Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

А тя всъщност чий рекорд трябва да бие? :unsure: Мислех си, че Гага е минала гледанията на 1D, но в Уикипедия пише друго. Да не би да не е официално още?
Иначе така както върви май поне ще успее да влезе в ТОП 10 за най-много гледания във Vevo за едно денонощие. Ако пак гледаме Уикипедия, на 7-мо място е Nicki Minaj - Stupid Hoe с 4.8 милиона. По-надолу не са показани, а в момента Roar е около 3.1... без да съм сигурен дали това не са само отчетените, а тепърва да се добавят и още...
Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак е смешно как се надъхваха феновете на Кейти да бият рекорда..а като гледам как върви..

 

Все пак.. докато едни лакират слонове, други мачкат с качество!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка. Клипът ми е малко лигав, но пък има много хубави цветове. Само не разбирам с каква цел бяха пуснати клиповете с котката и погребението като промо... :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка. Клипът ми е малко лигав, но пък има много хубави цветове. Само не разбирам с каква цел бяха пуснати клиповете с котката и погребението като промо... :1000 (20):

Тези клипчета бяха като 'закриване' на ТД ерата. Всички се заблудихме, че клипа на РОАР ще е дарк стил като не обърнахме внимание на заглавията където пишеше 'Single Preview', а само на последното клипче пишеше 'Music Video Preview'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко яснота по въпроса, който сам бях задал:

Best Song Ever - 12.3 милиона

Applause - 10.5 милиона

Тоест все още 1D държат рекорда и за да бъдат задминати, трябва видеото да има повече от 12.3 милиона. Четох, че официалната цифра под клипа в Ютуб при приключването на първите 24-ри часа е била 6,345,651, но се очаква тези дни VEVO да обяви официалния брой гледания... Навярно няма да е минат рекорда, но пак навярно ще имаме едни прилични 7-8 милиона. :)

А онзи списък, който бях гледал вчера, бил за предишните рекорди, а не за най-най... Така че Гага или Кейти няма как да влязат в него- единствено 1D трябва да бъдат задминати, за да се споменат Applause или Roar...

Клипът дръпва много с всеки изминал момент- в момента ми показва 12,705,507...

Cause I am a champion and you're gonna hear me ROAR! :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много свежа и интересна обложка. Не ми харесва единствено шарения тънак бордер около нейната снимка,би било доста по-стилно без него.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че направи само 6-7 милиона за 24 часа, за сметка на това Кейти държи позиции и вече има 35 милиона гледания. По-добре така, отколкото някакви бомбастични числа първия ден и след това да не можеш да чукнеш 50 милиона за 3 седмици.

 

Обложката е много зле, Кейти няма една хубава обложка на албум досега. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само показаните гледания под клипа бяха 6-7 милиона първия ден. Иначе четох, че всъщност е имал над 13 милиона (даже и някаква диаграма гледах), но това все още не е потвърдено от VEVO. Очаква се тези дни да се обяви финалната цифра...

Както и да е, дори и без счупен рекорд, клипът просто върши чудеса- очаквам до 2-3 дена да задмине Applause т.е само за една седмица да е направил повече гледания от него за три и нещо... Да не говорим за рекорда на Майли- там нещата изглеждат доста обещаващи, тъй като само за около седмица Roar ще има половината на онези 100 милиона, които We Can't Stop направи за цели 37 дена май... Дори и да се позабави развитието на гледанията, пак мисля, че има 99% шанс за счупване поне на този рекорд.

ПП: 37.5 милиона в момента. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента колкото повече я слушам повече ми харесва. Надъхваща е!

Клипът е хубав наистина, вижда се, че е вложено много в него. Единственото което не ми хареса е точно това, което и на другите страници е писано, че Кейти малко преиграва и изглежда лигаво. По скоро е искала да е забавен клип. Но лично според мен на този текст трябва наистина да изглежда като истински боец в тази среда, да е по-сериозно цялото излъчване на клипа. Иначе да, сладък е по този начин, хубав е, не може да се отрече, но това ми е като забележка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, повече от ясно е, че вече няма шанс за счупване на рекордите за най-много гледания за един ден или най-бързо направени 100 милиона... Но мега успехите си остават мега успехи- над 55 милиона гледания за 8 дена... и скоро най-вероятно ще е на второ място за най-бързо направени 100 милиона... А и да отчетем, че само за 1 седмица надмина гледанията на другата голяма конкурентка- Гага... И то без някаква кой знае каква скандалност като същинския победител в Ютуб състезанието (не че песента на Майли не ми е сред любимите тези дни и не че до голяма степен не се кефя и на клипа).

