Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Не знам как може да се правят сравнения между спада на Гага и спада на Мадона. Всъщност още от едно време бяха нелепи сравненията между кариерите на легенда от 25 години и на изгряла миналата година звезда. Мадона не е Мадона само заради скандалните провокации и нестандартния имидж, а и заради начина, по който е съумяла да се задържи толкова време като Кралицата на попа.

За над 15 години, до 2000, Мадона направи достатъчно номер 1 хитове, повече не са й нужни. Оттам нататък видяхме, че може да я бъде дори и без номер 1, а в последните години- дори и без чартнати сингли в HOT 100.

Гага беше на върха само 3-4 години и спадна рязко. През 2013 всички обсъждаха срива при нея, а 2014 дори и маса нейни фенове замълчаха след провала на сингълът, който сложи край на ерата. За момента единственото спасение за нея е следващият й поп албум- но ако и той е неуспешен, тя ще е дотук, според мен. Ще остане някъде там във времето, както останаха и разни като Cyndi Lauper, Backstreet Boys, Missy Elliot... и ще се надява някой да я викне на Супер Боул да припомни на хората старите хитове. :whistling: Междувременно, 'несъдържателните' й конкурентки и Мадона ще продължат да властват.

И след всичко това, нека все пак да кажа, че аз още харесвам Гага и не ми се иска кариерата й да замине толкова бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как може да се правят сравнения между спада на Гага и спада на Мадона. Всъщност още от едно време бяха нелепи сравненията между кариерите на легенда от 25 години и на изгряла миналата година звезда. Мадона не е Мадона само заради скандалните провокации и нестандартния имидж, а и заради начина, по който е съумяла да се задържи толкова време като Кралицата на попа.

За над 15 години, до 2000, Мадона направи достатъчно номер 1 хитове, повече не са й нужни. Оттам нататък видяхме, че може да я бъде дори и без номер 1, а в последните години- дори и без чартнати сингли в HOT 100.

Гага беше на върха само 3-4 години и спадна рязко. През 2013 всички обсъждаха срива при нея, а 2014 дори и маса нейни фенове замълчаха след провала на сингълът, който сложи край на ерата. За момента единственото спасение за нея е следващият й поп албум- но ако и той е неуспешен, тя ще е дотук, според мен. Ще остане някъде там във времето, както останаха и разни като Cyndi Lauper, Backstreet Boys, Missy Elliot... и ще се надява някой да я викне на Супер Боул да припомни на хората старите хитове. :whistling: Междувременно, 'несъдържателните' й конкурентки и Мадона ще продължат да властват.

И след всичко това, нека все пак да кажа, че аз още харесвам Гага и не ми се иска кариерата й да замине толкова бързо.

ARTPOP можеше да бъде много по-успешна ера.

Два заснети клипа на потенциални хитове дето не видяха бял свят. Да не говорим, че този на ''DWUW'' щеше да е нещо като ''Wrecking bal'' и Гага пак щеше да е най-коментираната звезда. ''Venus'' най-вероятно също щеше да е нещо за което нейните колежки може само да мечтаят. (Съдя по обложката)

Да не забравяме, че песни като ''MANiCURE'', ''Sexxx dreams'' и ''Gypsy'' можеше да се развият по много различен начин. За мен дори първата си беше потенциален хит с един добър клип.

Дано за тази ера се стегне и да няма разногласия спрямо песните с компанията. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ARTPOP можеше да бъде много по-успешна ера.

Два заснети клипа на потенциални хитове дето не видяха бял свят. Да не говорим, че този на ''DWUW'' щеше да е нещо като ''Wrecking bal'' и Гага пак щеше да е най-коментираната звезда. ''Venus'' най-вероятно също щеше да е нещо за което нейните колежки може само да мечтаят. (Съдя по обложката)

Да не забравяме, че песни като ''MANiCURE'', ''Sexxx dreams'' и ''Gypsy'' можеше да се развият по много различен начин. За мен дори първата си беше потенциален хит с един добър клип.

Дано за тази ера се стегне и да няма разногласия спрямо песните с компанията. :)

 

Потенциал много... но неразвит. А G.U.Y. всъщност показа как дори и уж желана песен с потенциал може да стане провал, така че... не знам как би било и при другите. Единствено за DWYW е ясно, че ако го бяха реализирали както трябва, вече щеше да е ТОП 3 класика.

