Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Жесток епизод!!!!! Снощи го гледах Онлайн, преди малко го гледах и с превод. Става много напечено и интересно! Нямам търпениеее да излиза следващияяя :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

епизодът беше уникален !!! най-добрият епизод от доста време, нямам търпение за следващия епизод :girl_witch: Клаус започна да ми бърка в здравето, дано ловецът да го разкара вече :mf_surrender: Ребека и Стефан да се събират и да се махат и хепи енд за Деймън и Елена :1000 (19): сигурно ще съберат Бони и Мат и ще разделят Кери и Тайлър, щото тя се чувстваше супер странно около него.. вече си имаме 2-ри хибрид :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катрин защо може да се разхожда денем на слънце?

Защото има пръстен...

Жесток епизод наистина, само мен ли адски ме кефи Клаус, много е готин.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото има пръстен...

Жесток епизод наистина, само мен ли адски ме кефи Клаус, много е готин.

и мен ме кефеше, ама вече започва да ми лази по нервите.. ама все пак успя да раздели Стефан и Елена, омразата ми към него не е пълна :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото има пръстен...

Жесток епизод наистина, само мен ли адски ме кефи Клаус, много е готин.

Ебаси всички имат вече пръстени. То бяха 2 пръстена, сега са 20. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ребека е станала голяма красавица, в този епизод повече ми хареса как изглежда. Тейлър и Керълайн сигурно ще се разделят, Тей много се промени, след като стана хибрид, а имам чувството, че между него и Ребека ще има нещо.... не знам защо толкова много мотаят историята със Стефан, да се връща при Елена и готово, на всеки е ясно, че това ще стане.

С Джеръми и Бони също ще стане нещо, в интерес на истината Джеръми и Ана си отиват повече.. дано се завърне, за да се поскубят малко с Бони и има женски бой :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток епизод. Сценаристите още и още се издигат в очите ми, направо се чудя колко още могат да ме изумяват. Този епизод беше върховен и пак остави много недовършени въпроси - как се върна Мейсън, Катрин мъртва ли е, защо Джеръми усеща Ана... Според мен ще стане пълна мешаница с двойките - за Бони и Мат съм почти сигурен, Ребека и Тайлър също започва да се оформя. Но - ще поживеем, ще видим...
Link to comment
Сподели в други сайтове

МАЙКООООООООООООООООООООО, сега изгледах епизода ;о Мисля, че заради ненормалницата Вики сега са се върнали всички мъртви, затова Ана и Джер можеха да се почувстват и за това видяхме Мейсън в края на епизода, а Бони е върнала в отвъдното само Вики :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със всеки изминал епизод става все по-напечено и интересно! Серията беше уникалнаааа, нямам търпение да дойде Петък. Дано на Катрин и няма нищо :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

УНИКАЛЕН ЕПИЗОД !!! това с мъртвите беше жестоко, заради тая кучка Вики върнаха всички :gun_bandana: тоя Мейсън ме дразнеше изключително много.. не искам Катрин да умираааа :girl_cry2: :girl_cry2: Тайлър пак започва да ме дразни, в 1-ви сезон не можех да го понасям, сега пак е станал супер тъп :mf_surrender: Ребека е страшна мацка, много е готина :girl_witch: а Мат ме дразни с неговите сълзливи историйки, да го бяха утрепали да си ходи при Вики в отвъдното :mf_surrender: нямам търпение до следващия петък, става все по-интересно, в началото ми беше леко скучен тоя сезон, ама последните 2 епизода бяха върховни, май тоя сезон ще е най-силен от всички :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със всеки изминал епизод става все по-напечено и интересно! Серията беше уникалнаааа, нямам търпение да дойде Петък. Дано на Катрин и няма нищо :Vishenka_05:
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мейсън се върна, щото Клаус го е намерил и го е направил хибрид, то е ясно.

 

Това няма как да е станало. Деймън изтръгна сърцето на Мейсън още в началото на миналия сезон, невъзможно е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това няма как да е станало. Деймън изтръгна сърцето на Мейсън още в началото на миналия сезон, невъзможно е .

 

А защо се движеше като вампир?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е такава серия :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6): Много напечено и интересно става! Само не разбрах, защо всички "мъртви" се върнаха без Джена :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена не се върна, защото тя беше човек, а не свръхестествено същество, тя е намерила покой отдавна.. иначе епизодът беше супер, ама не показаха Катрин, ще има да се чудя още 1 седмица дали е мъртва :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...