютюб хаххахаха, но адски празна зала. Дори момчетата на алкохола да се оплакваха, че нищо не са продали....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста слабичко при Брена.

Залата празна, настроение нещо липсваше, пя много нови песни и не успя да вдигне публиката. А се беше постарала, факт. Много голям екип, страхотна сцена. Изпя "Два дана", нещо за което бях помолил в профила й в ютюб хаххахаха, но адски празна зала. Дори момчетата на алкохола да се оплакваха, че нищо не са продали....

То и времето навън скапано. :dontgetit: Не става всеки път. Слаба беше и рекламата. Изводът е, че без актуален хит - не става. Драгана също заслужаваше повече хора на концерта в Арена, ама на - шанс. Много солидна реклама трябва плюс актуален хит, както бяха "Трепни" и "Кило горе, кило доле". Сигурно и сама Стоя щеше да напълни Арена, ако беше направила концерт по времето на пика на "Бела циганка". Брена не е много вървежна сред младите, няма и много на брой тотални хитове у нас. Голяма е като име, но само това не стига. Това вече й е трети концерт май - май е време да си даде почивка у нас. Иначе аз лично я харесвам като жена.

Слави е станал толкова непоносим и изпълнен с комплекси и досадно бърборещ, че някой трябва да го постави на място. Жената беше толкова предразположена, синът й излежда разбрано момче - такова готино интервю можеше да стане, а Слави дори не се бе подготвил. Да се пенсионира вече или да влиза в политиката да краде още, че предаването му е на доизживяване. Но Брена беше супер, само тоя клин не знам от какъв зор беше...

- това интервю е много по-добро.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е от времето, но тя декември го отложи, точно заради слабите продажби.

Видеостените горе не бяха пуснати и това също скапа малко настроението на седящите.

Не само Брена, и другите сръбкини трябва да се поспрат с БГ, явно намаля интересът, от 2010-та доста пъти се изредиха.

 

Слави е ужасен, едвам го изтраях. На всичкото отгоре се опита да я въвлече с прословутата тема, дето ще се дъвче още 10 години за конвенцията, бах Ганя си знае неговото. Държа се и със Стефан покъртително.

Аз не бих му стъпил никога в предаването, ако съм на нейно място.... само простотии. Дори един Мон Дьо направи къде къде по-качествено интервю. Стана ми смешно накрая, когато Стефан го целуна за чао, Славчо не го очакваше, при сърбите явно си е голяма традиция, но ние сме чешити. :1000 (29): Малко по-далече сме от ядрото на Европа, но гледай дори такива незначителните жестове понякога ни играят лоша игра в някои ситуации и в манталитета като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...