Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 минута, xroflx9 каза:

И това ми е любимо на двете плескавици. Нямаше ли и един криндж клип където са в ролите на ученички?💀

😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Новия Хит на Рени ще се казва "Плескавица"! Бъдете сигурни!

Reni EP 2024

Tracklist:

1. Çorba

2. Плескавица

3. 4eBepMe - gyem c gecuc/\aBa

4. Ek/\epu

5. My6aMa - Mocm Ha Balkanite (c y4acmuemo Ha Miss Piggy om Sesame Street)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Наскоро бях на стаж в една клиника по психиатрия и една от пациентките въртеше на рипийт тази песен. Идеше ми и на мен да се нагълтам с някакви хапове.

Предполагам като пациент.

преди 22 минути, Balkandji1 каза:

Нали трябва да презаредят с новото поколение бутани. Дара е първа сред него. Гледах как се обясняваше за депресиите си и мръчни мисли по предавания и й организираха фанфари направо. "Звезда говори за тъмната страна на живота" и бла-бла. Даро, изчезвай, не те харесваме.

Както вече съм казвал, в Рамания живеем в друг свят. Например на Кока Кола Енерджи тур се вижда много ясно, че има истерия по въпросните нови звезди. Там чух дуета й с Тино и бях в шок как децата се деряха, а аз я бях слушал веднъж. Като я чух пак -  влезе ми в плейлистата. Просто не й бях дал шанс.

Оттогава НЕ ви вярвам какво е хит и какво не е. :D 

Пълните зали показват кои са звездите. Миро, дето за мен няма пукнат хит от 15 години, без проблем напълни Арената и то след целогодишно турне.

Радиата са доста голям мотор в днешно време. Вероятно една трета от хората пътуват и слушат месечно. Това че песните нямат гледания е защото се слушат по други начини, вкл Спотифай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Reni EP 2024

Tracklist:

1. Çorba

2. Плескавица

3. 4eBepMe - gyem c gecuc/\aBa

4. Ek/\epu

5. My6aMa - Mocm Ha Balkanite (c y4acmuemo Ha Miss Piggy om Sesame Street)

6.Прави любов в Хелс Китчън
7.Пу*ката на Ада
8.Торти и мусове
9.Френски макарони
10.Сметанов крем
11.Желе
12.Гълташ прясното мляко
13.Агнешко със спанак и ориз
14.Оплескай се с мен
15.Боб без лютеница
16.Цялата тава

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Много хора си плащат да слушат разни дъртили като Белослава, Ирина Флорин и Нина Николина. Има всякакви извратеняци в нашата държава.

Не, че нещо, ама разликата на Нина и Белослава с любимия  ти сръбски траверс е две-три години... иначе с последното изречение съм съгласен:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, HIStory каза:

Не, че нещо, ама разликата на Нина и Белослава с любимия  ти сръбски траверс е две-три години... иначе с последното изречение съм съгласен:)

В техния случай изглеждат като поне 200-300 години разлика. И нея поне я знаят и извън роднинският й кръг. 💋

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

jwlbx17zk4881.jpg?width=640&crop=smart&a

Ужасен е, този човек има психически отклонения.

Не мога да го разбера - в началото на кариерата си се правеше на жена, а сега е най-окосмения българин. При това с присадени косми. Кой пасивен ще си легне с този галфон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Както вече съм казвал, в Рамания живеем в друг свят. Например на Кока Кола Енерджи тур се вижда много ясно, че има истерия по въпросните нови звезди. Там чух дуета й с Тино и бях в шок как децата се деряха, а аз я бях слушал веднъж. Като я чух пак -  влезе ми в плейлистата. Просто не й бях дал шанс.

