Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Страхотна двойка са и другия Стефан-Пол e хубав,ама Иън е по-готин. И само се трепят,избиха се-кой го превръщат във вампир,кой го трепят. Само не разбрах как Катрин е вампир,някой я е превърнал ли?

 

Да, дори в един епизод е показано превръщането й, ще разбереш и защо. Във втори сезон е този епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как така всички са вампири? Нали първо са били хора?

 

Разбира се, вампирите не се размножават по полов път, Деймън го казва в един от епизодите, който трябва да си гледала вече ;д Трябва да им се даде вампирска кръв и след това някой да ги убие, и се превръщат ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каква е разликата като двете са еднакви на външен вид, с тази разлика,че Катрин е гадна,а Елена е добра,едната е вампир,а другата човек.И двете са еднакви на външен вид,освен по косата,едната с къдрава,другата с права коса.

Свърших с първия сезон. Утре започвам втория сезон. :)

Само за 3 дена изгледах първия сезон, ще го наваксам до 5 януари.

Втория сезон става брутален вече.

имах предвид, че я харесвам повече като персонаж :) а и Нина е по-красива с къдрава коса.. Катрин не е гадна, ще видиш по-натам, просто е прекалено буйна и силна.. Елена ми е прекалено сладникава с тоя Стефан, Катрин и Керълайн са ми любимките..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И върколаци се появиха, Катрин я затвориха в гробницата.Нина си е готина и с права коса.Утре продължавам с 9 епизод на втория сезон.

май 9-ти беше епизода, в който Нина говори на български и разказват цялата история на Катрин.. иначе върколаците ме дразнят супер много, родата на Тайлър е за посмешище :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, вампирясали! Вижте колко подходящо време съм избрала да пиша. Аз съм активна предимно нощем. :1000 (29):

За тези, които се интересуват- Нина и Йън си имат съвсем реална връзка в живота и то не отскоро, но още не са обявили годеж.

Помня, че когато започна сериала се чудех дали ще устои на конкуренцията, дали ще успее да се наложи, а ето докъде стигна. Убедена съм, че ще има и четвърти сезон поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В самото начало откачах с този сериал, именно заради бързото развитие на събитията, дъх не ми дававше да си поема. Епизода с Роуз ми беше като "почивка" от напрегнатото действие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дето умря от ухапване от върколак?

Тази- да. В началото и се дразнех малко, но ми беше мъчно, когато умираше и Деймън беше до нея, много красиво го бяха заснели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Много добро начало на Новата Година от Вампирите! Уникален епизод с жесток финал! Нямам търпение до следващия епизод :Vishenka_05:

 

Джереми за сега е аут от сериала!...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано вече всичко около Клаус се разреши и се махне веднъж завинаги, че ми писна.

Хареса ми как Джер му цепна главата на тоя хаха и финала беше страхотен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

страхотен финал, аз също нямам търпение да се разкара тоя нещастник Клаус, вече 2 сезона ни занимават с тъпата му физиономия :gun_bandana: иначе съм почти 100% сигурен, че Джеръми е изпил върбинка и Деймън не е успял да му въздейства, прекалено престорен ми се стори погледа му ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе не знам доколко ще се развие този "романс" между Деймън и Елена. Твърдата фенска маса е почти изцяло за връзката й със Стефан. Всъщност се радвам, че се прави разлика между отношенията на героите в сериала и отношенията между актьорите, които ги играят.

Истината е, че от всички сезони този ми харесва най- много, но не заради Клаус, просто вече съм свикнала много с героите, повече ме интересува и сюжета, и какво става с тях.

Стискам палци и за четвърти сезон.

 

zai4eto82, много ми харесва линка със снимките на Нина! А за пушенето- то хубавите момичета и те пушат, не бой се, едва ли става и ляга с фас. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нина Добрев триумфира на People's Choice Awards 2012:

http://www.cinefish.bg/Nina-Dobrev-triumfi...2-news7950.html

 

Много се радвам за нея! Да й е честито и още награди да печели!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър епизод! Всичко друга очаквах, но не и това, че Каролайн ще стане Хибрид и то заради оня малоумник Тайлър :gun_bandana: Джереми напусна града, въпреки, че ми се струва, че преди Деймън да го хипнотизира е пил върбинка! Мат продължава да ме дразни, да го махат вече!!! Искам Катрин да се появи :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър епизод! Всичко друга очаквах, но не и това, че Каролайн ще стане Хибрид и то заради оня малоумник Тайлър :gun_bandana: Джереми напусна града, въпреки, че ми се струва, че преди Деймън да го хипнотизира е пил върбинка! Мат продължава да ме дразни, да го махат вече!!! Искам Катрин да се появи :Vishenka_05:

Каролайн хибрид! :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...