Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Никакъв шанс двете кралици на рапа да паднат толкова ниско.

МолА? Гага е мн. повече от тях, това, че в момента е в по-слаб период, а те в по-силен, не означава, че са повече от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага е един балон, който се спука мощно и от 2 години феновете й ме убеждават, че тя съвсем скоро ще се завърне и ще докаже, че това е просто фаза, но... нищо не виждам. Да, има талант, но и милиони други хора по света имат. Това, което беше интересно при нея бързо доскуча и дори опротивя на публиката и оттогава не й се получава.

Не казвам, че Азалия и Минаж са по-талантливи, защото съм сигурна, че точно за това ще ме захапете, но Ники поне от 3-4 години е на гребена на вълната и успява да задържи вниманието. И не е като да не е добра в това, което прави...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага е един балон, който се спука мощно и от 2 години феновете й ме убеждават, че тя съвсем скоро ще се завърне и ще докаже, че това е просто фаза, но... нищо не виждам. Да, има талант, но и милиони други хора по света имат. Това, което беше интересно при нея бързо доскуча и дори опротивя на публиката и оттогава не й се получава.

Не казвам, че Азалия и Минаж са по-талантливи, защото съм сигурна, че точно за това ще ме захапете, но Ники поне от 3-4 години е на гребена на вълната и успява да задържи вниманието. И не е като да не е добра в това, което прави...

Никой не се е спукал. Гага в момента жъне успехи, но не в попа. И мен много, много ми пречи, че я няма в попа, но за една година да направиш суперуспешен джаз албум, да пееш на Оскарите и Мерил Стрийп да ти пляска и да участваш като главен в доста актуален сериал си е голяма работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е, но честно да ти кажа мисля, че реши да направи този завой след неуспеха на предния си албум, едва ли щеше да го предприеме, ако Artpop и BTW бяха с успехите на The Fame и The Fame Monster... тя е талантлива, ама за да си комерсиален и успешен се изисква мнооого повече.

Между другото Лейди Гага и Кейти Пери са като Бритни и Кристина... първата гръмна и подлуди всички, хората я предпочитаха сто пъти пред втората, но в крайна сметка другата успя да се задържи по-дълго и като цяло е по-успешен изпълнител. Макар че пък Гага е доста по-добър изпълнител в чисто вокално отношение от Кейти, докато при Бритни-Кристина по-успешната е и по-талантливата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага е един балон, който се спука мощно и от 2 години феновете й ме убеждават, че тя съвсем скоро ще се завърне и ще докаже, че това е просто фаза, но... нищо не виждам. Да, има талант, но и милиони други хора по света имат. Това, което беше интересно при нея бързо доскуча и дори опротивя на публиката и оттогава не й се получава.

Не казвам, че Азалия и Минаж са по-талантливи, защото съм сигурна, че точно за това ще ме захапете, но Ники поне от 3-4 години е на гребена на вълната и успява да задържи вниманието. И не е като да не е добра в това, което прави...

А Рианчето вече години на върха и винаги актуална

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е, но честно да ти кажа мисля, че реши да направи този завой след неуспеха на предния си албум, едва ли щеше да го предприеме, ако Artpop и BTW бяха с успехите на The Fame и The Fame Monster... тя е талантлива, ама за да си комерсиален и успешен се изисква мнооого повече.

Между другото Лейди Гага и Кейти Пери са като Бритни и Кристина... първата гръмна и подлуди всички, хората я предпочитаха сто пъти пред втората, но в крайна сметка другата успя да се задържи по-дълго и като цяло е по-успешен изпълнител. Макар че пък Гага е доста по-добър изпълнител в чисто вокално отношение от Кейти, докато при Бритни-Кристина по-успешната е и по-талантливата.

Абе не знам, ама това сравнение не ми харесва :D Бритни получи психически срив и тогава пропадна доста, а Кристина просто имам чувството, че я домързя. Вярно е, че се съвзе, ама то изпуснеш ли вълната..

