Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Защо AMAR GILE не се вземе в ръце и не започне да прави качествена музика?

Има толкова талант в това момче, но май ще си остане с подобрените кавър на Саша Матич.

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гиле има хит, "Прекасно" влиза в репертоарите на всички бендове. Все още го държи. Преди седмици каза че три проекта щял да пуска, някои от тях били колаборации. Иначе Дарко Лазич пропадна така, има(ше) потенциал, спечели ЗГ благодарение на песните на Шабан и Аличич и си остана запонен като "интерпретатор на тяхните песни".

 

Карлеуша ще пеела две нейни песни + ще пеят една песен в дует, говори се че това ще е "Галама". Заснели са бекдроп с снимки от тяхната медийна война наречена "Пуно коща" и "Как Дара от Радойка" :3fdb8960598fa63e:

 

Потвърдено! Мая Берович и тази година пуска албум от Джала и Буба, в началото на лятото.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво значи "Пуно коща" и откъде тръгва? Много ми е смешно всеки път, като гледам клипчета от войната им, ама това не мога да го разбера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво значи "Пуно коща" и откъде тръгва? Много ми е смешно всеки път, като гледам клипчета от войната им, ама това не мога да го разбера.

"Скъпо струва" според мен, така чисто буквално. Ако не е така, Роби да поправи.

Не знам в друг преносен контекст дали няма да бъде "тотал щета", например, но... чакаме потвърждение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна е, гледах миналия ден схемата, имаше под 100 свободни, които в деня е продала 100%. Билетите бяха много евтини.

Хубав концерт е направила, за разлика от Сека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Скъпо струва" според мен, така чисто буквално. Ако не е така, Роби да поправи.

Не знам в друг преносен контекст дали няма да бъде "тотал щета", например, но... чакаме потвърждение.

Точно така, Карлеуша оценяваше как се обличат звездите и каза че Дара няма вкус за обличане макар че носи маркови дрехи и посочи че Дара дори не знаела как се изговарят марките на дрехите. Дара отговори че важното е че скъпо стрували дрехите, нямало значение че не знаела как се изговарят и точно това го има и в бекдропа които са направили за концерта. ЈК е предподавател по френски и учи Дара как се изговарят модните марки.

 

пп. Puno koshta е част от текста на Opasan.

 

Относно концерта, как точно от най-големите си хитове едино Оna te pali пропусна да я изпее (една от по-любимите ми нейни песни :Vishenka_05: ).

Според мен трябваше концерта да закрива с песента посветена на майка и', и така говореше че едино тя ще и' липсва на концерта а и самата песен описва самата атмосфера. Много емоционално щеше да е. Добре че Mili moj е изпяла, също така една от фаворитите ми. :Vishenka_05:

 

Ето целия перформанс на Галама, имате други видеа от концерта на yt.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не виждам какво хулят чак толкова Сека, че и тя направила в същия месец концерт. Явно и това е за ПР.

В случая не мисля. Защото единият бива представен като виновник, другият излиза в ролята на жертва - голям контраст, единият за сметка на другия.

Може и да има доза пи ар, но... де да знам - не ми се вярва. Достатъчно прости са, за да се сърдят и карат за такива неща. А и не им знаем отношенията.

Наистина Сека прави нещо като сечено, дори и да не се е усетила. Мисля, че някъде назад Роби го беше обяснил доста добре.

По-интересното е, че Дара набързо се сдобри с Карлеушица - явно сега й беше удобна за този концерт и го играят приятелки. Голямо лицемерие цари в този бизнес.

 

Какво мислиш за песента на Саня?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е маркетинг, да не беше концерта на Сека преди седмица, може би нямаше да ги има тези дупки в публиката на Дара :whistling:

https://scontent-lga3-1.cdninstagram.com/vp...830666167_n.mp4

 

Мое мнение е че Карлеуша реши да помогне на Дара също като в периода след Ушче, когато Карлеуша беше забранена в всички медии, само на инстаграм постваше и нападките с Дара бяха първите наслови за Карлеуша след анти пропагандата за Ушче. И точно сега когато ЈК е сигурно наи-силната медиина звезда реши да подаде ръка на Дара. Наоми Кембъл лаикнала им видеото от концерта в инстаграм.

