Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Katy-Perry-The-One-That-Got-Away-FanMade.png

Katy Perry снима новия си клип към песента "The One That Got Away". В клипа тя е възрастна жена,
която разказва за своята история.
До момента няма определена дата за премиерата на клипа.

katy-perry-the-one-that-got-away-500x342.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Лично аз харесвам ето тази версия на песента: Live form XFactor UK 2011

 

 

Страхотна! Невероятно изпълнение.

Мисля че клипа ще е към тази версия :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че клипа ще е към тази версия :Vishenka_05:

 

Дано наистина клипа да е с такава версия, много по добре ми седи отколкото тази то албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът във VEVO ли трябва да излезе утре? Нямам търпение да го видя, доста време мина от предишния клип на Кейти. Клиповете й от край време са различни и оригинални. :1000 (14):

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът във VEVO ли трябва да излезе утре? Нямам търпение да го видя, доста време мина от предишния клип на Кейти. Клиповете й от край време са различни и оригинални. :1000 (14):

 

Тука съм съгласен, и не само че са оригинални и различни, ми и имат некво послание. Fireworks има толкова силно послание не само в песента, но и в клипа. Да не говорим че TGIF също е с послание за парти, но и самата песен е с такъв тонус. Изобщо Perry хем е от големите звезди, хем не е натрапчива и досадна, което е много рядко срещано явление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Линк за тази бавна версия, може ли ?

 

Малко по-горе в темата има live изпълнение на бавната версия, но не знам дали някъде я има мастерирана. Може би в диска със сингъла, който е излязъл още преди няколко седмици.

 

Вече излезе и трейлър на клипа:

Очаквам много от този проект!

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще качи ли бавната версия, аз не я намирам освен лайфа?

 

Иначе очаквам много от клипа, а там където ще е възрастна жена, мисля че ще е един от най-яките моменти. Изглежда страшно интересно, а песента започва да ми харесва все повече и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще качи ли бавната версия, аз не я намирам освен лайфа?

 

Иначе очаквам много от клипа, а там където ще е възрастна жена, мисля че ще е един от най-яките моменти. Изглежда страшно интересно, а песента започва да ми харесва все повече и повече.

мисля. че я няма в нета освен лайф ;х

 

 

нова снимка:

390217_10150353732761466_7126051465_8628586_878025470_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът наистина е много хубав. Разбира се, че сълзливата история цели да разчувтва зрителите, но така или иначе - чудесна работа. Самата Кейти Пери е ненормално красива като млада. Добра игра, страхотни цветове. Приятна идея. Със сигурност Billboard Top 1, демек първият човек с 6 номер 1 хита от 1 албум :)

 

ПП: Ще ми се и Гага да направи подобен по-семпъл, а същевременно въздействащ клип.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...