Аз не съм от монстърчетата, които късат глави, ако кажат копче за Гага, така че мисля, че имам някаква минимална дори доза обективност. Може да е заради фенщината ми, не знам. Но BTW беше успешен албум според мен. Първият сингъл BTW унищожи iTunes класациите и стоя на първо място седмици. Тук вече мисля, че започна спадът с Marry The Night. Невероятен сингъл и клип, разказващ за борбата й, но не се прие от всички добре. След това много загуби от паузата по здравословни причини. Applause беше доволно известна. Но тук заради проблеми с мениджмънта има много случаи на песни тип "The One That Got Away" katy-perry-music-video-50x50.jpg като Venus. DWUW е грехота, че не клипираха като хората, щеше доста да пожъне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласна съм за BTW, има много хубави песни там, но явно беше трудно хората да я възприемат. И Marry the night, и The edge of glory са невероятни песни, които слушам с кеф и до ден днешен, особено втората е страхотна комбинация между зарибяващ поп и музикантско звучене.

Не знам доколко проблемите с мениджмънта повлияха за недоброто реализиране на Artpop или неоправданите очаквания към албума предизвикаха проблеми с мениджмънта. Но факт - Do what you want си имаше стабилна ротация дори и в българските радиа и трябваше да направи клип.

Не разбирам препратката с The one that got away, нещо ми е убягнал тзи момент при Кейти. Може да ми отговориш и в нейната тема или в тази за дискусиите, за да не спамим тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е, но честно да ти кажа мисля, че реши да направи този завой след неуспеха на предния си албум, едва ли щеше да го предприеме, ако Artpop и BTW бяха с успехите на The Fame и The Fame Monster... тя е талантлива, ама за да си комерсиален и успешен се изисква мнооого повече.

Между другото Лейди Гага и Кейти Пери са като Бритни и Кристина... първата гръмна и подлуди всички, хората я предпочитаха сто пъти пред втората, но в крайна сметка другата успя да се задържи по-дълго и като цяло е по-успешен изпълнител. Макар че пък Гага е доста по-добър изпълнител в чисто вокално отношение от Кейти, докато при Бритни-Кристина по-успешната е и по-талантливата.

 

Защо Кристина да се е задържала по-дълго от Бритни и като цяло да е по-успешна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Кристина да се е задържала по-дълго от Бритни и като цяло да е по-успешна?

 

Бритни беше актуална до 2004-2005 някъде, докато Кристина до 2008, може би това има предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Кристина да се е задържала по-дълго от Бритни и като цяло да е по-успешна?

Амиии така е според мен. Може Бритни да е продала повече като теглиш чертата, но Кристина поддържа по-стабилна актуалност през годините. В момента е жури в едно от най-гледаните американски предавания - The Voice, спечели Грами и преди няколко години направи доста успешна роля в киното плюс музика към нея. Освен това сама пише много голяма част от песните си, което означава, че като артист струва повече (не метафорично, а чисто финансово). В крайна сметка Бритни имаше по-голям пик, но Кристина е по-успешна overall.

Тук в България нещата не са съвсем така, защото до нас достига основно музиката, а по-малко страничните неща (кой печели награди, кой пише песни, кой е жури в предавания), но доколкото съм запозната Кристина е възприемана на Запад като сериозен изпълнител, а Бритни - като легенда на ранните 00's, но неуспяла да направи прехода към по-сериозно или поне актуално звучене. Подобно на Гага, при която преходът нещо не се получи и затова флопна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни беше актуална до 2004-2005 някъде, докато Кристина до 2008, може би това има предвид.

 

Е, за 2007-8 при Б имаше скандали, за "Piece of me", "Circus" и "Gimme more" се сещам, после "3", "Womanizer", даже сингълът от следващия албум беше номер едно, а за К нищо не се сещам от този период.

 

Амиии така е според мен. Може Бритни да е продала повече като теглиш чертата, но Кристина поддържа по-стабилна актуалност през годините. В момента е жури в едно от най-гледаните американски предавания - The Voice, спечели Грами и преди няколко години направи доста успешна роля в киното плюс музика към нея. Освен това сама пише много голяма част от песните си, което означава, че като артист струва повече (не метафорично, а чисто финансово). В крайна сметка Бритни имаше по-голям пик, но Кристина е по-успешна overall.

