Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Драгана и Вучето минаха милиона. Определено това е първата й песен, към която има такъв интерес в нета.

Иначе, затрогващо е вниманието и към "Защо ме тражиш" - добри гледания направи с времето, явно хората са се затъжили за подобно звучене.

 

Пачо, чух тая песен на Стоя, за която каза, че би било ок за Глория нещо подобно... За мен лично има нещо мега дразнещо в песента, както и в самата Стоя и гласа й. Много мазно. Тая жена така и не можах да я понеса - и като излъчване, и всичко ми е страшно груба. Плаши ме.

Още повече, че отсвирът е сходен с нашата вълна със синтезаторите отпреди години. Как го слушаш това, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще видим как ще се справи Луна с хейта извън.

Очаквам Теодора след излизането от Задруга да стане сериозна конкуренция на женските топ певици от ЗГ, макар че вече не е част от Гранд.

 

Луна е пълното дъно, не защото е хванала женено прасе, ами защото е неуравновесена, разглезена, няма никакъв характер и като цяло е пълна Мегз. :mf_surrender:

 

Теодора би ми била симпатична, ако майка й не бе се довлякла и тя в реалитито, личи си че цялото й семейство е много алчно, това е нещо което много ме дразни в сърбите - много алчни и желни за слава, никакъв морал и задръжки.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, чух тая песен на Стоя, за която каза, че би било ок за Глория нещо подобно... За мен лично има нещо мега дразнещо в песента, както и в самата Стоя и гласа й. Много мазно. Тая жена така и не можах да я понеса - и като излъчване, и всичко ми е страшно груба. Плаши ме.

Още повече, че отсвирът е сходен с нашата вълна със синтезаторите отпреди години. Как го слушаш това, не знам.

 

Мазничко е, обаче точно тази комбинация ми е много любима.

Отсвирът си е характерен за тях. Има много такива песни, подобни. Бие ми леко на Jala Brat и Buba Correli и техния стил.

Не знам, нахакана е песента и с умерено темпо.

 

А на Драгана грам не ми допадна. Първо заради гласа на въпросния, който е по-висок и то на Драгана, чак ме дразни и с в комбинация с ефектите отгоре, и второ - какафония ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазничко е, обаче точно тази комбинация ми е много любима.

Отсвирът си е характерен за тях. Има много такива песни, подобни. Бие ми леко на Jala Brat и Buba Correli и техния стил.

Не знам, нахакана е песента и с умерено темпо.

 

А на Драгана грам не ми допадна. Първо заради гласа на въпросния, който е по-висок и то на Драгана, чак ме дразни и с в комбинация с ефектите отгоре, и второ - какафония ми е.

На мен ми хареса, да не повярваш - песен в такава рапираща стилистика да ми хареса, но дали защото е Драгана надделява това харесване, не мога да определя. По същия начин ми допадна и последният дует с Джокич. Абе, ходи й този стил и се изкефих, че се събра с едно актуално гангстерче, да влезе малко в тренда. Някак съм много по-склонен да слушам експерименти от нея, много повече я харесвам в по-модерната вълна, отколкото тия народняшките. Така или иначе песни като "Заборави срце" няма да се повторят, за съжаление.

Вучето наистина има някакъв много странен гласец, а и с тия ефекти... Няма кой знае каква мелодия, но ме кефи тоя ритъм, по-различното изпяване на Драгана - грам трилер няма. Искам да прави неща като "Кажи ми" и "Само йедан сат". Или като това:

Никога не съм го казвал, но най-много ме палят парчета с привкус на денса от 90-те, тип Mr Vain и подобни. Давам мило и драго да чуя нещо подобно в съвремието. Ако не, то поне да се запази турбофолк инструментариумът... акордеончета и т.н. А най-добре смесица - нещо като "Бичу нйегова".

Link to comment
Сподели в други сайтове

This :Vishenka_05:

Допадна ми.

 

Брутални са им евроденсчетата и доста хитове от там имат.

Много яко. Наистина гледай какви неща са правили, докато ние в България надали сме имали и една такава песен 90-те... Винаги с 20 години назад. Пфу.

 

Още две от по-новите, които ми харесват:

 

Но върхът е МС Стоянката, как денси милият в последното парче. Това "Лете паре" така дразни - като шепот от отвъдното е хах, а така се набива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутални са им евроденсчетата и доста хитове от там имат.

 

Те само с една песен (Само у сну) са напълнили Сава Център тогава.

 

Всяка година имаше концерти в Белград "Волим 90-те", където се пееха денс хитовете от 90-те.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те само с една песен (Само у сну) са напълнили Сава Център тогава.

 

Всяка година имаше концерти в Белград "Волим 90-те", където се пееха денс хитовете от 90-те.

 

Кой е последният такъв концерт? Бийт стрийт участваха и те.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е последният такъв концерт? Бийт стрийт участваха и те.

