Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

BTW. Gaga ще й пуснат на 27 февруари нова песен, която май се очертава да е много хубава, надявам се наистина да са се постарали за текста :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаем точно, балада ще е за изнасилването, част от една продукция за жени, жертва на това. Но всички, които са чували песента, казват, че била силна, текста не е дело на Гага, така, че поне едно нещо ще е интересно :)

PS:"Till It Happens To You" RELEASED one month early - Feb. 27th

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаем точно, балада ще е за изнасилването, част от една продукция за жени, жертва на това. Но всички, които са чували песента, казват, че била силна, текста не е дело на Гага, така, че поне едно нещо ще е интересно :)

PS:"Till It Happens To You" RELEASED one month early - Feb. 27th

И музиката и текста не са на Гага. Предвид, че Оскарите са на 22-ри, а песента уж трябва да бъде пусната на 27-ми...дано все пак нея изпее.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Майли не съм я намесила и дори не съм сигурна, че харесвам Мадона повече от Гага. Просто фактите са факти. Адски силен дебютен албум, уникално поднесен ре-релийз и от там нататък флопна като джапанка... просто хората се отвратиха, прекрачи границата, не намери баланса между интересно и гнусно като имидж, а поп-музиката й сериозно пострада.

И Бионсе, както сам казваш, има няколко не толкова добри години в музикален аспект, но никога не е била на ръба на славата ( ;) ), на косъм да изпадне като Гага. Просто защото има стабилен имидж, а не е балон.

Друг пример - Бритни Спиърс, само че за разлика от нея, Гага изпадна много по-бързо. Та Бритни всички помним какъв фурор беше в началото, а сега се мъчи там нещо да прави, горката, но няма желаните комерсиални успехи. Обаче тя имаше доста по-разнообразен имидж и е от доста повече време в медийното пространство, та успява да привлече пак известно внимание, докато Гага я отразяват доста по-малко - пренаситихме й се, а тя очевидно няма какво ново да поднесе.

За твое съжаление успехите музиката не се измерва само в чартове, може да нямаш #1, но да си интересен масово, може и да имаш, но пак албума и ерата като цяло да е провал. Има други фактори като общи продажби, медиен интерес, успехи на турнето, и още, и още... ;)

 

П.П. Не пиша тук като почитателка на някоя от изброените певици, напротив.

 

Напълно съм съгласна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се чудиш как може такъв красив годежен пръстен да й подарят на Гаргата от такъв красив мъж. Тоя сляп ли е, какво харесва толкова в Гаргата.

 

Много си е красива даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е красива даже.

 

Даже й писах коментар, че не го зассужава и че мъжа й е сляп, и че той заслужава по-красива жена. :D

 

Ще си опропасти живота с това чучело.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже й писах коментар, че не го зассужава и че мъжа й е сляп, и че той заслужава по-красива жена. :D

 

Ще си опропасти живота с това чучело.

Бахти злобата, човек....Без думи съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сгодени сме :)

А снимката за час събра 900 000 лайка във фейсбук

e98d5be0-b628-11e4-ac66-a5cbc4891378_Lady-Gaga.jpg

Честито й,дано скоро ни изненада и с поп-рок албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже й писах коментар, че не го зассужава и че мъжа й е сляп, и че той заслужава по-красива жена. :D

 

Ще си опропасти живота с това чучело.

Ти и още един потребител във форума сте в конкуренция кой е най-досаден ЕВЪР!

То такава злоба и жлъч идва от теб, че няма накъде. Кой нормален човек ще следи тема за звезда, която мрази, и системно ще пише хейт коментари? Аз отсега ти казвам, че ще влизам в темата на Мартин да сипя змии и гущери, въпреки че към него като изпълнител нямам нищо против. То това твоето просто не е нормално.

 

По темата:

Оценяват годежния пръстен на Гага на до $500 000. СКАНДАЛ! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение,че ми изскочи тоя пръстен, няма как да не напиша коментар. Това мисля, това пиша. Не виждам защо трябва да е злоба, когато си откровен.

И да мъжа е готин, Гагата не е . Той заслужава някоя по-свястна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение,че ми изскочи тоя пръстен, няма как да не напиша коментар. Това мисля, това пиша. Не виждам защо трябва да е злоба, когато си откровен.

И да мъжа е готин, Гагата не е . Той заслужава някоя по-свястна.

Ти какво мерило си за това кой е готин и кой не? По тая логика и Ники да си намери някоя по-готина бе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти какво мерило си за това кой е готин и кой не? По тая логика и Ники да си намери някоя по-готина бе.

В случая на Рики, по-скоро е някоЙ по-готин! :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше нещо невероятно!!! НЕВЕРОЯТНО! Освен, че беше облечена фантастично...това представяне беше..Най-доброто й представяне в кариерата! Без съмнение! Без думи съм. Дори не съм знаел, че може да пее така.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше нещо невероятно!!! НЕВЕРОЯТНО! Освен, че беше облечена фантастично...това представяне беше..Най-доброто й представяне в кариерата! Без съмнение! Без думи съм. Дори не съм знаел, че може да пее така.

 

И аз бях изумен! Все едно разказва приказка с гласа си, която не искаш да престава! Артист с огромно А!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна! Много хора не знаеха, че може да пее чак така!

1 нота не сбърка :Vishenka_05:

То дори феновете й не знаеха, че може да пее така, какво остава за останалите. :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, ако се беше родила няколко десетилетия по-рано, днес щяхме да гледаме на нея като на легенда... В днешни дни е по-трудно да се изпъкне с поднасянето на такава музика, но тя го прави. Браво, изпълнението е великолепно, също както и визията- една от най-красивите й досега.

 

Чета коментари, че напоследък тя тотално загърбвала предишния си имидж. Чудно ми е как ли това би й се отразило на предстоящата поп ера. Според мен сега умишлено се е отдръпнала от скандалното, за да покаже други свои качества, но с LG5 ще се завърне с гръм и трясък към предишното. Умела стратегия, според мен.

 

Дано да издаде албум и с песни като тази от Оскарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...