Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Тази година се завърща Беовизия. Там се бира представител на СРБ на Евровизия.

В понеделник ще се разберат всички участници.

Говори се че дуета на Emina Jahovic i Zeljko Joksimovic - Dva aviona ще участва.

Мая Николич искала да ходи, Александра Радович искала много пари за да ходи, Карлеуша искала тотална свобода в избирането на песен.

 

Всички помним скандала от Беовизията 2006 когато СРБ остана без участник заради скандала с Черногорското жури, тогава нали бяха една държава.

 

Тази Беовизия сигурно ще роди нови СКАНДАЛИ а дали и МЕГАхитове ? #soon #soon #soon

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧРД на Гаги-то, честит юбилей, да е жива и здрава и да остане все така уважавана!

 

Ето кво получила Гага за рд-то от Тони, автомобил като на Kanye West

 

https://www.instagram.com/p/BeLSu4hHlyf/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето кво получила Гага за рд-то от Тони, автомобил като на Kanye West

 

https://www.instagram.com/p/BeLSu4hHlyf/

Мисля, че е безкрайно банално в техния случай вече, но... да са живи и здрави. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тя Драгана кара ли ги тези коли? :1000 (29):

Май не съм я виждал да шофира.

В Идемо яко клипа има любителски кадри от някакво рали, там е шофирала, но по принцип казва, че предпочита да я возят. И май цял автопарк си имат. Не знам за какво им е чак толкова, уж не е материалистка. Иначе скъпата кола е и по-сигурна, бърза - от тая гледна точка е предимство и необходимост.

 

http://www.alo.rs/dragana-mirkovic-proslav...rodendan/142012

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХОТ ХОТ ХОТ!

 

Дара публикувала в иг видео където Карлеуша я подкрепя за концерта и казва това че Сека заказала концерт седмица преди този на Дара говорило достатъчно каква приятелка била Сека.

След това Карлеуша коментирала и Дара се заблагодарила.

Сега и чрез Карлеуша си прави реклама за концерта. :3fdb8960598fa63e:

Ако Карли е гост на концерта на Дара тогава сигурно няма да е провал и Сека ще е в сянката.

За концерта (декори на сцената) Дара работила с ЕMOTION (същите които работеха за концертите на Карлеуша).

https://www.instagram.com/p/BeTvXZgg0mU/

IMG_3201-660x279.jpg

 

 

пс. Емина надмина очакванията :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за Ана Николич ?

Подготвя албум за края на пролетта.

Албума и' от 2013 ми е един от онеези албуми в които буквално всички песни ми харесват. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше яка, после се пропи и пропадна. Сега изглежда като лелята на предишното си аз.

 

Но досега не е имала категорични провали.

Нещасна беше приватно, добре че роди поне детето да и' краси живота. Работеше с Мили в началото на кариерата. Ромале ромали е най-скъпата песен (25.000 евра само за песента) писана от Кики Лесендрич, Марина и' даде най-личният си текст - Мишо мой (писан за сина на Марина които почина през 2008 които се казваше Милош).

 

Едни от най-хубавите и' песни

 

 

 

Автобиографичната и' песен.

 

 

Песен посветена на баща и' които е починат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и нашите не са много щастливи, ама не изпадат в такива публични колапси. Не знам, аз вече не мога да я приема както преди, компрометирала се е с изцепки и не ми е симпатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне на мен ми изглежда, че тия двете си правят съвместен и не особено успешен пи ар, в смисъл - изтъркани номера са това, тип Весна и Брена.

Нооо... щом им се занимава... :3fdb8960598fa63e: Само не знам защо си мислят, че хората им вярват на "скандала"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циците на Сека са супер странни.

Страхотен коментар. :1000 (29):

Чак сега ли ти правят впечатление? На Дара и Цеца не са по-различни, както и ханшовете им. Като цяло това ми е далеч от естетиката, но сърбите явно са повече цицомани и от българите. :1000 (29): Но нищо, нека има мръвка. :1000 (29):

Не вярвах, че ще коментирам някога цици тук. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен коментар. :1000 (29):

Чак сега ли ти правят впечатление? На Дара и Цеца не са по-различни, както и ханшовете им. Като цяло това ми е далеч от естетиката, но сърбите явно са повече цицомани и от българите. :1000 (29): Но нищо, нека има мръвка. :1000 (29):

Не вярвах, че ще коментирам някога цици тук. :1000 (29):

 

То на някои само циците стават за коментиране :3fdb8960598fa63e:

 

Исках да кажа, че в това видео са странни, преди си бяха нормални цомби (при това истински)

 

Преди

seka-aleksic-stefan-stojanovic-03.jpg

 

Сега

hqdefault.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...