Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Според мен трябва да направят един филм и да покажат живота на Елена и Деймън, сватбата им, децата?! им, живота на Бони, Кер. Но това няма да стане на 100 процента!

 

tumblr_ommdceR5FZ1r9xerro1_250.gif tumblr_ommdceR5FZ1r9xerro6_250.gif tumblr_ommdceR5FZ1r9xerro10_r1_250.gif

tumblr_ommdceR5FZ1r9xerro3_250.gif tumblr_ommdceR5FZ1r9xerro7_250.gif tumblr_ommdceR5FZ1r9xerro9_r1_250.gif

 

Емблема!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поплачках си, няма какво да се лъжем. Една ера приключи. ;( ;(

Между Нина и Иан никаква химия няма вече и това доса уби емоцията. А и трябваше да направят финалната серия двойна - така беше доста наблъскато към края.

 

Умирам от нетърпение за Първородните (или там както го превеждат). Май на 18ти започва. Винаги съм харесвала Карълайн и Клаус.

 

Пс; Бони вече не може да се вижда с Ензо, май само тя не си получи хепи енда. :(

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях спрял да го гледам от 2 сезона,естествено финала го гледах ....

Ами имаше емоция,имаше готини моменти,не ми харесва обаче,че филма е станал твърде голяма измисл*отина.Аз заради това го и спрях де ....

Искаше ми се да покажат кой как живее след всичко.Някак изкуствено след 8 сезона проблеми изведнъж Стефан умря и всички станаха доволни и щастливи.

Това,че накрая всички умряха ми хареса,но ми се искаше да дадът смъртта на всички,щеше да е много по емоционално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Пол Уесли определено не му върви: умря в "Дневниците на вампира", разведе се в реалния живот, кога тръгна с тази актриса, че и са се разделили:

http://www.lifeandstylemag.com/posts/the-v...plit-127475.amp

 

Дори не знаех, че е имал връзка с нея. Аз я знам и от "Русалките" на Дисни- сериала 'H20".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох едно статия , където цитират Джули Плек , която казва , че Нина ако не беше напуснала сериала след 6ти сезон щели да насочат любовния триъгълник към Стелена,които щели да намерят пътя си един към друг и накрая искала да убие двамата братя,които да наблюдават Елена като духове :1000 (29):

Нина не трябваше да напуска :girl_cry2: Още не вярвам в мотива и , че си представяла на Елена историята само в 6 сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...