 

Не знам, не съм срещал скоро информации за такво събитие иначе те всяка година сменяха местата от клубове до по-големи зали и арената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неманя е от ЗГ генерация 2007 - Рада и Милан Станкович бяха най-медиино интересни и успешни и Гранд залагаше на тях. Неманя го свързваха с тази Силвия но не бяха двойка, която се отказа от музиката след 2-3 години. Катарина Живкович също е от този сезон на ЗГ, но кариерата и' търгна точно след печеленето на Фермата 3 (2010). Генерално мъжете от ЗГ не просперират много кариерно колкото материално /добър и луксузен живот/ макар че досега в всичките сезони мъж е печелил, освен 2005 когато спечели Милица Тодорович на само 14години. Милена е от 3Г сезон 2009, тя имаше много добра перспектива и вярвам че днес щеше да е в ТОП 5 звезди от ЗГ ако не беше влизала в това риалити.

 

 

Брена май е заснела клипове на повечето неклипирани песни от албума и'.

 

Дарко Филипович, също тръгна добре... а към днешна дата го няма никакъв. Имаше хляб в него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май събитието на годината в Сърбия ще е сватбата на Пройович и сина на Боба.

Подготвят я сега.

 

Да, Прийович - балканската Меган :3fdb8960598fa63e:

Хванаха я, могат да я контролират кариерно и ще правят мега звезда от нея ако им успее. Точно върху това нямаха контрол в реализирането на Танчето Савич в мега звездите, сега могат спокойно да спят. :3fdb8960598fa63e:

 

Втората нова песен на Карлеуша е възможна колаборация с Сенида. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам Цеца да диктува на тоя някакви неща за колежките й. Не виждам причина, на нея вече не й е нужна народна любов, тя се е предоказала с тези концерти на Ушче.

И няма какво да дели вече с Драгана. И двете еднакво рядко пускат песни, награди никой не им дава, а не им и трябват.

По-скоро този си е заядлив и се опитва да е скандален.

 

Halo dragi е някакъв рок от 80-те и не мога да го намеря вече много години. Таня много си я обича, ама май не повече от Злата хахаха, 1:1 са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам Цеца да диктува на тоя някакви неща за колежките й. Не виждам причина, на нея вече не й е нужна народна любов, тя се е предоказала с тези концерти на Ушче.

И няма какво да дели вече с Драгана. И двете еднакво рядко пускат песни, награди никой не им дава, а не им и трябват.

По-скоро този си е заядлив и се опитва да е скандален.

 

Halo dragi е някакъв рок от 80-те и не мога да го намеря вече много години. Таня много си я обича, ама май не повече от Злата хахаха, 1:1 са.

Наистина не искам да се повтарям обширно по тази тема, защото знаете мнението ми Цеца, което топ да гръмне, няма да се промени точно заради е такива неща. Тя войните едно време си ги е водила чрез Аркан, сега чрез Видич и в съда. Щото няма топки да излезе и да си каже в прав текст мнението. Личи си и по коментарите колко я одобряват хората. Пък тя нека си пълни Ушче и Маракана. Не е вярно, че няма какво да дели с Драгана. Тя ненавижда, че Драгана е добре приета и в другите югорепублики, както и че се конкурира с нея за влияние на Балканите. Драгана имаше супер успешни концерти в Румъния, Турция, гърци правят документален филм за нея, печелеше награди за телевизията си в Германия и Австрия. Направи успешно турне в Америка зимата. Цеца умря от кеф, когато Драгана напълни на 70-80 процента нашата Арена. Що не злобее така по Брена - щото двете играят театър, че са приятелки, какъвто играеха дълги години Брена и Весна, а накрая чу Весна как се изказа за нея в "На кафе".

 

Разбира се, че Саша Видич е параван на Наногица - той е близък с нея и Сека, а те не се понасят с Драгана, Карлеуша и Дара. Дори Ана Бекута и Брена са писали съобщения на Драгана след нейни успешни концерти, когато излезе някаква злобна статийка за броя хора, със съдържание "Опет им е засметал твой успех". И те знаят кой стои зад тези поръчкови статии, но само Карлеуша я подкрепи публично. А Драгана има основание цял живот да мрази Цеца - заради цялата офанзива на Цеца с Аркан срещу нея, но според мен отдавна е простила вътрешно в себе си, защото е добър човек. Просто няма къде да я ударят и коментират стайлинга, и то с някакви нелоши снимки от 2004-та. Да бе веднъж, два пъти - ок, ама си е тенденциозно, докато Драгана си върти песни на Цеца по ДМ сат без проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама самата Драгана е казвала, че с Цеца са окей.

Не говорим за преди. Цеца също има концерти на Балканите, често е в Черна Гора и Хърватска.

 

Аз не съм тръгнал да ти доказвам обратното, но наистина смятам, че към днешна дата абсолютно нищо не делят. Имат си публиката, имат си бизнесите.

Цеца е фрашкана с пари, хонорарът й е толкова висок, че й е последна грижа да плете пъклени планове срещу Драгана.

Този Видич плюе по Вики Милкович, а Цеца й е кума, плюе и по Сека, а са първи приятелки с Цеца. Не се връзва.

Относно Брена и Весна - втората е ниска топка, умряла кариера, пиянски истории, а Брена е съвсем друго тесто и никога няма да се изложи и да каже нещо за звездите от нейното време.