Тук в България нещата не са съвсем така, защото до нас достига основно музиката, а по-малко страничните неща (кой печели награди, кой пише песни, кой е жури в предавания), но доколкото съм запозната Кристина е възприемана на Запад като сериозен изпълнител, а Бритни - като легенда на ранните 00's, но неуспяла да направи прехода към по-сериозно или поне актуално звучене. Подобно на Гага, при която преходът нещо не се получи и затова флопна.

 

Не знам, на мен Бритни ми изглежда по-голяма звезда, тя също беше жури, иначе е ясно за сериозността коя как я възприемат

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Кака ви изненадващо се появила на Откриването на Европейските Олимпийски игри. Излишно е да казвам, че пак размазва с глас ;)

 

 

 

Много е хубава, иска ми се в новата поп ера да предложи нещо такова, макар и да е далеч от обичайния й монстърски стил.

 

"SheiBe" и "Government hooker" са брутални песни, Гага трябваше да ги клипира....

 

Гага много песни трябваше да клипира, ама... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага много песни трябваше да клипира, ама... :1000 (29):

Точно, няма да е хич зле преди новата поп ера да пусне няколко видеа - може на някоя стара песен от "The Fame Monster" или "Born this way" + клиповете на "Venus" & "Do what you want"...смятам, че последните два ще пожънат успех...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, няма да е хич зле преди новата поп ера да пусне няколко видеа - може на някоя стара песен от "The Fame Monster" или "Born this way" + клиповете на "Venus" & "Do what you want"...смятам, че последните два ще пожънат успех...

Не бъркай в раната за Шайсе, моля те :1000 (29): Interscope са за разстрел, че не й я дадоха.

А иначе артпоп ( :3fdb8960598fa63e: ) е мъртъв вече, не се надяйте на каквото и да е повече от него. Има две клипирани песни, които се заровиха по нелепи причини. А тя беше и обещала, че ще снима и Gypsy.

 

Просто да пуска сингъла ТАЗИ есен, че по-голяматат част от света си мисли, че се е отказала от пеенето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бъркай в раната за Шайсе, моля те :1000 (29): Interscope са за разстрел, че не й я дадоха.

А иначе артпоп ( :3fdb8960598fa63e: ) е мъртъв вече, не се надяйте на каквото и да е повече от него. Има две клипирани песни, които се заровиха по нелепи причини. А тя беше и обещала, че ще снима и Gypsy.

 

Просто да пуска сингъла ТАЗИ есен, че по-голяматат част от света си мисли, че се е отказала от пеенето.

 

За жалост да, но ми се иска тези 2 или 3 видеа да видят бял свят някога, да пуска новия сингъл не тази есен, а август и да мачка като луда. Обичам я!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-обмислен ход за Гага (ако иска успех) е да не се засича с ерата на Тейлър. Да изчака да съврши, после в дупката, когато няма никого да пусне тя. И вероятно така ще направи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-обмислен ход за Гага (ако иска успех) е да не се засича с ерата на Тейлър. Да изчака да съврши, после в дупката, когато няма никого да пусне тя. И вероятно така ще направи.

 

Тя ще има успех, ако и сега пусне парче, просто защото отдавна не е имала нещо...все 200 милиона за няколко месеца ще има, но ако иска милиард гледания й трябва супер силна песен, с ратърсващ текст и умопомрачителен клип и трябва да бъде пусната след ерата на Тейлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ще има успех, ако и сега пусне парче, просто защото отдавна не е имала нещо...все 200 милиона за няколко месеца ще има, но ако иска милиард гледания й трябва супер силна песен, с ратърсващ текст и умопомрачителен клип и трябва да бъде пусната след ерата на Тейлър.

Именно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда Тейлър ще изцеди този албум докрай. Няма лошо, де. Но поне до края на годината не вярвам да свърши ерата й.

В началото на другата или последната седмица на тази година да пуска новият сингъл плюс видеото, без това по празниниците продажбите са по-големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...