 

Хубаво е, че се задават проекта с Пол Маккартни и евентуалните с Адел и Барбра Стрейзънд- всичко това би могло доста да помогне на имиджа й. И все пак, ако не пусне и някакви самостоятелни тупалки... не знам, може пак да не й се получи, въпреки опората на тези звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ARTPOP можеше да бъде много по-успешна ера.

Два заснети клипа на потенциални хитове дето не видяха бял свят. Да не говорим, че този на ''DWUW'' щеше да е нещо като ''Wrecking bal'' и Гага пак щеше да е най-коментираната звезда. ''Venus'' най-вероятно също щеше да е нещо за което нейните колежки може само да мечтаят. (Съдя по обложката)

Да не забравяме, че песни като ''MANiCURE'', ''Sexxx dreams'' и ''Gypsy'' можеше да се развият по много различен начин. За мен дори първата си беше потенциален хит с един добър клип.

Дано за тази ера се стегне и да няма разногласия спрямо песните с компанията. :)

още не мога да повярвам че не клипира DWUW

Link to comment
Сподели в други сайтове

SuperGeorgi, толкова глупости си написал, че не е истина. :ninja: Дори няма да тръгвам да те оборвам точка по точка, защото ще си загубя времето. :mf_surrender:

 

Мадона властвала :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Потенциал много... но неразвит. А G.U.Y. всъщност показа как дори и уж желана песен с потенциал може да стане провал, така че... не знам как би било и при другите. Единствено за DWYW е ясно, че ако го бяха реализирали както трябва, вече щеше да е ТОП 3 класика.

 

Хубаво е, че се задават проекта с Пол Маккартни и евентуалните с Адел и Барбра Стрейзънд- всичко това би могло доста да помогне на имиджа й. И все пак, ако не пусне и някакви самостоятелни тупалки... не знам, може пак да не й се получи, въпреки опората на тези звезди.

Ти сам го каза.

Ако се стегне и поиска да бъде отново номер едно - може. ''ARTPOP'' за мен е най-зле реализирания албум от много време насам. Не може да не пуснеш клип само защото са те накарали да го снимаш много бързо и не си го усетил (или нещо подобно беше казала).

Не може да има над 40 милиона гледания тази песен в youtube и ти да я заебеш така. Това разочарова супер много хора според мен.

А и май много хора забравят, че ''Applause'' е един от най-продаваните и успешни песни на Лейдито.

още не мога да повярвам че не клипира DWUW

Клип има. Просто не видя бял свят.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

SuperGeorgi, толкова глупости си написал, че не е истина. Дори няма да тръгвам да те оборвам точка по точка, защото ще си загубя времето.

 

Мадона властвала

 

Не мисля, че казах нещо, което да не е подкрепено от факти и други подобни случаи във времето. Масово мнение е, че Гага ще стигне до края си ако следващият поп албум не е успешен... с което автоматично отлитат и теориите как била новата Мадона.

 

А за Мадона няма смисъл аз да си губя времето да давам големи аргументи- ще посоча само последните й две турнета, които са НАЙ дори и без номер 1 хитове, дори и с няколко не-чартнати сингъла в Америка. Мадона си е Мадона и няма нужда да обяснявам защо още властва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че казах нещо, което да не е подкрепено от факти и други подобни случаи във времето. Масово мнение е, че Гага ще стигне до края си ако следващият поп албум не е успешен... с което автоматично отлитат и теориите как била новата Мадона.

 

А за Мадона няма смисъл аз да си губя времето да давам големи аргументи- ще посоча само последните й две турнета, които са НАЙ дори и без номер 1 хитове, дори и с няколко не-чартнати сингъла в Америка. Мадона си е Мадона и няма нужда да обяснявам защо още властва.

Ама чакай малко, нали говореше за успешни албуми и сингли...защо изведнъж турнетата станаха важни...ПО тази логика, U2, RS, AC/DC властват, защото слагат и Мадона, и всички в малкия си джоб.. И точно ако говорим за турнета, Гага е много по-успешна от Тейлър или Кейти...значи ли това, че тя властва по твоята логика?

