Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Наистина забележителен проект. И двамата пеят прекрасно... Радвам се, че Лейди Гага все пак го издаде- мисля че ще й донесе страшно много позитиви. Най-малкото вече чета, че и други легенди имали интерес да запишат нещо с нея...

Мисля, че и продажбите на Cheek to Cheek биха били добри, особено в Щатите- Америка все още доста си слуша подобна музика и успеха на новия албум на Барбра Стрейзънд го доказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът е наистина впечатляващ. Когато станах фен на ЛГ не съм и предполагал колко по-талантлива е отколкото мислех преди. Невероятни вокали, изпълнения. Албумът е абсолютно бижу в дискографията й и дори и да няма комерсиален успех я поставя на съвсем различно ниво спрямо преките й конкурентки.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът е наистина впечатляващ. Когато станах фен на ЛГ не съм и предполагал колко по-талантлива е отколкото мислех преди. Невероятни вокали, изпълнения. Албумът е абсолютно бижу в дискографията й и дори и да няма комерсиален успех я поставя на съвсем различно ниво спрямо преките й конкурентки.

Напълно подкрепям.Гага е невероятен артист и изпълнителка,а този албум е поредната перла в короната й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на тях- номер 1 в Билборд с 131 000 копия. Цифрата като цяло не е сред най-впечатляващите, но е достатъчно впечатляваща като за джаз албум през 2014-та. Заслужават си това постижение.

Барбра обаче ги мачка всичките... :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен успех за джаз албум. Браво на Гага и Тони. Освен това с този номер 1, Гага става първата жена изпълнител за това десетилетие с 3 номер 1 албума.

Нямам търпение за следващите проекти. При добра промоция и популярна песен и следващият й албум има реални шансове за номер 1.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен успех за джаз албум. Браво на Гага и Тони. Освен това с този номер 1, Гага става първата жена изпълнител за това десетилетие с 3 номер 1 албума.

Нямам търпение за следващите проекти. При добра промоция и популярна песен и следващият й албум има реални шансове за номер 1.

 

Дано й се получи със следващия поп албум- той ще е изключително решаващ за цялата й кариера. Имам чувството, че от край време погледите вече са насочени към него като към отговора на големия отговор "Пропадна ли завинаги Гага или не?"...

В днешните трудни за музиката времена ще й е достатъчен един номер 1 албум с поне 300 000 продажби за първата седмица и поне два сингъла с успеха на Problem. Не е задължително да повтаря хитовостта на TF ерата (дори не знам дали е възможно), но поне да бъде успешна колкото другите претендентки за лидерство.

Иначе някъде четох, че Гага съвсем не мислила да си остане само с един джаз албум в кариерата си и в бъдеще със сигурност ще пуска и още. Похвално! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във втората си седмица албумът пада на 4-то място имайки предвид, че има 2 нови албума преди него. Освен това при първоначални прогнози за 45 000 продадени копия реално са продадени 59 000 или 5-тия най-малък спад от началото на годината за втора седмица на албум. Интересно е, че също така продажбите са повече от втората седмица на Артпоп. Албумът според мен ще продаде 1 млн. копия, тъй като голямата промоция тепърва започва с различни тв предавания, намаления, концерти. Освен това джаз албумите се продават като топъл хляб покрай Коледа и всички празници.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам абсолютно никакво желание да чуя този джаз албум, а по принцип обичам джаз музиката. Не мисля, че някога ще предизвика интереса ми отново.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Днес се навършват точно 5 години, откакто излезе легендарният видеоклип към Bad Romance - най-добрият музикален видеоклип за последното десетилетие, според Билборд. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов сингъл? ARTPOP ерата приключи, а Cheek to Cheek е различен вид ера, там синглите са друг тип.

Може би не за първи път ще кажа, че още на пролет Гага трябва да издаде нещо абсолютно ново и поп... Най-късно есента, но да не се бави повече от това, защото корабът съвсем ще потъне...

Иначе C2C продължава да се развива добре като за джаз албум в 21-ви век, но не го виждам скоро да мине 1 милион в световен мащаб. А на Гага й трябва нещо много, много по-голямо. Видяхме, че е способна да удовлетворява и ценителите и че има желанието да го прави и занапред. Но сега е време да покаже сила и в другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов сингъл? ARTPOP ерата приключи, а Cheek to Cheek е различен вид ера, там синглите са друг тип.

Може би не за първи път ще кажа, че още пролет Гага трябва да издаде нещо абсолютно ново и поп... Най-късно есента, но да не се бави повече от това, защото корабът съвсем ще потъне вече...

Иначе C2C продължава да се развива добре като за джаз албум в 21-ви век, но не го виждам скоро да мине 1 милион в световен мащаб. А на Гага й трябва нещо много, много по-голямо. Видяхме, че е способна да удовлетворява и ценителите и че има желанието да го прави и занапред. Но сега е време да покаже сила и в другото.

