Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...

Слуховете за дует между Гага и Адел стават все по-упорити. Освен че много сайтове говорят за това от месеци, днес Гага пусна селфи с Адел. Очевидно и двете са в Лос Анджелис, а предишните дни Гага пусна много снимки как работи в студио и записва нови песни с RedOne и други известни композитори. Ако такъв дует наистина се осъществи... Дори не искам да си представям :lol:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слуховете за дует между Гага и Адел стават все по-упорити. Освен че много сайтове говорят за това от месеци, днес Гага пусна селфи с Адел. Очевидно и двете са в Лос Анджелис, а предишните дни Гага пусна много снимки как работи в студио и записва нови песни с RedOne и други известни композитори. Ако такъв дует наистина се осъществи... Дори не искам да си представям :lol:

Съжалявам, но не вярвам, че това ще се случи. Не знам под какъв предтекст Гага се е оказала при Адел, ама на 99% съм сигурен, че не е било свързано с дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но не вярвам, че това ще се случи. Не знам под какъв предтекст Гага се е оказала при Адел, ама на 99% съм сигурен, че не е било свързано с дует.

 

Аз също мисля, че е изключено..

Радвам се, че пак работи с RedOne :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми идеята за дует на Гага и Адел... Би било нещо страшно и със сигурност номер 1 в световен мащаб... Друг е въпросът, че Гага навярно ще бъде обвинена, че се отърква в Адел, за да си върне славата... както стана с Джеси Джей... и Камелия. :D

При всяко положение, ще чакам дуета с нетърпение, стига да има такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми идеята за дует на Гага и Адел... Би било нещо страшно и със сигурност номер 1 в световен мащаб... Друг е въпросът, че Гага навярно ще бъде обвинена, че се отърква в Адел, за да си върне славата... както стана с Джеси Джей... и Камелия. :D

При всяко положение, ще чакам дуета с нетърпение, стига да има такъв.

Защо ме карате да се надявам напразно ? :D Ще ми се такъв дует, ама изобщо не го виждам да се случи. А ако се случи, ще е моментален номер 1, това е ясно.

Аз пак малко нереалистично се надявам, но ми се иска поне 1 сингъл до края на годината да получим (да уточня - поп сингъл :D) с един хубав видеоклип, че минаха 10 месеца от G.U.Y. И все още ми е пълна мистерия защо така вяло мина G.U.Y. Чувах го от време на време по бг радиата, а и сити доста го пускаха, но не може да се мери с ротацията, която Do What You Want получи. И то без клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че Пол работи с изпълнителки от новото време, и то без да продава себе си за комерсиален хит. Убеден съм, че каквото и да са подкарали двамата с Гага, ще е жестоко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има втори джаз албум.

 

http://www.latimes.com/entertainment/music...0206-story.html

 

Ако пусне поп албум и след това джаз албум съм съгласен, но ако реши да пусне втори по ред джаз албум>>

 

a0xlq0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са ми смешни такива изказвания, че Гага ви е загубила като фенове...Като е харесвате това, което пуска си слушайте други и когато се върне на попа пак я слушайте. Какви са тия драми, какви са тия простотии. Каквото й се пее, това ще пее.

Освен това, Тони Бенет е на 88...едва ли още дълго ще има физическа възможност да пее с него. И все пак, днес Гага е пуснала туит, в който е казала, че няма проблем да работи по 2 албума едновременно, а е повече от очевидно че последните месеци работи върху поп албум.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и всичко това да е стратегия.Два джаз албума където няма такава конкуренция, междувременно подготвя нови неща с RedOne ..намирисва ми, че изчаква Taylor и Katty :feminist_en:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и всичко това да е стратегия.Два джаз албума където няма такава конкуренция, междувременно подготвя нови неща с RedOne ..намирисва ми, че изчаква Taylor и Katty :feminist_en:

 

Няма какво да ги изчаква. Когато Тейлър привърши с ерата, Кейти сигурно ще се завърне. Отделно от това и Майли предполагам ще има нова ера. Да не забравяме, че откъм freak factor й отне нишата през 2013.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би Гага просто се е наситила да бъде поп звезда. Като получи отново вдъхновение, ще прави пак поп, мен ме кефи много как пее джаз, така че продължавам да я харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би пък просто Гага е била балон, който се е пукнал :whistling: :1000 (27): Защо Бионсе няма такива затишия? Защо Мадона е винаги актуална и няма такива спадове? Защо Кейти Пери, която уж за нищо не ставаше, няма флоп? А също така и Риана...? Е... Гага омръзна и се изчерпа, това е моето виждане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да ги изчаква. Когато Тейлър привърши с ерата, Кейти сигурно ще се завърне. Отделно от това и Майли предполагам ще има нова ера. Да не забравяме, че откъм freak factor й отне нишата през 2013.

