Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Субтитрите винаги излизат вечер. Нормално е, нужни са поне 12 часа, за да се получи нужния превод. След като епизода е качен в 5 сутринта, значи букви ще има по-късно днес.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази година и аз вместо рожден ден ще си направя мое собствено погребение! Ще се съберем всички приятели на гробището и ще празнуваме. Тъкмо като за последно преди края на света ще си направя ранно погребение. 1000%20(29).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път Замунда се изложиха-да няма БГ субтитри,а за миналия епизод веднага имаше.

Актрисата,която играе Каролайн-профилът й в Туитър:

CandiceAccola Candice Accola:

It's caroline's birthday and she'll cry if she wants to! Tune in to a new #tvd episode tonight!

8 hours ago

 

Не са се изложили, защото никой не е длъжен да превежда. Всичко се прави на добра воля и мисля, че при това положение едно чакане за субтитри няколко часа няма да убие никого.

 

Епизода много ми хареса , добре е освен много напрежение и обрати, да има и по- спокойни серии, по- тъжни. Въпреки че и сега имаше много събития, но беше една идея по- спокойно.

Интересно ми е какво следва оттук нататък за всички. Какво ще прави в крайна сметка Елена по въпроса със Стефан, какво ще предприеме Деймън- той не се е отказал от желанието да са заедно. И особено искам да знам каква й е играта на тази докторка Мередит Фел. Личи си, че не й е чиста работата.

А това с Клаус и Каралайн определено беше интересно. :whistling:

Редактирано от Nolah
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клаус май се влюбва в Керълайн, би била интересна връзката им, ама все още смятам, че Клаус спешно се нуждае от смърт :gun_bandana: то се е видяло, че цял сезон ще ни занимават с тоя, дано поне в 4ти да го разкарат, че няма да го изтрая още..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клаус май се влюбва в Керълайн, би била интересна връзката им, ама все още смятам, че Клаус спешно се нуждае от смърт :gun_bandana: то се е видяло, че цял сезон ще ни занимават с тоя, дано поне в 4ти да го разкарат, че няма да го изтрая още..

 

Ама на мен тепърва започва да ми харесва. :ae:

Искам да остане, да стане добричък, да оформят любовни двойки и да си ходят на гости с преспиване. :1000 (29):

Май влезнах в друг сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър епизод! Всичко друга очаквах, но не и това, че Каролайн ще стане Хибрид и то заради оня малоумник Тайлър :gun_bandana: Джереми напусна града, въпреки, че ми се струва, че преди Деймън да го хипнотизира е пил върбинка! Мат продължава да ме дразни, да го махат вече!!! Искам Катрин да се появи :Vishenka_05:

 

Е тя не стана хибрид. :dontgetit:

А тая докторката е жената на Пол, нали ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

тая Тори никак не ме кефи, антипатична ми е още от лъжкините, а и като гледам и тук има гадна роля
100% е убила онзи мъж, който дадоха накрая :lol:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абре, тая Докторката не беше ли злата бавачка на Трий Хил, която отвлече детето на Нейтън и Хейли? Мяса ми на нея хаха:D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абре, тая Докторката не беше ли злата бавачка на Трий Хил, която отвлече детето на Нейтън и Хейли? Мяса ми на нея хаха :D

 

Тя е, в Трий Хил беше "Бавачката Кери", само такива роли играе 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абре, тая Докторката не беше ли злата бавачка на Трий Хил, която отвлече детето на Нейтън и Хейли? Мяса ми на нея хаха:D

 

Да, тя е. В лъжкините пък беше сестрата на Спенсър. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, в един от ковчезите е майка му! Като го отворат тя ще се покаже и ще каже "Ку-ку! Клаус, защо ме уби бе простак?" 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от вас не е ли чел книгите? В Замунда четох, че в един от ковчезите бил брат - близнак на Клаус, не знам до колко е вярно. 1000%20(29).gif

 

Аз съм чел книгите (до 6-та), обаче не си спомням да се споменава това. Много малко внимание се обръща на Клаус там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

много добър епизод и супер як финал, Илайджа отново е в играта :1000 (6): тоя Клаус ме дразни до болка вече, не го издържам дори и за секунда :wallbash:

Най-после един от мойте хора! Всичко говорят как тоя паразит-хибрит бил много хубав.

С ивнинения за израза ама на мен ми прилича на г**а ми в действие! 1000%20(29).gif :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илайджа е мой човек. Добре, че пак е "активен". :1000 (29): Сега е редно да зашие един на Клаус и да върне Ребека. Знам, че много хора й се дразнят, но тя си има и добрата страна, а и беше показала, че е склонна да помага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илайджа е мой човек. Добре, че пак е "активен". :1000 (29): Сега е редно да зашие един на Клаус и да върне Ребека. Знам, че много хора й се дразнят, но тя си има и добрата страна, а и беше показала, че е склонна да помага.

 

И аз искам Ребека да я върнат. Интересна ми е като пресонаж.

Също и Катрин може да се появи отново, стига се е развявала из света. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна серия. До сега тази най-много ми хареса.. а и е супер, че Илайджа се завърна. Дано най-после убият Клаус, защото не мога да го понасям...

От това, което видях в трейлъра на епизод 13, се очертава също една много интересна серия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...