 

Ами според мен албумът имаше голям потенциал. Много от песните ми харесаха, почти целия си го качих на телефона, точно както почти целият на Тейлър Суифт ми харесва, само че вече почти не ми остана памет.

 

Само че тя не пусна клип с пускането му, след това пак не пусна зимата и в крайна сметка март пусна 4 песни в един клип, че поне да хванат колкото могат популярност. Не направи достатъчно, а песните бяха силни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина голям потенциал си имаше в ARTPOP, но някак си не бе развит както трябва... А и хората може би вече търсеха нещо много по-различно от Гага, а тя им даде предимно познатото (т.е заложи на сигурното- умишлено го казвам точно с тези думи, специално за някои хора :whistling: ). Поради тези и други причини, тя се докара до ситуацията подценявани конкурентки като Кейти, Майли и Lorde да я смажат тотално...

Добре, че в момента не се опитва да конкурира и Тейлър с поп албум и поп сингли, защото вече съвсем щеше да стане мазало... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за какво сигурно говориш?? В кой друг албум Гага е имала песни като Sex dreams, donatella, fashion, jewls and drugs, swine, venus, do what you want?? Ще отговоря, няма такъв албум, така че хайде без заучени фрази. Дори първия сингъл се различава от всичко пускано от нея, тъй като тя винаги е залагала предимно на downbeat песни, докато Applause е upbeat. На практика единствените песни, за които можеш да кажеш, чд са си типичен Гага саунд са GUY, Marry Jane Holland и Gypsy. Така, че въобще проблемът не е в това, че видиш ли се повтаряла. Проблемът се корени в лош подбор на сингли, неяснота около проектите, лоши мениджърски решения и т.н. Разбира се не изключвам и умората по Гага, но дори това можеше да бъде донякъде компенсирано.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В кой друг албум Гага е имала песни като Sex dreams, donatella, fashion, jewls and drugs, swine, venus, do what you want??

 

Ок, различни са, но нека сега да погледнем на кои от тях тя заложи? И тук всъщност отговора съвсем не е очевидния (на един), а друг- на нито един. Не знам каква точно беше причината DWYW да бъде толкова прецакана и сигурно никога няма да разберем със сигурност... но е факт, че тази песен не бе реализирана както трябва... а можеше да спаси цялата ера и да стане един от най-големите хитове на Гага. Вместо това бяха реализирани Applause и G.U.Y. чиито звучене и клипове просто си крещяха 'Лейди Гага'- е, видя се, че хората вече търсят нещо друго от нея, но тя им го предостави само чрез нереализирани тракове в албума. Другото си е именно залагане на сигурното- т.е това, което я направи номер 1.

Иначе ако ще изтъкваме нереализирани, различни песни от албуми, веднага мога да подхвана пак темата за Кейти (чиято ера също не бе развита както трябва, но имаше много по-титаничен успех). И тя пропусна да наложи песни като It Takes Two, Choose Your Battles, Double Rainbow, че дори и Legendary Lovers и именно затова те няма да й бъдат признати като 'различни', нали? Но междувременно Roar се водеше 'залагане на сигурното'?

 

Иначе се радвам да разбера, че подготвя нов албум. Хайде да го пуска по-скоро, че имам голямо желание да чуя нова поп музика от Гага... :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага скоро няма да пуска албум, нямам идея какво ще се случва, чел съм някакви слухове, които за момента гласят дует с Адел, евентуално да пусне нещо май месец, и че може следващия албум да бъде нещо като дарк и рок, но само с догатки няма да стане, а тя не иска да издава нищо от това, което подготвя. За мен лично най-добрия ход от нейна страна ще бъде да избухне изведнъж с нещо ново, в рамките на 2-3 седмици да пусне един сингъл, който при добро развитие, да последва и втори, който да тръгне с албума, и вече да си залага на каквото реши. Но вече отидохме в сферата на фантазиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и че може следващия албум да бъде нещо като дарк и рок

Ще полудея от кеф, ако го направи!!!! :aj: Не си правете фантазии за сингли в скоро време и комерсиални парчета, грам не ѝ дреме за тези неща. Обожавам я!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта в Барселона е бил нещо невероятно, толкова ме е яд, че септември не отидох в Гърция, че сигурно до живот ще съжалявам! Следващото й турне, обаче, ако ще и в Узбекистан да е, няма да го пропусна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще гледаме ли последния концерт в Париж :crybaby:

Обичам я, невероятна жена е!

Прекрасен концерт беше и поне в по-голямата си част в HD. Като изключим сбъгясването на стрийма втората половина на концерта всичко беше 6. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...