 

Браво за Дара, за старанието.

Когато сравним двата концерта, на Сека беше концерт за които се говореше един-два дни. Докато на Дара концерта влиза сигурно в ТОП 3 концерти от балкански звезди които са правили концерти налик на звезди от световен калибар.

- ЈК Арена

- Севе ДУК турне

- Дара

 

Интересното е че Севе не влага толкова много в скъпотии от сценични реквизити, колкото влага в драматургии и експресии които правят концерта световен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е маркетинг, да не беше концерта на Сека преди седмица, може би нямаше да ги има тези дупки в публиката на Дара :whistling:

https://scontent-lga3-1.cdninstagram.com/vp...830666167_n.mp4

 

Мое мнение е че Карлеуша реши да помогне на Дара също като в периода след Ушче, когато Карлеуша беше забранена в всички медии, само на инстаграм постваше и нападките с Дара бяха първите наслови за Карлеуша след анти пропагандата за Ушче. И точно сега когато ЈК е сигурно наи-силната медиина звезда реши да подаде ръка на Дара. Наоми Кембъл лаикнала им видеото от концерта в инстаграм.

 

Браво за Дара, за старанието.

Когато сравним двата концерта, на Сека беше концерт за които се говореше един-два дни. Докато на Дара концерта влиза сигурно в ТОП 3 концерти от балкански звезди които са правили концерти налик на звезди от световен калибар.

- ЈК Арена

- Севе ДУК турне

- Дара

 

Интересното е че Севе не влага толкова много в скъпотии от сценични реквизити, колкото влага в драматургии и експресии които правят концерта световен.

 

Аз лично ще гледам концертите и на едната, и на другата, когато ги качат официално и са монтирани. Тия фенски клипчета са ужасни - нищо не се разбира.

Според мен Дара също повече се постара нещата да изглеждат комплексно и светски. И май повече се оцени, макар Сека да е с повече последователи. Аз харесвам последните албуми и на двете. Сека по-добре си го реализира, де. Голяма конкуренция са си и нямаше как в един момент да не се прояви като нелоялна такава. Мисля обаче, че Дара е по-колегиална.

Концертът на Драгана в Комбанк Арена също беше на супер ниво - пеене, хореография, сценография. Ако има втори път там, бих отишъл. Но Драгана не си реализира добре последния албум. Да си ремонтира там замъка. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за песента на Саня?

 

Не е лоша, макар че е много познато това звучене. Саня никога не съм я харесвал, няма една песен, която да ми харесва, не ми е харизматична.

Дара определено повече се е постарала от Сека, макар че нямаше никакви видео реализации, освен тази с Карлеуша.

Не знам Северина какво прави, но на Драгана сценографията, ефектите, видеата, всичко беше топ. Аз по-хубав сръбски концерт от последния й в тази зала до този момент не съм гледал.

Сека, типично като адашката си, излезе, попя и чао. Нищо запомнящо се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично ще гледам концертите и на едната, и на другата, когато ги качат официално и са монтирани. Тия фенски клипчета са ужасни - нищо не се разбира.

Според мен Дара също повече се постара нещата да изглеждат комплексно и светски. И май повече се оцени, макар Сека да е с повече последователи. Аз харесвам последните албуми и на двете. Сека по-добре си го реализира, де. Голяма конкуренция са си и нямаше как в един момент да не се прояви като нелоялна такава. Мисля обаче, че Дара е по-колегиална.

Концертът на Драгана в Комбанк Арена също беше на супер ниво - пеене, хореография, сценография. Ако има втори път там, бих отишъл. Но Драгана не си реализира добре последния албум. Да си ремонтира там замъка. :gun_bandana:

 

И на Брена беше спектакъл. Но някак си не ги приемам тяхните като на тези три които посочих. :D

При Драгана е всичко супер старание, обаче не го намиран онзи момент УАУ в този концерт. Докато Брена беше много Лейди Гага стайл което не ми хареса.

