Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

Една тъжна възрастна жена на видима възраст от 800 години, с кариера приключила през 1995-та, без деца, без семейство, без мъж изпада в криза на средната възраст:

 

  • Hug 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Далечни. Нашта Юница няма да я пуснат (пак), такава неизвестна фауна там не върви. 

Все за вечеря на глутницата ще мине.

преди 48 минути, Andrew Cunanan. каза:

Една тъжна възрастна жена на видима възраст от 800 години, с кариера приключила през 1995-та, без деца, без семейство, без мъж изпада в криза на средната възраст:

 

Ти описа средностатистическия раманияк.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЮНОНА в Телеграф! Навсякъде е Юнона! Истинска КРАЛИЦА!
Не съм пияЛЛЛЛаааа, но колата ми хваЛЛЛЛЛЛа

TELEGRAPH.BG

Откраднаха луксозният автомобил на фолкпевицата Юнона. Деянието се случило в квартал "Овча купел" пред дома й. В близост до откраднатия автомобил има прожектор, който осветява мяст...
преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Крадецът към Юнона:

 

Юнона към крадецът си:

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Yamall каза:

А защо Юнона да не е инсценирала крАжбата? Тя такъв голям интерес не е предизвиквала досега към себе си.

3apagu 3acmpaxoBka /\u Muc/\u6?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Yamall каза:

А защо Юнона да не е инсценирала крАжбата? Тя такъв голям интерес не е предизвиквала досега към себе си.

Наела е специалистката в тази област - Мегъзи. А мъжът с качулката е Дончо, все пак трябва отнякъде да заработи мангизи за следващ транс хит, че леля Галена не ще да се бръкне:

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Наела е специалистката в тази област - Мегъзи. А мъжът с качулката е Дончо, все пак трябва отнякъде да заработи мангизи за следващ транс хит, че леля Галена не ще да се бръкне:

 

Аз ако съм на леля й Галена, ще се направя, че не ми е племенница...

  • Like 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да има Скандау в Арена-та през декември. Майката на Лъчо е починала и естествено, при почти празна зала решиха да отложат за април, възползвайки се от момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наближават Коледа и Нова година! Време е за подаръци! Ето моите музикални изненади за вас - моята публика: три нови видеоклипа - три поредни дни! Приятно гледане!

 

 

WWW.INSTAGRAM.COM

176 likes, 6 comments - gloria_bulgaria on November 28, 2023: "Наближават Коледа и Нова година! Време е за подаръци! ..."

 

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yamall каза:

Наближават Коледа и Нова година! Време е за подаръци! Ето моите музикални изненади за вас - моята публика: три нови видеоклипа - три поредни дни! Приятно гледане!

 

404273617_919681053055758_47384338601359

 

Сигурни сме, че ще звучат като една и без друго.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Сигурни сме, че ще звучат като една и без друго.

Ми те нали са известни. Едната песен от лятото, другата от 2019, само третата е нова. Клиповете сигурно ще са като един по-скоро. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Ми те нали са известни. Едната песен от лятото, другата от 2019, само третата е нова. Клиповете сигурно ще са като един по-скоро. 

Toky-Buj u myū 😅

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Yamall каза:

Аз предлагам Преслава да пусне клипа на "Зле разпределени" за Коледа.

За да може пак масово да се заговори за новият и стария нос ли? Не мисля, че ще го направи 😆

  • Like 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bunn каза:

За да може пак масово да се заговори за новият и стария нос ли? Не мисля, че ще го направи 😆

с AI ще й го резнат, командата ще звучи по следния начин: "Моля, направи носа й като на Майкъл Джексън"!

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публиката на Глория й беше толкова признателна за "Най-добрите", че тя реши да им се отблагодари и с клип...

Иначе новата песен е яка, доста зарибява и единствено гласа на Глория я прави демоде.

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А как да я изпее според теб? И е гръцки кавър на всичкото отгоре, не позволява кой знае какви отклонения. Пее си я супер и е доста по-яка от оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...