 

Истерия по песен с 3 млн. гледания? За първи път я чувам, вярвам, че повечето потребители тук също. Не е лоша, но чак пък истерия? Дара е платила на братовчедите си да се дерат сигурно

 А какво ви е мнението за веждите на въпросната Дара? В "Дишам" от стопкадъра на поста на мелето се виждат. Рунтави? Дара, не се учудвай, че изпадаш в депресии и имаш черни мисли. Кое момче ще те хареса с тия рунтави вежди, идиотке?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Киронова дали ще се появи и на сцената на концерта в Арена Армеец? Според мен да, но предстои да видим. Та тя по участията на Преслава е по-голяма атракция от нея. 😁😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Екимова и онзи дето се изживява на българския Шон Мендес наистина си беше някакво радио хитче. Ама то това е защото по всички поп телевизии и радиа песните на тая се въртят през 10 минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Balkandji1 каза:

Истерия по песен с 3 млн. гледания? За първи път я чувам, вярвам, че повечето потребители тук също. Не е лоша, но чак пък истерия? Дара е платила на братовчедите си да се дерат сигурно

 А какво ви е мнението за веждите на въпросната Дара? В "Дишам" от стопкадъра на поста на мелето се виждат. Рунтави? Дара, не се учудвай, че изпадаш в депресии и имаш черни мисли. Кое момче ще те хареса с тия рунтави вежди, идиотке?

Ако не са вежди като интимното окосмение на Маугли - ич не ми ги фали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Без да се заяждам, осмивам и иронизирам, на Графа знам само 3 хита - Крадена любов, Убиваме с любов и Дим да ме няма. 😕 

Убиваме с любов е на Миро. Аз слушам само тази на Графа.

Една от големите причини на бг попа да е толкова скучен е недостига на песни в bubblegum стил, сакън да не ги изкарат куиър. Карат по старата естрадна линия, или се опитат да се слеят с рокаджиите , което ги прави недостъпни за по-млада аудитория. Нямат и толкова успешни дебютанти в последните години. Повечето са в рапа.

П.С. сори за двойното цитиране. В предния пост имаше грешка. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Песента на Екимова и онзи дето се изживява на българския Шон Мендес наистина си беше някакво радио хитче. Ама то това е защото по всички поп телевизии и радиа песните на тая се въртят през 10 минути.

Големи обяснения. Резултатът е такъв. Факт е, че въпросните поп песни са топ. И да, ако пуснеш тв на Касъмов за поп - ще видиш 1928928 клипа, които не си подозирал, че съществуват. В смисъл, че дори с ротация не става, когато дадена песен не е с хитово звучене. Така че всички тия доводи са кръгла нула.

Просто чалгата толкова ви е заблудила, че не можете да отворите очи за нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Джордан спечели „Попфолк хит 2024 - 1 тримесечие“ с хита „Къртиш“.

 
Хит за първото тримесечие. Само първото място тук е реално, 2-ро трябваше да е за Лудницата или Топ, топ, топ на Стораро, която изобщо и не участва в това допитване. 2-рото място за "Надежда", това е песен от края на миналата година..... и не е и за топ 5... Песента на Симона "Хапи ме" която се бяха излъгали да включат класацията като песен от Март даже и в първите 10 не е успяла да влезе. :D Както казах не само в ютуб, ми добре и в класация няма да е нещо особено. :D По едно време класациите на Сигнал бяха силни..... Сега наистина са 10 човека които гласуват там. Дали има някой от тук случайно? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Галена най-накрая изпълнява хит❤️ "Улицата"

VM.TIKTOK.COM

 

Все пак има нюх за хитове и вкус! Песента е на отново най-добрата й приятелка! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

Reni EP 2024

Tracklist:

1. Çorba

2. Плескавица

3. 4eBepMe - gyem c gecuc/\aBa

4. Ek/\epu

5. My6aMa - Mocm Ha Balkanite (c y4acmuemo Ha Miss Piggy om Sesame Street)

Ее, пиши и истинското име на жената - Тодора Андреева!  

Но нека сме реалисти - мушамата съвсем няма помогне на моста, ако ще го тества еклеРени и кака Дора едновременно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

6.Прави любов в Хелс Китчън
7.Пу*ката на Ада
8.Торти и мусове
9.Френски макарони
10.Сметанов крем
11.Желе
12.Гълташ прясното мляко
13.Агнешко със спанак и ориз
14.Оплескай се с мен
15.Боб без лютеница
16.Цялата тава

17. Хайде да се наядем - кавър на Барби - Ванчето Великова 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...