Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

В последният епизод, опитах но не можах да намеря точният момент, на ТВ го даваха и това с Драгана. А и да гледаш целия епизод няма да зажалиш, Вики вече всички я мачкат и то с страшни обиди. Тя ще пускала клипове с песни на месец дена разлика между тях.

 

Коментирай /гледанията/ и потенциала на "Neko je srecniji, neko pametniji" да преживее ренесанс като "Кад би знао како чезнем". :3fdb8960598fa63e:

 

пп. Гага да ангажира Харис Дубица за клип на Nismo uspeli mi. То и Брена не е много артистична в последните си видеа, все други играят роли но като идея и краен продукт е на много високо ниво.

В Сречна жена участват няколко певици Анабела, Тияна Дапчевич, Гоца Тржан... сниман е на повече локации - Белград, Истанбул, Малдиви, Лондон... чакаме 18ч.

https://www.instagram.com/p/BfvcT_EgUC9/

На 35:35 е хаха.

Не знам, това с Вики не е ли много изкуствено направено, нагласено ми идва...

Иначе за "Защо ме тражиш"... Не знам какъв е този интерес, може би самата песен го провокира. Интересното е, че се разви с времето. Има го шлагерния момент, но вече трудно се правят евъргрийни - остават си онези, издържали проверката на времето. На Брена последната песен и клип са интересни, но това червено... Колкото и да е поддържана, годините си казват думата. Мен лично ме дразни бабешкото пеене при нея. Има едно такова старческо вибрато. Може пък наистина да се е вслушала във врачката - че това са последните й творчески успехи, и затова сега да си е дала този зор да затвори този цикъл. Не че ще спре да пее - тя винаги ще си остане име, но просто няма да е същото. Въпреки че ако ти е писано, може и на 70 да имаш хит и енергия - едва ли врачките ще ти дадат наклон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е скандалът с Анабела и Рада?

 

В риалитито ЗАДРУГА, Луна (дъщерята на Анабела) влезе в вързка с оженет мъж които с жена му е бил 5 години в вързка и 4 месеци брак до момента на изневярата.

Рада нали започна по всяка тема да си изразява мнението, не иска вече да мълчи (за което 100 % я подкрепям) и когато гостуваха в Ами Джи, Рада каза че такова подобно нещо се е случило на сестра и', много години са били в вързка и точно преди свадбата тои и' изневерил с друга. И тук Рада каза нетолкова хубави думи за "потенциялният" зет на Анабела и за дъщеря и'. И след това Анабела започна да прави много тъпи и простачки неща, да поства в инстаграм за да очерни Рада, в шоуто не каза ни дума когато бяха очи в очи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А зрителите на това предаване май много са намразили черката, а? Голямо медийно нападение срещу Анабела.

 

Изневерената жена също влезе в риалитито и сега има много изневерени жени които подкрепят нея и нападат Луна че разтурила един брак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя Луна е виновна, че онзи не знае къде да си завре *********.

 

Брена избухна с песен и видео. Бързо ще чукне милион.

 

И поведението на Луна не е за похвала. Но това е друга тема...

 

Тази вечер ще чуем и останалите песни от албума на Брена.

 

Ната вчера е родила втората си щерка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е скандалът с Анабела и Рада?

Рада каза, че това било недоразумение и че те не са скарани!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Брена албумът е супер. На мен да ми хареса - не съм очаквал. Не съм кофти настроен към нея, просто не е мой тип певица, обаче съм много приятно изненадан от някои песни. Като ми отлежи и се уталожат впечатленията, ще пиша в темата. Но браво - това е хубава музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Брена албумът е супер. На мен да ми хареса - не съм очаквал. Не съм кофти настроен към нея, просто не е мой тип певица, обаче съм много приятно изненадан от някои песни. Като ми отлежи и се уталожат впечатленията, ще пиша в темата. Но браво - това е хубава музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И стигнахме и до този очакван момент - Дара публично покани ЈК да бъде гост на концерта и'.

