Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Гери-Никол ще стане по-известна в Сърбия от която й да е чалгарка. :1000 (29): Първо Теодора Джаферович й изкопира визиите от "I'm the queen", наскоро Карлеуша пееше в едно интервю "I'm the queen", сега правят кавър на "Момиче като мен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

През май излиза албума на Северина с 12 (нови?) песни. - FM, Jala & Buba и други композитори.

 

Да си припомним тази уникална балада която заслужаваше един скъп клип с история! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол ще стане по-известна в Сърбия от която й да е чалгарка. :1000 (29): Първо Теодора Джаферович й изкопира визиите от "I'm the queen", наскоро Карлеуша пееше в едно интервю "I'm the queen", сега правят кавър на "Момиче като мен".

 

В какво интервю е пяла "Ай'м дъ куиин"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

FunFact: Сека е е единствената певица която е имала концерт в арената от певиците започнали кариера след 2000г.

След 3-ти номеври Мая Берович ще е втората певица с концерт в арената от певиците започнали след 2000г. но тогава Сека вече ще е с два концерта. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SEKA обаче е напълнила Арената! Браво!

Нещо от известните й колеги освен Зорица не е имало други, защо така...

Предстои Дара, на 21-ви. Според мен тя ще е още по на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сека беше сигурна в публиката си и каза че основно залага на пеене, не на шоу oще в АмиДжи.

При Дара ще е шоу, което нажалост няма да е на живо на Пинк както казваха, причината е Карлеуша.

Много колеги подкрепиха Сека на социалните мрежи, все пак е било събота, сигурно са имали участия.

Сека в инстаграм кани хората да подкрепят Дара, също като са подкрепили нея.

 

Ната дефинитивно няма късмет с мъжете, пребил я мъжът на които му роди дете през февруари.

 

“винаги исках по-диво, но карах по-опитомено...“ #ff :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фройд йе о теби мислио, када йе книгу писао. КРА-ЛИ-ЦА!

 

Сека Алексич не е пяла "Боли стара любав"..... потрес. :mf_surrender:

Мира Шкорич ще прави концерт в Белград. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пята е тази песен - 9:40 :3fdb8960598fa63e:

Ааа добре. :1000 (30): Уплаших се, щото не я намерих на отделно клипче, а това не го гледах, щото е с моно звук и ме дразни.

Май е залагала повече на визия, какви са мненията след концерта? Все пак е било пълно, но ми се струва, че на Дара ще е по-добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа добре. :1000 (30): Уплаших се, щото не я намерих на отделно клипче, а това не го гледах, щото е с моно звук и ме дразни.

Май е залагала повече на визия, какви са мненията след концерта? Все пак е било пълно, но ми се струва, че на Дара ще е по-добър.

 

 

Ми генерално като концерт е успешен, обаче Сека не се е постарала много, то се вижда и от коментарите. Но тя е певица тип Цеца - трябва да изглеждат и говорят според дадени кодекси според които са прихватливи за цялата страна. Докато Дара и ЈК са медииски по-интересни персони и те говорят това което мислят не това което публиката е свикнала да чува. Но пък Светланите имат други персони които говорят вмсето тях като Видич, онзи журналиста Неманя Пайч и други.

Когато става дума за Дара, тя работи с EMOTION продукция за концерта, с тях работеше и Карлеуша за концертите си в Арената и на Ушче. Сека работеше с Kamarad продукция като и Саша Матич - само сценични ефекти и нищо друго по-специално. Аз когато би избирал и аз би избрал да ходя на концерта на Дара, макар че репертоара на Сека повече ми харесва. Сека няма нищо слабо в кариерата си освен този албум от 2012. Хората харесват нея заради песните и' като образ е много стерилна с публиката си. Също повечегодишната борба да стане майка и едно изгубено дете я направи герой при много жени, слично като при Цеца всичко чрез което помина и все още е силна прави я голяма и респектирана от много хора.

Факт е че на Дара и' е по-трудно да напълни арената, и в началото ми беше смешно и много глупаво от нейна страна да се сърди на Сека че заказала концерт седмица преди нея, но когато разсъдиш и права е донякъде - хората извън Белград ще отидат на едения, сигурно няма някои да харчи пари за път и карти два уикенди един след друг. Пишат че Дара ще организирала транспорт от Нови Сад, родният и' град.

 

Друго нещо което ми е интересно, Дара подклекна и промотира концерта и в Грандовите предавания което Сека не направи. Също така в прайм тайм на Пинк спомена Карлеуша като голяма звезда а на Пинк Карлеуша е наричана старлета. Желко Митрович е много суетен, дано не и се избие чрез главата на Дара тези нейни постъпки. Дара казваше че ще е на живо концерта на Пинк тв на 21 април, след като анонсира че Карлеуша е гост, писа че няма да е на живо а на ДВД ще излезнал концерта. Дано Желко не приготвя по-жесток шамар за Дара т.е за Карлеуша.

 

https://twitter.com/RAZZO984/status/983434110063529985

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете и' писали на Дара че било много скъпо и решила да намали цените на билетите.

Толкова ли е критично. :helpsmilie:

Тази вечер отново е в Ами Джи, с сина си.

 

Относно Мира Шкорич - мисля че Сава Центар е доволен за нея, според мен арената и' e голяма в този момент. Много ме дразни че винаги говори че нещо невиждано щяла да прави което реално не може да го направи а и какво би било това - първо финансово не вярвам да е толкова стабилна да похарчи много пари и като второ хич не е актуална днес за да използва актуалноста било то хит или нещо слично. Харесва ми колко е земна Мая Берович, каза че всичко е виждано до сега, просто ще се постарае да бъде шоу с неини песни. Не знам защо Мира толкова се бие в гърдите че ще правила невиждани неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия двете до кога ще занимават хората със съденето си?

 

Не пее зле. Ама бих препоръчал на Саша Видич да си скъса дипломата за моден "креатор", ако изобщо има такава.

Ако той е съветвал Сека да се облече така - пълен дизастър. Ужасни тоалети на тоя концерт...

 

Очаквам Дара, по-интересна ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...