 

Видич за мен е самостоятелна единица и е еквивалент на нашата Вулева, която също през годините е имала пощадени имена от шоубизнеса.

Жълт и евтин коментатор, не знам кого облича по-тончо, но май и Цеца не е често.

 

 

Тази песен няма 1 видеоверсийка. Никъде май не я е пяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама самата Драгана е казвала, че с Цеца са окей.

Не говорим за преди. Цеца също има концерти на Балканите, често е в Черна Гора и Хърватска.

 

Аз не съм тръгнал да ти доказвам обратното, но наистина смятам, че към днешна дата абсолютно нищо не делят. Имат си публиката, имат си бизнесите.

Цеца е фрашкана с пари, хонорарът й е толкова висок, че й е последна грижа да плете пъклени планове срещу Драгана.

Този Видич плюе по Вики Милкович, а Цеца й е кума, плюе и по Сека, а са първи приятелки с Цеца. Не се връзва.

Относно Брена и Весна - втората е ниска топка, умряла кариера, пиянски истории, а Брена е съвсем друго тесто и никога няма да се изложи и да каже нещо за звездите от нейното време.

 

Видич за мен е самостоятелна единица и е еквивалент на нашата Вулева, която също през годините е имала пощадени имена от шоубизнеса.

Жълт и евтин коментатор, не знам кого облича по-тончо, но май и Цеца не е често.

Тази песен няма 1 видеоверсийка. Никъде май не я е пяла.

Ти забрави онова интервю на Драгана, където индиректно намеква за Цеца и Сека, че са в неразбирателство, и по-точно, че те не я харесват. Даже Сека я попитаха и каза, че Видич общува не само с нея, а и с Цеца, и че смята, че Драгана не е имала предвид нея, а Цеца. Драгана казва, че двете с Цеца са супер различни - различен мироглед, начин на живот, обкръжение и т.н., и затова няма как да бъдат близки, но дори и в това има намек. Отделно онова интервю, което го изтриха, дето споменава: "Не държа оръжие вкъщи. Не е лесно да знаеш, че ти се мъчиш, а някои там бам-бам... царица, кралица и прочее". Имаше предвид точно Аркан с пистолетите и Цеца като негова спътница.

 

През 1995 са забранили на Марина да работи с Драгана и че тя на концерта си в Хала пионир 1998 от страх си наема и охрана, каквато преди това не е имала, тя и сега не обича. Заплахите на Аркан. Как се живее по тоя начин? Та той на собствената си жена обръснал главата, кой знае още колко я е унижавал. Явно там в тези среди, в онези години, поръчат ли си те, нямаш право на избор. Така че, Драгана може да е имала късмет, що се отнася до това, да не я вербуват някакви мафиоти, въпреки че твърди, че е получавала много предложения, но е отказвала, жертвала си е младостта в името на това да я няма никъде освен на сцената. В това е разликата между нея и Цеца като човек. Цеца си личи, че е фатална жена и че си я влече. Тя и преди Аркан има афери с лоши момчета. После тия трансфери на футболисти, замесвания в разни кръгове, присвоявания... Едно е да си певица, друго е... нали... Та така че и Драгана и мъжът й имат пари, коли и замъци, но това стана след много години, при това без мъжът й да развива сенчест бизнес - още нещо, което беше поръчково. Че наемала нелегално емигранти да им ремонтират двореца и т.н. Което са пълни лъжи, докато за Цеца има доказателства какви ги е вършила. В същото време Драгана последно разказваше, че все пак с Цеца се били чували, тя да й благодари, че я върти на ДМСат, когато всички я бяха забранили на Пинк. Говорили били за дует и я поканила вкъщи Цеца. Но и това е фарс, защото Драгана каза, че са си говорили общи неща и шеги и че когато става думи за лаф моабет, тогава дори пълни противоположности се разбират, но ако е за по-сериозно общуване, не става.

 

Тук Цеца пее много добре:

 

А иначе ето това, май съм го поствал, колко се разбират двете:

 

 

Тук са много смешни, и тук си личи колко се обичат :ДДД:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти какво толкова се връзваш на някакъв си стилист.

Ами, те и в БГ всекидневно оплюват всички в жълтата преса. Недей да си го слагаш. Изглежда, че сам се надъхваш да мразиш Цеца.

Цеца цирка си го разиграва с Карлеуша, Дргана не живее в Сърбия, не се вясва в медиите. От никаква полза не й е за скандали и за поддържане на огъня. Говориш за стари неща, които и ние на 100% не ги знаем.

Аркан е бил налудничав в доста от делата си, убеден съм, че той е държал жена му да е МЕГА, а не толкова Цеца. Бакиите той ги е сътворил, затова и тя лежа по затворите, разбира се, че се е научила от него на нередности, с какъвто се събереш такъв и ставаш имаше една приказка.

На последното видео Драгана изглежда високомерната. :1000 (29):

Любима снимка.:1000 (19): Три млади надежди на една маса.

11205559_932204760183861_7510566498456578027_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...