Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Гальо каза:

Силни цифри накрая 5ти в трендинга, и с 18К лайка и 400 коментара. Абсолютен смях. Монопол и тя така бързо умря, а гледам над 5М

AlphaMusic е едно падение. На Галин само дуетите с Емилия имат реален интерес и силни позиции и в стрийминг платформите! Всичко друго минава и заминава.

Коментирай новия дует на Преслава. Аз не прогнозирам голям хит! Тя самата вместо да промотира песента си промотира новото дяволски червено червило. Явно не и дреме особено!

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Jouey каза:

На @Fast ще му призлее вече. 😂

Тази песен не беше ли от 2019? Явно иска да си клипира пълнежите преди концерта, но можеше поне да се поинтересува къде стои в момента. Рискува да алиенира най-голямата си фен маса.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, -A. каза:

AlphaMusic е едно падение. На Галин само дуетите с Емилия имат реален интерес и силни позиции и в стрийминг платформите! Всичко друго минава и заминава.

Коментирай новия дует на Преслава. Аз не прогнозирам голям хит! Тя самата вместо да промотира песента си промотира новото дяволски червено червило. Явно не и дреме особено!

Е, какво толкова има да промотира, като, явно, финансово не е участвала в цялото нещо, а и не е в нейният канал? Изрекламира си червилото и толкова. :D Пък и песента е тъпичка и напълно излишна.

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, -A. каза:

AlphaMusic е едно падение. На Галин само дуетите с Емилия имат реален интерес и силни позиции и в стрийминг платформите! Всичко друго минава и заминава.

Коментирай новия дует на Преслава. Аз не прогнозирам голям хит! Тя самата вместо да промотира песента си промотира новото дяволски червено червило. Явно не и дреме особено!

И аз не съм особено впечатлен, то си личи, че не е вложила пари в проекта, иначе щеше да го рекламира като луда. Все още се надявам, че има нещо с Меди, а не просто едно видео за Тикток🥹

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , pacho каза:

А как да я изпее според теб? И е гръцки кавър на всичкото отгоре, не позволява кой знае какви отклонения. Пее си я супер и е доста по-яка от оригинала.

Като Кюфтеслава Франклин.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория - Вълк 

- в канала на Планета - 10к

- в канала на Глория  - 20к

 

А имаше време, когато беше обратното. Явно никой от родата на Митака не желае да продължи с продуцентство.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Антонио: "приливат на енергия е впечатляващ"
Кристиана: "в комбинация с здравословен начин на живот"
Андон: "Детокс чая на Татяна ми дава перфектният прилив на енергия"
Борис Дали: "Очудващо за мен"
Цветина: "Татяна Лайф е вашия избор"

;D 

Иначе не намерих къде са описани страничните ефекти

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:


Иначе не намерих къде са описани страничните ефекти

Няма странични ефекти, най-много да заприличаш на Каспър и да ти пораснат веждИ, ако го приемаш на гладно.

Untitledaw.jpg.748248afd04055a66c10d35f59e44c5a.jpg

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Преглед на печата.

Желка ще ходи на оранйе, ама без колата. :D :(

nt3WH.jpg

 

СЪДЯТ ЛУНА.

LIFE.DIR.BG

Наследниците на починал мъж твърдят, че тя неправомерно е придобила апартамента му

 

Зимни гуми се слагат най-късно до 15ти ноември, не като завали и не разбрах за какво ги вметва в историята, жалва се че са й откраднали с новите гуми ли?

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DarkChild каза:

След концерта в Арената, виждам, че Графа участва и в реклама за разни кредити. Кога някоя от вашите любимки беше в реклама?

Голямо постижение е да си в реклама за кредити, особено след като канят и такъв тип хора за реклама 

WWW.INSTAGRAM.COM

1,276 likes, 14 comments - dimitrova_nina_world on June 8, 2023: "Приятели, планирахте ли Лятото 🌊🏖☀️ вече? Ако вс..."

 :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Голямо постижение е да си в реклама за кредити, особено след като канят и такъв тип хора за реклама 

WWW.INSTAGRAM.COM

1,276 likes, 14 comments - dimitrova_nina_world on June 8, 2023: "Приятели, планирахте ли Лятото 🌊🏖☀️ вече? Ако вс..."

 :1000(29):

Гроздето е кисело, а на Графа му е дебел...юмрукът 😆

  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Olay каза:

Зимни гуми се слагат най-късно до 15ти ноември, не като завали и не разбрах за какво ги вметва в историята, жалва се че са й откраднали с новите гуми ли?

Ми да вземе пример от Малина. Нали се натискала на мъжа на Маги Желязкова за нови гуми?

  • Haha 2
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

След концерта в Арената, виждам, че Графа участва и в реклама за разни кредити. Кога някоя от вашите любимки беше в реклама?

Fuku y4acmByBa6e!

преди 6 часа , Danger. каза:

Голямо постижение е да си в реклама за кредити, особено след като канят и такъв тип хора за реклама 

WWW.INSTAGRAM.COM

1,276 likes, 14 comments - dimitrova_nina_world on June 8, 2023: "Приятели, планирахте ли Лятото 🌊🏖☀️ вече? Ако вс..."

 :1000(29):

Ca/\ egHa e

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Fuku y4acmByBa6e!

 

То и Кокаин участва сега, но те нямат фенове тук. Аз говоря за големите чалга звезди, феновете на които омаловажаваха концерта в Арената.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Андреа пак е пуснала монтажи с Кубрат в Тикток и сълзлива музика за фон.

Сутринта като изтрезнее сигурно ще ги изтрие.

"Като отрезнея намразвам се отново"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Андреа пак е пуснала монтажи с Кубрат в Тикток и сълзлива музика за фон.

Сутринта като изтрезнее сигурно ще ги изтрие.

Андрео, ти изобщо

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , BobiTo каза:

Биляниш - "Райски газ" на 30.11! Решила е да мачка! 

 

Интересно. С това "Райско" явно ще се аутва официално като извънземното от неизвестна планета, което е, а "газ" е явна правописна грешка. Или не са и дали да рекламира така директно предлагания стока гъз. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Andrew Cunanan. каза:

Хейтите Глора по дифолт, а тука за нейните стандарти доста се е разчупила и е направила този път нещо наистина адекватно на чалгата през 2023-та.

Прибавил си поне една излишна 2ка в година, ама карай. А ако спрем да хейтим Гюрултията по дифолт, да закриваме форума направо. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , hohster каза:

вълкодав направо

Аз в клипа видях каращ трактор върколак в рокля на дивани, някъв пумияр и Бате Шеф, съвсем обичайно за клип на гордостта на Две могили. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Olay каза:

Зимни гуми се слагат най-късно до 15ти ноември, не като завали и не разбрах за какво ги вметва в историята, жалва се че са й откраднали с новите гуми ли?

Тя цялата история е да може като и намерят каручката да вдига олелия "Дека са ми зимнити гуми" ... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Olay каза:

Антонио: "приливат на енергия е впечатляващ"
Кристиана: "в комбинация с здравословен начин на живот"
Андон: "Детокс чая на Татяна ми дава перфектният прилив на енергия"
Борис Дали: "Очудващо за мен"
Цветина: "Татяна Лайф е вашия избор"

;D 

Иначе не намерих къде са описани страничните ефекти

че малко ли е страничен ефект, пиеш тоя "чай" и накрая се оказваш заприличала я на тоя Гущер, я на Татяна, я на други никому неизвестни, бедни хорица от народа изпаднали чак дотам да го рекламират .... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...