Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

И двата й последни сингъла не са лоши - напротив!

Друг е въпроса, че тя сама си вдигна тооолкова високо летвата с последните два албума, че който и да е би му било трудно да пребори хитове, които все още се слушат!

 

Не отписвайте Кейти толкова бързо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witness е разбил рекорда за най-бързо достигане до първото място в iTunes - 10 минути. Интересното е, че досега рекордът е принадлежал на Britney Jean на Бритни Спиърс (19 минути) - албум, който в крайна сметка, не беше особено успешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Witness е разбил рекорда за най-бързо достигане до първото място в iTunes - 10 минути. Интересното е, че досега рекордът е принадлежал на Britney Jean на Бритни Спиърс (19 минути) - албум, който в крайна сметка, не беше особено успешен.

 

Това трябва да ти подсказва нещо :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Witness е разбил рекорда за най-бързо достигане до първото място в iTunes - 10 минути. Интересното е, че досега рекордът е принадлежал на Britney Jean на Бритни Спиърс (19 минути) - албум, който в крайна сметка, не беше особено успешен.

 

В албума на Бритни имаше яки тупалки, ама и тя мързел като мама чудовище и си заебават потенциалните хитове. Така е, да си лежат в тях и да си почиват, като не им се работи, ама после да не се оплакват, че липсват хитове.

 

В албума на Кейти има уникално добри идеи, страхотна реализация на парчетата! Надявам се да бъде успешна ерата й!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Save as draft & Bigger than me - повръща ми се от въртене, но не мога да ги спра. Супер тОпалки :Vishenka_05:

 

Гледам сега лайфовете ѝ в тубата (които смятам за пълен дебелизъм бтв) и от 10-ина минути прави някакви вокални подгрявания. Трудно ми е да си призная, ама явно пее много повече, отколкото си мислех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Доста на фалш ми бие всичко при нея. Не знам доколко са реални тези психолози и т.н., но аз лично ги виждам като маркетинг нещата. Едва ли продуцентите й ще я оставят да си прави каквото иска.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста на фалш ми бие всичко при нея. Не знам доколко са реални тези психолози и т.н., но аз лично ги виждам като маркетинг нещата. Едва ли продуцентите й ще я оставят да си прави каквото иска.

Естествено, че всичко е фалш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Заявявам, че съм изключително доволен от развитието на нещата при тази пръдла, албумът й е тотален провал, въпреки отчаяната реклама, тя прилича на откачалка, хората я хейтят и се отдръпват от нея. Просто перфектно, дори в най-смелите си мечти не съм предполагал, че толкова скоро ще бърше дъната с изрусената си грива. Пожелавам й скропостечно и трайно пропадане към дъното и дано има благоразумието да спре да ни трови с музикалните си напъни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...