Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Някога ще видим ли Venus и DWYW?

Надали. Засега се е фокусирала върху новия албум.

Време й беше да позаписва малко нови песни. Тя с AHS забрави, че е известна с пеенето си. :D Дано новия албум прилича на Artpop, там всички песни са силни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарован съм че не направи брутален клип на Aura от ArtPop-a :mf_surrender:

Дано новият албум е по-успешен и с по-брутални клипове. :Vishenka_05:

 

 

 

Напълно съм съгласна с теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Tony Bennett has confirmed that he and Lady Gaga will release another jazz album this year. :mf_surrender:

О, боже :mf_surrender:

Тая жена си разваля кариерата.. И сега като почнат снимките на AHS, пак няма да има време за поп албум..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Водещ на iHeartRadio обяви, че Lady Gaga ще издаде нова песен този месец. Той работи с лейбъла на Гага, който е съобщил, че ще изпратят новия й сингъл в рамките на 30 дни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Още е твърде рано, знам че много неща ще се променят, но чух няколко пъти всички песни. Безспорни фаворити са ми Dancing in circle, Sinners Prayer, Come to mama, Angel Down.

Останалите също ми харесват много. Общо взето за мен това е най-добрия албум на Гага - изключителни текстове, музикално нивото е несравнимо с нищо, което е правила досега. Харесва ми, че не е overproduced, както например беше АРТПОП. Общо взето това ще е перфектен албум да си го сложиш в колата и да тръгнеш на дълъг път. Аз лично съм много доволен, точно от такова звучене имах нужда. :happyppl:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесват ми двете нови парчета, много са "човешки". Perfect illusion не ме изкефи особено. Чакам с нетърпение албума. Гласът й е перфектен за такива поп-рок-кънтри изпълнения.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колко продаде за 1 седмица?

 

201k

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има точно две песни в новия албум, които стават за слушане, останалото е потрес. Текстовете са много добри, но звученето е много трудно смилаемо и дори след няколко слушания ми е не възможно да изтрая повечето песни до края! Каквито и успехи да има албума те са заради името Лейди Гага, не вярвам някога да чуя някоя от тези песни по радиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...