А Адел? Като се завърне ще изравни всичко със земята. Няма Кейтита, няма Гаги, няма Суифтове. Не я харесвам толкова, но по цял свят я тачат повече от гореспоменатите, така че да не си прави сметки без кръчмаря и да пуска нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Адел? Като се завърне ще изравни всичко със земята. Няма Кейтита, няма Гаги, няма Суифтове. Не я харесвам толкова, но по цял свят я тачат повече от гореспоменатите, така че да не си прави сметки без кръчмаря и да пуска нещо.

 

Нарочно не е я споменах, защото нейната ниша е съвсем друга и Гага може да "съществува" отделно от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би пък просто Гага е била балон, който се е пукнал :whistling: :1000 (27): Защо Бионсе няма такива затишия? Защо Мадона е винаги актуална и няма такива спадове? Защо Кейти Пери, която уж за нищо не ставаше, няма флоп? А също така и Риана...? Е... Гага омръзна и се изчерпа, това е моето виждане.

Ти луд ли си или да? Последният хит на Мадона беше от 2008 - 4 минути с Джъстин, а последния й номер 1 сингъл е Мюзик от 2000г... На Бионсе последния номер 1 е от 2008г., а албумът й 4 по всички параграфи си беше провал. Синглите от новия албум също хич не са успешни, но това се компенсира с албума.

Майли пък не знам къде я слагате изобщо.. мина и замина нейната.

 

Колкото до балона Гага - пожелавам на всекиго да бъде такъв балон. ;)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти луд ли си или да? Последният хит на Мадона беше от 2008 - 4 минути с Джъстин, а последния й номер 1 сингъл е Мюзик от 2000г... На Бионсе последния номер 1 е от 2008г., а албумът й 4 по всички параграфи си беше провал. Синглите от новия албум също хич не са успешни, но това се компенсира с албума.

Майли пък не знам къде я слагате изобщо.. мина и замина нейната.

 

Колкото до балона Гага - пожелавам на всекиго да бъде такъв балон. ;)

 

Мадона още държи рекорда за сингъл с най-много първи места по света - Hung Up от 2005. От последният й албум Give Me All Your Luvin и Girl Gone Wild също си бяха хитове. Това че няма всяка ера №1 хитове не я прави неуспешна. ;)

 

За Бионсе съм съгласен. Това е наистина пример за балон, надуван изкуствено и хвален на поразия от купени медии и институции.

 

Майли просто не е издавала нищо ново. Бързо забравяме, че 2013 имаше 3 хита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майли мина и замина, това е повече от ясно. Бионсе, Мадона и Гага са големи имена, няма нужда да се конкурират с актуалните на деня, предполагам, че Адел също ще се присъедини към тази група. Оставете Кейти и Тейлър да се радват на комерсиалните си успехи, само времето ще покаже какво ще стане с тях. Колкото до Риана - ужасна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти луд ли си или да? Последният хит на Мадона беше от 2008 - 4 минути с Джъстин, а последния й номер 1 сингъл е Мюзик от 2000г... На Бионсе последния номер 1 е от 2008г., а албумът й 4 по всички параграфи си беше провал. Синглите от новия албум също хич не са успешни, но това се компенсира с албума.

Майли пък не знам къде я слагате изобщо.. мина и замина нейната.

 

Колкото до балона Гага - пожелавам на всекиго да бъде такъв балон. ;)

Аз Майли не съм я намесила и дори не съм сигурна, че харесвам Мадона повече от Гага. Просто фактите са факти. Адски силен дебютен албум, уникално поднесен ре-релийз и от там нататък флопна като джапанка... просто хората се отвратиха, прекрачи границата, не намери баланса между интересно и гнусно като имидж, а поп-музиката й сериозно пострада.

И Бионсе, както сам казваш, има няколко не толкова добри години в музикален аспект, но никога не е била на ръба на славата ( ;) ), на косъм да изпадне като Гага. Просто защото има стабилен имидж, а не е балон.

Друг пример - Бритни Спиърс, само че за разлика от нея, Гага изпадна много по-бързо. Та Бритни всички помним какъв фурор беше в началото, а сега се мъчи там нещо да прави, горката, но няма желаните комерсиални успехи. Обаче тя имаше доста по-разнообразен имидж и е от доста повече време в медийното пространство, та успява да привлече пак известно внимание, докато Гага я отразяват доста по-малко - пренаситихме й се, а тя очевидно няма какво ново да поднесе.

За твое съжаление успехите музиката не се измерва само в чартове, може да нямаш #1, но да си интересен масово, може и да имаш, но пак албума и ерата като цяло да е провал. Има други фактори като общи продажби, медиен интерес, успехи на турнето, и още, и още... ;)

 

П.П. Не пиша тук като почитателка на някоя от изброените певици, напротив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...