Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Епизодът не оправда очакванията ми. Изглежда ми по-скоро като епизод от първи сезон, а и като цяло не се връзва с цялата концепция с "първородните". Между другото, нали знаете, че при 22 епизода, първа "глава", така да я наречем, са първите 7 епизода, втората - следващите 7, и третата - последните 8. Т.е. първа глава вече приключи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джена не се върна, защото тя беше човек, а не свръхестествено същество, тя е намерила покой отдавна.. иначе епизодът беше супер, ама не показаха Катрин, ще има да се чудя още 1 седмица дали е мъртва :girl_cry2:

 

Беше вампир, нали Клаус я превърна преди да я убие 1000%20(24).gif

Искам Клаус да се връща, стига е скитал :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше вампир, нали Клаус я превърна преди да я убие 1000%20(24).gif

Искам Клаус да се връща, стига е скитал :crybaby:

верно бе, аз съвсем забравих ;д може би актрисата се е скарала с продуцентите, затова не са я върнали.. или просто наистина е намерила покой, защото нищо лошо не е правила през живота си..

Link to comment
Сподели в други сайтове

много хубав епизод.. дразнят ме, че още нищо не са казали за Катрин, явно онзи нещастник наистина я е убил :gun_bandana: :gun_bandana: :girl_cry2: :girl_cry2: не показаха и Керълайн в този епизод, 2-те ми любимки ги нямаше :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, няма ли най-сетне да върнат Катрин.. или поне нещо да кажат за нея. Като я няма не е същото.. :gun_bandana: :gun_bandana:

Иначе епизода ми хареса. Беше ми интересно да разбера как Клаус и родата му са се превърнали във вампири.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега прочетох един коментар в Замунда и се замислих, коментара е следния: Сега гледах първия епизод на първи сезон , видях този Заг на когото Стефан му се пада чичо и ми е много интересно как така му се пада чичо.

Първото, което ми идва на ума е, че Стефан е на 145 години, а оня е човек и Стефан е много по - възрастен от него, сещате се ..

Обаче, за да му е чичо наистина, той трябва да е дете на брат му, а Деймън не може да има деца, нямат и други братя .. т.е. съвсем се обърках. 1000%20(29).gif Може и аз нещо да съм изпуснала около историята в първите епизоди със Зак, я някой да ми обясни ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега прочетох един коментар в Замунда и се замислих, коментара е следния: Сега гледах първия епизод на първи сезон , видях този Заг на когото Стефан му се пада чичо и ми е много интересно как така му се пада чичо.

Първото, което ми идва на ума е, че Стефан е на 145 години, а оня е човек и Стефан е много по - възрастен от него, сещате се ..

Обаче, за да му е чичо наистина, той трябва да е дете на брат му, а Деймън не може да има деца, нямат и други братя .. т.е. съвсем се обърках. 1000%20(29).gif Може и аз нещо да съм изпуснала около историята в първите епизоди със Зак, я някой да ми обясни ;д

Я, пак ? 1000%20(29).gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тори ДеВито се присъединява към актьорите в сериала

 

torrey_devitto_a_p_0.jpg

 

Точно така, добре чухте – съпругата от скоро на Пол Уесли ще участва в „Дневниците на вампира“.

 

Актрисата, която имаше роля в сериала „Малки сладки лъжкини“ вече ще е по-близо до съпруга си в ролята на Мери, интелигентна млада докторка, заинтригувана от силите за възстановяване на Аларик. Тя ще се появи в епизоди 10 и 11 от трети сезон с голяма вероятност да продължи да се появява и след това.

 

Освен от „Малки сладки лъжкини“ Тори е позната на зрителите и от „One Tree Hill“ където изигра незабравимата зла бавачка Кери, в отделни епизоди на „Касъл“ и „От местопрестъплението: Маями“

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрана е актрисата за ролята на майката на Бони

 

Persia%20White-4.jpg

 

Перша Уайт е избрана за ролята на Аби Бенет, майката изоставила Бони в „Дневниците на вампира“. За първи път ще я видим в 12-ти епизод и ще се завърне след това. Аби е описана като красива, но жена с неприятности, която носи товара на тайните от миналото си, довели до изоставянето на Бони. Също така „е решителна като всяка Бенет.“ Да не би това да е кодовата дума за „тя също е вещица“ или вероятно, имаше ли причина да научим в предишния епизод, че някой може да бъде или вещица или вампир, но никога и двете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, този е последен за тая година. На 5-ти Януари е 10-ти епизод. :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

ужааааааааас :gun_bandana: значи и на "Тайният кръг" сигурно това ще е последния, най-интересните сериали излизат в почивки :mf_surrender: ся и съпругите да починат и ще се гитна :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ужааааааааас :gun_bandana: значи и на "Тайният кръг" сигурно това ще е последния, най-интересните сериали излизат в почивки :mf_surrender: ся и съпругите да починат и ще се гитна :gun_bandana:

 

Да и Кръга свършва и започва с Вампирите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

УНИКАЛЕН епизод. Просто този мисля, че беше абсолютно най-силния за този сезон. Много неща се случиха, най-много ме изкефи когато Елена намушка Ребека с кола, беше супер неочаквано, когато Майкъл заби кола на Елена и падна на земята си знаех, че това всъщност е Катрин, беше нереално тя да умре. Стефан получи човечността си, Майкъл умря..... много въпроси отново остават. Как ще убият Клаус? Какво ще стане с Ребека и Катрин? Ако Стефан съумее да изиграе добре картите си със семейството на Клаус, може много неща да спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз едно не разбирам .. кои подяволите лежат в шибаните кофчези на Клаус? Майкъл, майка му, Ребека не са, а кофчезите са четири. Айде Илайджа е в единия и остават още 3 ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як епизод... Жалко, че ще чакаме толкова до другия. :helpsmilie:

Аз едно не разбирам .. кои подяволите лежат в шибаните кофчези на Клаус? Майкъл, майка му, Ребека не са, а кофчезите са четири. Айде Илайджа е в единия и остават още 3 ..

 

Нали Ребека като разказва историята в предния епизод, каза че останалите от семейството (май братята и сестрите и) се разпръснали, когато умряла майма им. Сигурно са те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала започва да става все по-заплетен и по-интригуващ, а е трети сезон.

Последният епизод беше зверски.Не очаквах Елена да разкара Ребека, не очаквах и намушканата от Майкъл да е Катрин.

На мен също ми стана интересно кои са хората в ковчезите, тъй като известните ни от семейството са навън или мъртви.

 

В този сезон ли умира Елена ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
охх чудя се и аз дали да ги гледам тия дневници...брех от всякъде ми ги хвалят..

 

Не се чуди, а ги почваййййй! Много як филм е! 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах половината първи сезон ,вече съм на 17 епизод, утре ще изгледам последните 6 епизода и почвам 2-я сезон. За 3 дена гледам цял сезон,много е интересен,а Деймън е много готин с тези сини очи,страшно готин е. :Vishenka_05:

 

Зайке време е да промениш ника си с: vampirkata82. Честито и ти вече си официално обявена за вампир! Днес сме на лов, така че умната 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иън и Нина сгодени ли са или не,защото четох нещо такова. Ами приказвате го тука тоя сериал само и аз реших най-накрая да го гледам и взе, че ми хареса.Вече задминах докъдето са стигнали в България,ама с БГ аудио не е хубав,затова с БГ субтитри го гледам, и скоро ще ги стигна в Америка.

 

То май имаше някаква тема тук във форума, че щели да се женят, не знам кое е вярно, но май наистина имат някаква връзка в реалния живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...