Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, DevilWish каза:

Как го проверявате това? :D Аз си ги слушам чат-пат на лаптопа на winamp , на телефона нямам навика да слушам каквото и да било, въпреки че имам регистрация в spotify :D 

Уинамп!??? Теглиш мп3ки ли ххх

преди 13 минути, lucellent каза:

Ударих дъното 😭😭😭

IMG_4137.jpeg

Аз пък съм в потрес, че на 92-ро място видях Балканско за разкош, а нямам спомен да съм я слушал много,  а на 47мо... ВНИМАНИЕ 

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

Как???? Разочаровах се от себе си. Има ли как да се види колко слушания има всяка в топ 100?

Къв сям як ми е на 16то място. Буквално в Топ 100 имам 47 чалги и 53 нечалги :D  

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bunn каза:

Трябва да имаш Spotify Premium, който се плаща всеки месец.

От това което видях сега като влезнах без премиум 
ДЕСИ СЛАВА - ДИЛЪР НА ЛЮБОВ - 6 пъти :D 
Най-слушана певица JELENA KARLEUSA понеже от там слушам албумът й :D 
Не го ползвам почти, аз си ги свалям песните, но като Дилър на любов я нямаше още влизах там, както за албумите на Jelena и Aleksandra Prijovic 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Уинамп!??? Теглиш мп3ки ли ххх

Аз пък съм в потрес, че на 92-ро място видях Балканско за разкош, а нямам спомен да съм я слушал много,  а на 47мо... ВНИМАНИЕ 

 

Да, типично за моята зодия - не обичаме промените :D Тегля си ги и ги слушам. Държа да имам всичко на лаптопа от години насам. :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свързете си Spotify акаунта с last fm. Има дневни, седмични, месечни, годишни и цялостни класации за сингли, албуми и артисти. Няма да чакате цяла година за Wrapped.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Свързете си Spotify акаунта с last fm. Има дневни, седмични, месечни, годишни и цялостни класации за сингли, албуми и артисти. Няма да чакате цяла година за Wrapped.

Там също искат такса за manual scrobbles мисля. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Eдно време. Сега не знам дали някой влиза в раздела. То въобще има ли го? : D

Раздела линкове ли? Естествено, че го имаме още. Мен хич ме няма в тия новите неща :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DevilWish каза:

В момента я гледа - върха на всички класации :D За "Улицата" говоря. За другата песен нищо не мога да кажа :D Освен че без Торино и ПаЧата щеше да е по-добре.

"Улицата" е супер, но за триото не мога да кажа същото. По-добре да не беше излизала. Балканското е къде по-добра макар да са в един стил. Торино и Пашата са ми анти и твърде бездарни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Отвори си Ютуб Мюзик апа. В персонализираните плейлисти има Recap-ове по сезони, обаче все още няма годишен Recap там. Май се появяваше около Нова година.

Нямам :(

 

Screenshot_20231129_210828_YouTube Music.jpg

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Как го проверявате това? :D Аз си ги слушам чат-пат на лаптопа на winamp , на телефона нямам навика да слушам каквото и да било, въпреки че имам регистрация в spotify :D 

Виж тук или от приложението, не ти трябва premium но ако не ползваш често спотифай може и да го нямаш

WWW.SPOTIFY.COM

Wrapped is where Spotify listeners get a deep dive into their top listening moments of the year.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Я сподели сегашния си топ 3. И защо Сими не е дори в топ 10 ... :crybaby:

На второ място ми е Галин заради Ела хабиби и Трилогия💀 а Сими не е там,защото тази година нейна песен повече от 5 пъти не съм слушал.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Лидерската позиция, която и тази година изтърва. 😁Сега се успокоява с червило и инфлуенсърски успехи. Поне ще гледа тая позиция през шишенце от червило вместо през крив макарон. Пак е нещо... :3fdb8960598fa63e:

Не всички са сръбския траверс Теа, за да са лидери през тази година единствено със сръбските си кавъри, а българският им дует да им е ръгъл флоп 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Отворихте ли си Спотифай Wrapped за годината?

IMG-0029.jpg
IMG-0028.jpg

114 часа с творчеството на Маноля. Що за мазпхизъм??

преди 33 минути, Emanuela.Carey каза:

Трябва да се завлека и аз на участие на Преслава, то си е някакъв мини спектакъл

 

Ама Петя Киронова джудже ли е? 😳

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DLxxl каза:

Кой от вас е това лъвче? Бързо да ми го намерите и да ми пише на лично. Ще му скъсам задника от :fuck: 

Screenshot-2023-11-29-at-21-43-25.png

Voila:

INSTAGRAM.COM

17K Followers, 166 Following, 934 Posts - See Instagram photos and videos from GEORGI RUSEV (@georgerusevmakeup)
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Just_Me каза:

Voila:

INSTAGRAM.COM

17K Followers, 166 Following, 934 Posts - See Instagram photos and videos from GEORGI RUSEV (@georgerusevmakeup)

Ooof... Ще го сгъна като гумена играчка, няма да му простя... 😈  А бе, усещам ги аз пасивните!

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

На второ място ми е Галин заради Ела хабиби и Трилогия💀 а Сими не е там,защото тази година нейна песен повече от 5 пъти не съм слушал.

Значи и Емилия по някакъв начин ти се вписва в топа... не мога да повярвам 😁😁😁

Трилогия и аз много я слушах. Като цяло тая година ми беше доста алфенска. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Свързете си Spotify акаунта с last fm. Има дневни, седмични, месечни, годишни и цялостни класации за сингли, албуми и артисти. Няма да чакате цяла година за Wrapped.

Или ползвайте това: 

WWW.STATSFORSPOTIFY.COM

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DLxxl каза:

Кой от вас е това лъвче? Бързо да ми го намерите и да ми пише на лично. Ще му скъсам задника от :fuck: 

Screenshot-2023-11-29-at-21-43-25.png

Явно не те е гнус да си мушкаш най-милото в такива изчадия. :) 

  • Haha 4
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Stela каза:

"Улицата" е супер, но за триото не мога да кажа същото. По-добре да не беше излизала. Балканското е къде по-добра макар да са в един стил. Торино и Пашата са ми анти и твърде бездарни. 

И аз не ги харесвам. За мен също са бездарни. Балканското повече ме кефи, просто тяхната част ми е излишна. Иначе Преслава много яко и нахъсано пее, но те като запеят и това с Ал Пачино много ме дразни? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...