Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 12 часа , lucellent каза:

Виж тук или от приложението, не ти трябва premium но ако не ползваш често спотифай може и да го нямаш

WWW.SPOTIFY.COM

Wrapped is where Spotify listeners get a deep dive into their top listening moments of the year.

 

Мерси.  Намерих го снощи. И точно защото често не ползвам, най-слушаната ми песен за годината е чута 6 пъти - Дилър на любов :D 
Реално погледнато най-слушани за тази година са ми - Към вратата, Телефона, Дилър на любов, Балканско за разкош, Абракадабра, Броя до 3.... не мога да преценя, защото трия хронологията всеки месец и на уинамп, по-скоро гледам за месеца. Но 100% е една от първите 3 песни на Емануела и Анелия, Алисия или Деси Слава. Те са ми адски любими.  За този месец Новата ти и Улицата съм слушал най-много, миналия месец Абракадабра - каква изненада, но не и за мен :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

И аз не ги харесвам. За мен също са бездарни. Балканското повече ме кефи, просто тяхната част ми е излишна. Иначе Преслава много яко и нахъсано пее, но те като запеят и това с Ал Пачино много ме дразни? 

В леглото са много надарени.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

В леглото са много надарени.

Там нещата може да стоят по-различен начин, но за пеене... Иначе признавам, имат вкус! - Преслава, Камелия, Алисия, Ина Гаярди.... имат песни с интересни изпълнители. И с Диона май имаха нещо или бъркам? 

  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Там нещата може да стоят по-различен начин, но за пеене... Иначе признавам, имат вкус! - Преслава, Камелия, Алисия, Ина Гаярди.... имат песни с интересни изпълнители. И с Диона май имаха нещо или бъркам? 

С Дион си бъркаха по дупките, друго не сещам да сме чували в тоя контекст? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

С Дион си бъркаха по дупките, друго не сещам да сме чували в тоя контекст? 

Да не говорим лошо за сладоледа Dione , виж, че има хубави вкусове?

DIONEICECREAM.COM

 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, hohster каза:

Ето една много хубава песен от последно излезлите.

Обикновено към края на годината пускат по-бавни неща, балади... На мен ми харесва най-много "Грешно е".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Yamall каза:

На мен Галена ми е на първо място по слушаемост като артист. А най-слушаната ми песен е "Не си ме давай". ☠️

Разкрих си конспирацията, слушал съм "Не си ме давай", за да гледам Саби. Вече всичко е ясно.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

След пресмятането на последните фискални сметки и данъци, Емилия е конфискувала единствената рокля на Алисия.

Сега горката с какво ще ходи на участия питам аз?

IMG-0046.jpg

  • Haha 7
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен топ артист в спотифай ми е Преслава,но съм учуден,че топ песента ми е “Драскай клечката” хаха. След нея е “Не си ме давай”,което също е огромна изненада…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Гергана! ❤️ 
 
Пожелаваме ти здраве, щастие и да зарежеш доматите, краставиците и дебърцините и да се завърнеш ударно с нова песен ❤️ 
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан и Деси Слава мачкат всичко живо. Всяко второ клипче в тик ток е с тази песен, чух я от 2 коли. Видях, че е скочила на 180К за предното денонощие. За пореден път показаха каква мощна комбинация са. 3 дуета = З хита!

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Yamall каза:

Разкрих си конспирацията, слушал съм "Не си ме давай", за да гледам Саби. Вече всичко е ясно.

 

Котенце е.

  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво е това чух тая песен от 2 коли, оная от 5 коли?! Аз всеки ден си надувам тотално неизвестни песни и то на затворени прозорци, за да не се пише тук, че са хитове.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Hug 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Sunlight каза:

В момента от А до Я с песните на Гергана.

Има Рожден Ден!
Честит Рожден Ден, да е жива и здрава и да реши да се върне в поп-фолка и да мачка с хитове както някога!

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, Марийо!

WWW.BGDNES.BG

Отварачката мълчи за развод с Миро Не коментирам личния си живот, категорично е секси миньончето Нова любовна драма настъпи в отношенията на попфолк дивата Мария и мъжа й! Секси миньончето май пак се е скарало зловещо със съпруг №3 Мирослав. И всички побързаха да я разведат. Според мълвата Отварачката окончателно

Направи един хит, жено! Стига си ни занимавала с личния си живот! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Sunlight каза:

Всяка година знам, че тя има рожден ден на тази дата И тя е Стрелец като мен. :P

Огнена зодия :D❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Всяка година знам, че тя има рожден ден на тази дата И тя е Стрелец като мен. :P

Щеше да е по-интересно, ако през година имаше рожден ден на тази дата, ама каквото такова. :P

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Щеше да е по-интересно, ако през година имаше рожден ден на тази дата, ама каквото такова. :P

Най-гадно е ако някой е роден на 29 февруари, празнува през 4 години. :D Това се казва каръщина! 
Аз например много си държа на рождения ден, в този ден не пипвам и не правя каквото и да било! 
Чувствам се 

:D :D :D :D :D 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...