 

Ето ДХ как се старае за певиците на Сити. И Марина винаги пише много силни текстове за тази певица.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Брена беше спектакъл. Но някак си не ги приемам тяхните като на тези три които посочих. :D

При Драгана е всичко супер старание, обаче не го намиран онзи момент УАУ в този концерт. Докато Брена беше много Лейди Гага стайл което не ми хареса.

 

Ето ДХ как се старае за певиците на Пинк. И Марина винаги пише много силни текстове за тази певица.

 

А защо Весна няма концерт в Арена още и защо нея вече не я приемат така, както преди години? Тя си е звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Весна няма концерт в Арена още и защо нея вече не я приемат така, както преди години? Тя си е звезда.

 

Не знам, нея я мързи песни да прави а не пък концерти. :mf_surrender:

Тук колко ентузиастично говори, как трябвало да прави световни клипове а не аматиорски на село. Алкохоле къде е сега тази Весна ? :whistling:

 

https://twitter.com/Mutav_plovak/status/986931118497812481

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, нея я мързи песни да прави а не пък концерти. :mf_surrender:

Тук колко ентузиастично говори, как трябвало да прави световни клипове а не аматиорски на село. Алкохоле къде е сега тази Весна ? :whistling:

 

https://twitter.com/Mutav_plovak/status/986931118497812481

Весна я тресна нещо. Тези от генерацията на Весна и Брена започват лека-полека да окапват и всяка се е "повукла". Весна сто на сто сега е спиртосана и се е забила на село да си почива, нали имаше вила някъде. Тая слава тяхната яко ги е деформирала и в един момент просто се запускат и търсят уединение.

Добре се завърна с "Понови замном", ама верно я мързи да снима клипове. В журита на участва, концерти не прави, песни нови няма. Явно не й се занимава, а е странно, защото наистина е от големите звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весна я тресна нещо. Тези от генерацията на Весна и Брена започват лека-полека да окапват и всяка се е "повукла". Весна сто на сто сега е спиртосана и се е забила на село да си почива, нали имаше вила някъде. Тая слава тяхната яко ги е деформирала и в един момент просто се запускат и търсят уединение.

Добре се завърна с "Понови замном", ама верно я мързи да снима клипове. В журита на участва, концерти не прави, песни нови няма. Явно не й се занимава, а е странно, защото наистина е от големите звезди.

 

Помня колко много форсираха завърщането и' през 2003. Но направила е едва два албума в последните 20г. не и' дреме. Брена е наи-нахъсана, Драгана прави всичко само заради феновете си а Весна препуска на Николия да гради кариера. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният й албум беше много добър, но нищо не реализира.

 

Може да гледа и внучето, нали стана баба. Истината е, че и те едно време са имали мениджъри и куп хора, които да ги направят звезди и изведнъж са останали сами и се чудят какво става.

Брена е друго тесто обаче. Още през 1993 със ЗАМ и другите й бизнеси е напипала мекото.

Даже може да се каже, че Весна е почнала да изостава още в тези години, в края на 90-те например Драгана изкара албуми и клипове в чужбина и задържа това до към 2003-та, Брена също пръсна с албума от 2000-та Pomracenje sunca, a Весна тогава е обръщала чашките сигурно. Не е понесла славата и парите явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брена има Саша Попович, а това е много. През толкова години сигурно са имали и моменти в които не са се съгласявали но винаги са ги надминавали тези неща щом и ден днешен са толкова успешен тандем.

Цеца постанала снимка с Мили и писала "за добрите стари времена" което означава да не очакваме песни от него.

пп. Това с Анастасия е реклама за фризиора им, не е дебиут.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца постанала снимка с Мили и писала "за добрите стари времена" което означава да не очакваме песни от него.

 

Аз точно обратното си помислих, нови песни от него. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...