ЈК отговори че не уточнила какъв гост - дали на сцена или в публика и каза да и' звъне да се договорят и подкрепя концерта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че това е лайфа, а не онова в студиото на Гранд :D

Бе, да ти кажа, и аз се усъмних, че е това, но не знам защо реших, че може би има известни разлики и не ги долавям... Те там в Гранд верно на тия записи си го караха на плейбек хахах. Нищо, де. Драгана 2002 и 2003 почти я няма на небосклона, тука явно вече е след като е родила първото дете, но пак си е свежарка.

 

http://www.svet.rs/vesti/maya-berovic-lepa...oncerte-u-areni истина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Сега кой на кого ще се насърди ? :1000 (29):

Мая май и нов албум ще пуска и тази година.

 

Баба Мили и на Дара провали хитовете, отвратително е че има още хора, които му се връзват.

 

С Мая им се получава, нали били брат/сестра или двойка в предният живот, как им казвала някоя жена :3fdb8960598fa63e:

 

Босна има новата МЕГА звезда!!!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, защо изтриха статията... и не разбрах това за сърденето... :1000 (29):

 

Не знам, може би нямат конкретно инфо. Нали Сека/Дара за концертите се насърдиха и шегувам се за Брена/Гага ако наистина имат концерти в арената през есента кой на кого ще се насърди :3fdb8960598fa63e:

 

Любимите ми класики от предната ера на Бренчуж. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са я изтрили, бре. :1000 (29):

Иначе Брена и Драгана са стари дружки, в чиито отношения никога не е имало някаква корист, така че не мисля, че някоя ще се сърди на другата, не са суетни на тая тема и не са по на 20 години, а и такъв пр Лепа си прави с Весна... с Драгана нямат допирни точки, твърде различни са. Още повече, че Лепа беше на концерта на Драгана в Арената, имали са един мениджър... много неща са преживели заедно... но ако трябва да сме честни, Брена постъпи тъпо с това, че не включи Драгана в документалния филм, заради което тя се е разсърдила. В смисъл... излязоха оправдания, че мениджърите по проекта са й звънели, но тя не вдигнала, а нямали как да отидат до Виена... което сигурно е така, но ако на Брена й бе важно, да беше звъннала лично. Но Драгана се е разсърдила повече, че Цеца е включена, дето пък двете с Брена хептен нищо общо нямат - нито приватно, нито професионално, но я включва с коментар... и то е ясно, че е за рейтинг. Няма лошо, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са я изтрили, бре. :1000 (29):

Иначе Брена и Драгана са стари дружки, в чиито отношения никога не е имало някаква корист, така че не мисля, че някоя ще се сърди на другата, не са суетни на тая тема и не са по на 20 години, а и такъв пр Лепа си прави с Весна... с Драгана нямат допирни точки, твърде различни са. Още повече, че Лепа беше на концерта на Драгана в Арената, имали са един мениджър... много неща са преживели заедно... но ако трябва да сме честни, Брена постъпи тъпо с това, че не включи Драгана в документалния филм, заради което тя се е разсърдила. В смисъл... излязоха оправдания, че мениджърите по проекта са й звънели, но тя не вдигнала, а нямали как да отидат до Виена... което сигурно е така, но ако на Брена й бе важно, да беше звъннала лично. Но Драгана се е разсърдила повече, че Цеца е включена, дето пък двете с Брена хептен нищо общо нямат - нито приватно, нито професионално, но я включва с коментар... и то е ясно, че е за рейтинг. Няма лошо, ама...

 

Те и Дара и Сека бяха дружки, преди години се скараха Дара беше писала СМС на Сека с обиди че е дебела и слично след това отново станаха дружки, но сега не вярвам Сека да и' прости прошката с Карлеуша на Дара, а Карлеуша използва Дара да наштети на Сека. Сека напусна Гранд щото Карлеуша стана част от журито на ЗГ т.е Гранд. Имали срокове до нова година всичко да било готово, така да и Карлеуша не била вклучена в филма, (и тя беше писала - Как може жената която киднапирала сина на Брена да говори в този филм? ). Брена каза че които имал какво да каже за нея ще можел да го направи това, сигурно ще снимат продължение. Аз го гледах, даваха го на Прва, нищо специално, говори се за Брена и Слатки Грех, половин и повече познати неща.

Най-продаваният албум в EX YU бил албума на Брена и Слатки Грех - Бато,бато (1984) - 1 700 000+ тираж. Това го казаха в Специал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...