Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Няма да убедя една приятелка да го гледа, докато не разкажат някаква история около появата на самото първоначално семейство.


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Стефан ми е най-тъп от всички, супер много ме дразни :gun_bandana: иначе и аз мисля, че можеше и по-добре да започне 3-ти сезон.. 1-ви и 2-ри започнаха много по-вълнуващо, ще видим нататък кво ще се случи.. Карълайн и Тайлър са много яки като двойка, ама сигурно накрая пак ще съберат Кари с тъпия Мат :mf_surrender: започна да става интересно около Джеръми, искам вече Бони да се връща.. Катрин също ми липсва, дано да я върнат и нея, тя ми е най-голямата любимка :Vishenka_05: искам Елена да се събере с Деймън, ама явно няма да се случи ;х

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кървищата ми дойдоха малко в повече този път... но може би, защото го гледах в 1 през нощта :D

А тоя Деймън... едва го изтърпявам 45 мин. толкова да ми е противен... :gun_bandana:

Иначе като цяло... беше хубава серията. За миг и аз си помислих, че Клаус ще се усети за Елена, но уви :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще ни разиграват още няколко епизода сигурно и после пак ще я крият, ще се опитва да я убие и такива простотии, които трябваше да приключат още с финала на 2-ри сезон :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дневниците на вампира официално по BTV Cinema!

„Дневниците на вампира“ ще се излъчва по BTV Cinema. Телевизията го потвърди в своята Facebook страница, но отрече слуховете за стартова дата 22 октомври. Все още няма стартова дата за сериала и ще очакваме повече информация от тях.

инфо: twifun-bg.com

---------
ЕВРИКА! :girl_witch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дневниците на вампира официално по BTV Cinema!

 

„Дневниците на вампира“ ще се излъчва по BTV Cinema. Телевизията го потвърди в своята Facebook страница, но отрече слуховете за стартова дата 22 октомври. Все още няма стартова дата за сериала и ще очакваме повече информация от тях.

 

инфо: twifun-bg.com

 

---------

ЕВРИКА! :girl_witch:

 

 

:1000 (6): :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6): :clap: :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата серия е ненормалнааааааааааааааааааа :1000 (6): Много яка, много неща се разкриха.... става все по заплетено и интересно :happyppl: Нямам търпение за следващата :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

този път ми беше интересно, изобщо не очаквах Клаус и Стефан да са били приятели о.0 още по-малко пък да са като братя.. най-сетне върнаха Катрин, а в следващия епизод и Бони :girl_witch: а огърлицата на Ребека да не е оная, която Стефан е подарил на Елена ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

този път ми беше интересно, изобщо не очаквах Клаус и Стефан да са били приятели о.0 още по-малко пък да са като братя.. най-сетне върнаха Катрин, а в следващия епизод и Бони :girl_witch: а огърлицата на Ребека да не е оная, която Стефан е подарил на Елена ?

 

ДА, същата е. Най-много се зарадвах, като видях Катрин, най-яката след Керълайн се завръща. :girl_witch: В следващият епизод най-вероятно нещата около Джеръми, Мат и Вики ще станат по-ясни, ще бъде интересно, ако се върни, но и може да лъже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДА, същата е. Най-много се зарадвах, като видях Катрин, най-яката след Керълайн се завръща. :girl_witch:

Катрин е най-яката бе, винаги ми е била любимка :girl_witch: Елена почва да ме дразни, да го маха тоя тъпия Стефан и да се хване с Деймън вече..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъпо така както го правят.. в една серия дават Джереми, Ана, Мат и другите там... в следващия епизод изобщо не ги споменават....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой забеляза ли във 2 епизод, когато Елена и Деймън са във водата, че той й казва на български "Добре, оk"? :1000 (29):

http://vbox7.com/play:97790d0621 - гледайте след 07:20

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой забеляза ли във 2 епизод, когато Елена и Деймън са във водата, че той й казва на български "Добре, оk"? :1000 (29):

http://vbox7.com/play:97790d0621 - гледайте след 07:20

Казва "right, ok".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой забеляза ли във 2 епизод, когато Елена и Деймън са във водата, че той й казва на български "Добре, оk"? :1000 (29):

http://vbox7.com/play:97790d0621 - гледайте след 07:20

Наистина се чува като - добре :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовият сериал "Дневниците на вампира" с премиера в българския ефир по bTV Cinema

Премиера: 22 октомври | Всяка събота и неделя от 13:00 часа, и повторенията от 00:00 часа.

Yep! :girl_witch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този епизод не ми беше много силен- Хареса ми, когато вещицата мъчеше Стефан и когато Керълайн и Деймън се биха, края не ми беше много впечатляващ предните бяха по-вълнуващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата седмица ще е жестока - излиза нов епизод, започва да се излъчва по btv cinema, ще има плакат в списание Браво и в списание Хай клуб :1000 (29): :jump:

 

Новия епизод не съм го гледала, няма още синхронизирани субтитри за HD версията, която не е толкова HD, ама пак е по - добре от тая в топа ;х Четох в коментарите, че е станало нещо със Стефан и Деймън, нямам търпение вече, дано е хубав епизода, че миналия не беше от най - впечатляващите .. :viannen_45:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е просто уникален. Новият епизод ми беше малко изтъркан, особено като Клаус буквално ги събра всичките и почна да се обяснява. Но нещото, което винаги ме удивява, е как всеки път свършва така, че да те държи в напрежение. Стефан почна да ме дразни. Уж я обчаше, али-бали, а пък сега ще кажеш, че никога е нямало нищо между него и Елена. А Бони и Мат кога се сближиха толкова?? те дали са имали 5 минути екранно време заедно, сега изведнъж първи дружки. Аз мисля, че след този сезон Мат ще го махнат, но не и преди той и Бони да станат гаджета. За сметка на това Джеръми се затвори в себе си с тези призраци и ще му се случи нещо свръхестествено. Елена и Деймън според мен ще тръгнат напък на Стефан. И имам ужасно настояващото чувство, че Ребека ще съсипе Клаус, защото обича Стефан, но накрая самата тя ще го убие (Стефан).

 

ПС: Егати фен фикшъна, дето сътворих! 1000%20(29).gif

Редактирано от Senhor..Do..Mar
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...