Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Мноого ме впечатли Гага на Оскарите. Аз и преди си я харесвах, но с новия имидж с елегантна визия и показване на глас направо почвам да се влюбвам, чудесна е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи с тая жена, такъв успех имаше.Сега в България всички я забравиха...излезе и залезе еднакво бързо..

 

ПП Страчно скучен и досаден стил е избрала....нека съм просто и неразбиращ от музика.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи с тая жена, такъв успех имаше.Сега в България всички я забравиха...излезе и залезе еднакво бързо..

 

ПП Страчно скучен и досаден стил е избрала....нека съм просто и неразбиращ от музика.. :whistling:

Не знам на колко години си, но да, очевидно нищо не разбираш..а явно не можеш и да четеш, щом не ти стана ясно, че изпятото е tribute по случай 50 годишнината на един от най-великите американски филми, проправил пътя на мюзикълите в киното...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи с тая жена, такъв успех имаше.Сега в България всички я забравиха...излезе и залезе еднакво бързо..

 

ПП Страчно скучен и досаден стил е избрала....нека съм просто и неразбиращ от музика.. :whistling:

 

Много я интересува нея. Може да те купи и продаде колкото си пъти иска. Имала е достатъчно комерсиални успехи, нека си пее други неща, които ѝ харесват, тя затова ги пее, защото я кефят, а не за да има не знам си какъв успех. И много хора много харесват промяната ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи с тая жена, такъв успех имаше.Сега в България всички я забравиха...излезе и залезе еднакво бързо..

 

ПП Страчно скучен и досаден стил е избрала....нека съм просто и неразбиращ от музика.. :whistling:

 

В България Гага ще се помни винаги с Bad Romance и Poker Face. Помни ми думата. На концерта й на 14 август 2012 г. нямаше други 2 песни, на които българите се наср@хме от викане като чухме началните акорди толкова колкото на тези две.

 

Абсолютно всеки има право на мнение и всеки харесва различен стил музика. Но е факт, че адски много харесаха Гага снощи. (даже отнесе не 1 или два бъзика за ръкавиците :1000 (29): )

 

Днес бе страхотен ден

да бъдеш Гага фен

 

:Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам на колко години си, но да, очевидно нищо не разбираш..а явно не можеш и да четеш, щом не ти стана ясно, че изпятото е tribute по случай 50 годишнината на един от най-великите американски филми, проправил пътя на мюзикълите в киното...

На достатъчно години съм, не се притеснявай... :mf_surrender: Аз говоря за МОМЕНТНОТО положение на Гага в България. Имаше голяма истерия по нея тук и сега повечето не знаят дали още пее....Аз разбрах от този форум какво се случва с нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото в канала на ABC във фейсбук вече има близо 9 млн. гледания. В ютюб има видео с 4 млн. и още 1 с 1,4 млн... Грандиозен успех постигна Гага с това изпълнение! Затвори устите и на най-големите критици!
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага ще бъде в главната роля на 5-ти сезон на American Horror Story :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

 

Промо видео

https://twitter.com/ladygaga/status/570621925908566016

 

:a040:

Егати якотооооо :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е кеф, Гага страшно ще си пасне с настроението на този сериал. Жалко, че няма да си партнира с Джесика Ланг, тъй като тя и още няколко актриси няма да участват този път.

Хайде да даваме предположения... Хотел? Хм... :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен в този хотел ще има някаква зловеща сила, която влияе на хората, сигурно ще е нещо тип "Сиянието" на Стивън Кинг. Много ме зарадва новината, това ми е любимия сериал! Гага според мен ще е управителка на хотела, щом Джесика е отказала, много са се трудили, за да намерят някоя подходяща за главната роля, не е случайно, че Гага е първата обявена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер новина. Изневиделица ми дойде. Снощи фейсбукът ми гръмна, всичко живо новинарско споделя :1000 (29):

 

Дано Гагита даде глътка свежест на сериала, че с Фрийкшоу нещо се затлачиха нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...