 

И не, няма масово мнение, че ако следващия албум на Гага се провали, то и с нея е свършено. Лейди Гага отдавна доказа, че не е еднодневка, а феномен в поп музиката. Така ще си и остане. Освен това, не знам с тоя Артпоп, за какъв флоп ми говорите, като оная с уж големите хитове Майли - е продала по-малко от Гага...а за турнето дори да не говорим...че Гага с по-малко дати има 20 млн. повече приход. Защо никой не говори за провала на албума на Джъстин Бийбър? Наумиха си медиите, че Гага е провал и се започна една толкова агресивна и необоснована кампания, на която безмозъчните "капацитети" се вързаха. Просто стана модерно да мразиш Гага и да я наричаш провал. Ама историята доказва, че точно артистите, на които това им се случва после се завръщат по-силни отвсякога. А Гага има най-важното нещо,за да си гарантира завръщане - ТАЛАНТ!

 

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама чакай малко, нали говореше за успешни албуми и сингли...защо изведнъж турнетата станаха важни...ПО тази логика, U2, RS, AC/DC властват, защото слагат и Мадона, и всички в малкия си джоб.. И точно ако говорим за турнета, Гага е много по-успешна от Тейлър или Кейти...значи ли това, че тя властва по твоята логика?

 

И не, няма масово мнение, че ако следващия албум на Гага се провали, то и с нея е свършено. Лейди Гага отдавна доказа, че не е еднодневка, а феномен в поп музиката. Така ще си и остане. Освен това, не знам с тоя Артпоп, за какъв флоп ми говорите, като оная с уж големите хитове Майли - е продала по-малко от Гага...а за турнето дори да не говорим...че Гага с по-малко дати има 20 млн. повече приход. Защо никой не говори за провала на албума на Джъстин Бийбър? Наумиха си медиите, че Гага е провал и се започна една толкова агресивна и необоснована кампания, на която безмозъчните "капацитети" се вързаха. Просто стана модерно да мразиш Гага и да я наричаш провал. Ама историята доказва, че точно артистите, на които това им се случва после се завръщат по-силни отвсякога. А Гага има най-важното нещо,за да си гарантира завръщане - ТАЛАНТ!

Кой албум на Бийбър по-точно е "провал"? Ако говориш за Journals, това е compilation album и е напълно нормално да няма успехите на студиен албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама чакай малко, нали говореше за успешни албуми и сингли...защо изведнъж турнетата станаха важни...ПО тази логика, U2, RS, AC/DC властват, защото слагат и Мадона, и всички в малкия си джоб.. И точно ако говорим за турнета, Гага е много по-успешна от Тейлър или Кейти...значи ли това, че тя властва по твоята логика?

 

И не, няма масово мнение, че ако следващия албум на Гага се провали, то и с нея е свършено. Лейди Гага отдавна доказа, че не е еднодневка, а феномен в поп музиката. Така ще си и остане. Освен това, не знам с тоя Артпоп, за какъв флоп ми говорите, като оная с уж големите хитове Майли - е продала по-малко от Гага...а за турнето дори да не говорим...че Гага с по-малко дати има 20 млн. повече приход. Защо никой не говори за провала на албума на Джъстин Бийбър? Наумиха си медиите, че Гага е провал и се започна една толкова агресивна и необоснована кампания, на която безмозъчните "капацитети" се вързаха. Просто стана модерно да мразиш Гага и да я наричаш провал. Ама историята доказва, че точно артистите, на които това им се случва после се завръщат по-силни отвсякога. А Гага има най-важното нещо,за да си гарантира завръщане - ТАЛАНТ!

 

Заговорих за турнетата, защото именно те са главното, което прави Мадона водеща в последните години. Да, и посочените от теб властват, но тук говорим за поп музика на самостоятелни изпълнители- Мадона е кралицата и е нормално една кралица да властва.

На Гага и успехите в турнетата са от преди ARTPOP, което определено можеше да е и по-добро. А Кейти и Тейлър не ги мисли- те постепенно прогресират (при Тейлър даже не е никак постепенно с тия шокиращи продажби на албуми), а Гага постепенно запада.

 

На Майли Wrecking Ball й беше достатъчна за ерата- това беше нейната Bad Romance. А отделно имаше и We Can't Stop и най-добрите продажби на албум на доскорошна Дисни звезда. Въобще не можем да сравняваме нейната ера с ARTPOP, да не говорим че по това време Майли направи и разни там хитове с рапъри, които не бяха в албума.