Тези дни, между другото, забелязах Roar на първо място в българския iTunes- не знам дали преди се беше качвала чак там, но както и да е- песента стигна върха дори и у нас... Представям си колко милиона е спечелила от България. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, повече от ясно е, че вече няма шанс за счупване на рекордите за най-много гледания за един ден или най-бързо направени 100 милиона... Но мега успехите си остават мега успехи- над 55 милиона гледания за 8 дена... и скоро най-вероятно ще е на второ място за най-бързо направени 100 милиона... А и да отчетем, че само за 1 седмица надмина гледанията на другата голяма конкурентка- Гага... И то без някаква кой знае каква скандалност като същинския победител в Ютуб състезанието (не че песента на Майли не ми е сред любимите тези дни и не че до голяма степен не се кефя и на клипа).

Тези дни, между другото, забелязах Roar на първо място в българския iTunes- не знам дали преди се беше качвала чак там, но както и да е- песента стигна върха дори и у нас... Представям си колко милиона е спечелила от България. :1000 (29):

 

И "Applause" беше номер 1 в България ;) Това, че гледанията и са повече, не прави песента по-добра. От където и да го погледнеш песента на Гага, както и клипа са на светлинни години над тази на Перото. Едно е качествен клип, имащ смисъл, показващ нещо.. показващ развитието на певицата, друго е детински клип, който явно впечатлява 8 годишните. Едно е да правиш песни, които ти идват от сърце, които имат смисъл, макар и да нямат масов успех, друго е да бълваш песни, без абсолютно никакъв смисъл, за които е сигурно, че ще са на върха. И отново помисли - коя песен е по-добра? :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам песента и клипа на Гага, но няма да се съглася с казаното за Кейти. Нейният цялостен проект е хем в типичния й 'сладък' стил, хем се забелязва нещо по-различно. Най-малкото за първи път не се залага на чак толкова комерсиална песен за първи сингъл (припомням, че за предните албуми бяха доста по-палавите I Kissed A Girl и California Girls). Аз лично виждам израстване у нея и не е задължително да прави арт клипове като Applause, за да го забележат и други хора... Просто нейния стил си е нейния стил, а не стила на Гага, колкото и някои да говорят, че я имитирала.

Феновете на Гага доста се засягате от фактите, но те си остават факти- Кейти е по-силна от Гага в момента и то с нещо качествено и изпипано. Но това, че едната е по-силна сега не значи, че нещата не биха могли да се променят по-натам- ще видим какво ще стане с албумите. Все пак там е главната сила на Гага, както и самата тя май беше казала наскоро...

 

Dark Horse наистина излиза на 17-ти като промо сингъл... Нямам търпение! :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм спорил, че песента не Кейти не е силна. Напротив, вижда се, че има интерес, има над 50 милиона. Но не мисля, че е нещо ново и качествено. Няма никаква голяма идея клипа, просто поредната нейна песен - нищо ново. Не знам за какво израстване говориш. Кейти ми е много скучна, и не може да ме изненада с нищо, пускаше интересни тийзъри преди клипа, които изглеждаха интересно, ама.. уви - нямат нищо общо със самия клип. Уж dark ера, но виждаме точно обратното, но все пак.. това е само първия сингъл, ще видим нататък. :) Но пък продажбите са много добре, както и гледанията, все пак след като последния ѝ сингъл, който също беше номер 1 е съвсем нормално да има интерес.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз пък виждам нещо свежо, с идея, но честно казано не смятам да задълбочавам допълнително тази тема с още обяснения... ;) Още повече, че преди няколко дена пак беше подхваната...

Всъщност предната песен- Wide Awake- не стигна номер 1, а номер 2. :D Дори и в TD ерата имаше песни, които не докопаха първото място в Билборд, но пък всичките 8 бяха в ТОП 3... :)

 

Излезе официалният траклист на Prism:

Roar

Legendary Lover

Birthday

Walking on Air

Unconditionally

Dark Horse (feat. Juicy J)

This Is How We Do

International Smile

Ghost

Love Me

This Moment

Double Rainbow

By The Grace Of God

Spiritual

It Takes Two

Choose Your Battles

 

Последните 3 май са от Deluxe версията.

By The Grace Of God - звучи различно, а? ;) Нетипично за Кейти Пери, по-скоро типично за Кейти Хъдсън... Харесва ми идеята за такава песен.

Яки заглавия. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво пък храните Кейти, че й бил детински клипът, че не бил изчанчен като на Гага, не знам си какво. Ми то не може всички да са еднакви, и двете изпълнителки са много добри и успешни, само че при Гага нещата са по-специфични, по-дълбоки, по- "арт", докато при Кейти са по-първични, по-лесно разбираеми до аудиторията и близки на всеки човек, и двете си имат своята публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...