 

И за пореден път ще уточня, че харесвам Гага и съответно думата 'омраза' въобще не може да се използва тук. Но като един фен на Кейти и Тейлър съм потресен от начина, по който доста монстърчета се опитвате да замажете положението в последно време. А в последно време, те двете са над Гага. Пък дали тя ще успее да се завърне успешно със следващия албум- ще видим. Наистина, времето е виждало и други титанични завръщания, като това на гореспоменатата Мадона, например. Но е виждало и много трайни спадове- според мен, Гага ще навлезе в такъв ако следващата поп ера не е успешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям флоп...да ти се доплаче направо :)

 

B9KKLlmCUAAU_bf.jpg

Човек, не знам защо не искаш да приемеш, че артпоп е най-лошо комерсиално представилият се албум на Гага. Не е флоп, кариерата й не е свършила, обожавам поне половината песни от албума, но приемай чуждото мнение. Затова ни мразят монстърчетата :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами чудесно, аз не съм казвал че кариерата й е флоп. 2008-2011 никой няма да й ги отрече, въпроса е че след това се срина. А и конкретно тази класация ми е някаква доста странна... Редно е Мадона да е в ТОП 3 заедно с Майкъл и Уитни, а тя е чак на 10-то. Просто невинаги само наградите говорят за това колко си силен.

Но Гага, че беше чудовище- беше. Но скоро това може да й е изцяло в миналото...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами чудесно, аз не съм казвал че кариерата й е флоп. 2008-2011 никой няма да й ги отрече, въпроса е че след това се срина. А и конкретно тази класация ми е някаква доста странна... Редно е Мадона да е в ТОП 3 заедно с Майкъл и Уитни, а тя е чак на 10-то. Просто невинаги само наградите говорят за това колко си силен.

Но Гага, че беше чудовище- беше. Но скоро това може да й е изцяло в миналото...

 

Ами това е по брой получени награди. Гага беше много актуална, към "Applause" също имаше интерес, но просто не представи албума както трябва, не снима това, което трябваше и се омота. Сега ще трябва нещо наистина взривяващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грамиииии :))))

 

Албумът е просто прекрасен - супер продажби, номер 1 и сега Грами :) Ето това е :)

Ако не друго, то поне хората забелязаха, че Гага има глас покрай този албум, не е като повечето поп гърли. :Vishenka_05:

Пък и какво ли е да си на мястото на Тони с 18 грамита? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек, не знам защо не искаш да приемеш, че артпоп е най-лошо комерсиално представилият се албум на Гага. Не е флоп, кариерата й не е свършила, обожавам поне половината песни от албума, но приемай чуждото мнение. Затова ни мразят монстърчетата :mf_surrender:

"Човек", аз нямам нужда да приемам нещо, което е очевидно. Милионните продажби на предишните албуми в САЩ, в сравнение с 800К със сигурност показва, че комерсиално албумът е доста по-неуспешен и аз никога не съм твърдял обратното. Това, което не е вярно обаче е, че Гага е флоп. Това е етикет, който й беше лепнат от медиите, които решиха че е време да приложат тактиката "Осана до разпни го".. Най-възмутителното е, че всички приеха, че по-лошо представяне в сравнение с нейни предишни албуми е равносилно на по-лошо представяне въобще от всички други в индустрията. И аз точно това не приемам. Да, албумът е комерсиално по-слаб от предишните й, но пак е един от най-успешните за годината.

 

И освен това, всички забравят, че Гага имаше доста проблеми свързани с реализацията на албума. Като се започне от операцията, която тотално им сбърка графика и се стигне до раздялата с мениджъра й и то забележи по причини, че той работи срещу нейния интерес!!!!! А и айде да не се лъжем - Applause си беше стабилен хит, а DWUW дори без клип беше доста въртяна по радиата, а аудиото в youtube има 42 млн. гледания - това си беше хит вързан в кърпа, но както видяхме заради проблемите около мениджмънта и всичко друго, не се реализира.

 

Какво е важното - Гага е нов човек, с нов мениджмънт, по нейните думи по-щастлива отвсякога, с много мотивация. Освен това няма как вчерашната награда Грами да не я мотивира още. Бъди сигурен, че завръщането й ще бъде внимателно подготвено и няма да има такива простотии както имаше с иначе прекрасния ARTPOP!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита награда на Гага и Тони. Напълно заслужена- C2C си беше вторият най-продаван джаз албум за годината, ако не се лъжа. Аз поначало си бях за Барбра де, тя ми е голяма любимка... но и Гага и Бенет стават. :D

Впечатлих се и от представянето им. На Гага както винаги й отива да е с по-класически стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...