Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

Хейтите Глора по дифолт, а тука за нейните стандарти доста се е разчупила и е направила този път нещо наистина адекватно на чалгата през 2023-та.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

А как да я изпее според теб? И е гръцки кавър на всичкото отгоре, не позволява кой знае какви отклонения. Пее си я супер и е доста по-яка от оригинала.

Ами това е - няма как по друг начин да я изпее. Това си е нейния глас и на мен песента ми харесва, но масата няма изобщо да я оцени още като я чуе. Евентуално Конър Макгрегър.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Ами това е - няма как по друг начин да я изпее. Това си е нейния глас и на мен песента ми харесва, но масата няма изобщо да я оцени още като я чуе. Евентуално Конър Макгрегър.

Който и е пъхнал солиден бакшиш в сутиена ням ням ням

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pacho каза:

А как да я изпее според теб? И е гръцки кавър на всичкото отгоре, не позволява кой знае какви отклонения. Пее си я супер и е доста по-яка от оригинала.

Какво? Глоринда е почнала да прави кавъри? И тя ли си плю на авторската кариера.... Сега я чух. Не е лоша. Поне не е за пореден път по диваните. Разбира се, че са зад нея, но поне вече са само за фон хахахах

 

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хейтите Глора по дифолт, а тука за нейните стандарти доста се е разчупила и е направила този път нещо наистина адекватно на чалгата през 2023-та.

Кога? Къде? :D Наистина се вписва този "Вълк", тези дни слушам 2000-2004 на Глора. Емииии какви песни имаше, какви прави днес. Новата й поне не е денс бозица.

 

ПП.. абе май пак седи на дивана, милата. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Новата лидерка!

Screenshot-20231128-161902-Chrome.jpg

WWW.INSTAGRAM.COM

44 likes, 0 comments - yunonaofficial on November 28, 2023: "Благодаря на @btvnovinite , че ме потърсиха и показаха съпр�..."

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, FikLena каза:

Xaxxaaxa като не успяхя да продават билети

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Tragediya-spoletya-Skandau-speshno-otmenyat-koncerta-1913321

Проблемът е, че не виждам как ще напълнят Арената и през април.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

3 клипа? За "Скъпи, купи ми нещо" чакаме 4-та година даже! :D Коя ли ще е другата? "Най-добрите" или "Ало, как си"? :D Няма значение, с "ВЪЛК" компенсира! Напълно достатъчна е даже! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:

3 клипа? За "Скъпи, купи ми нещо" чакаме 4-та година даже! :D Коя ли ще е другата? "Най-добрите" или "Ало, как си"? :D Няма значение, с "ВЪЛК" компенсира! Напълно достатъчна е даже! ❤️ 

Едната е денс версия на Ало, девойките.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързо покачваш Килограми❓ 😫Нямаш Енергия❓ Имаш Излишна Вода в организма❓
😱
Няма нужда да търсиш повече!
Нашите билки са подбрани с грижа и любов към вашето здраве! 💃
🌿 Подкрепете своята детоксикация: Нашите билкови чайове са богати на активни съединения, които подпомагат естествените процеси на детоксикация в тялото ви и горенето на мазнините.
🌿 Изчистете тялото си от токсини: Нашата специална формула помага да се изчистят токсините, направлявайки ви към по-здравословен начин на живот.
🌿 Регулирайте водния баланс: Билков-“Tatyanа Detox” помага да се изплакне излишната вода и соли от организма ви, поддържайки естествения баланс на тялото и горенето на мазнините.
🌿 Улеснете загубата на тегло: С този натурален билков чай ”Таtyana Slim” загубата на излишно тегло става по-лесна и приятна.
🌿 Повишете вашия енергиен тонус: 🧠
🌿 Подобрете общото си благополучие: Редовната консумация на нашите чайове подпомат цялостното ви здраве и благосъстояние. 💯
⏰Само сега!
✅ 35% Намаление
✅ Експресна Доставка!
✅ Гаранция за Качество!
Не правете компромиси със своето здраве!💯
Позволете на тяхната природна магия да ви възстанови и оживи.
С TatyanaLife вие заслужавате най-доброто! 🌱💚
Поръчай ТУК: https://tatyanalife.com
Или
📞Тел: 089 5890860
 :D :D :D :D :D 
На тия със запек най-добре ще им подейства! 
  • Haha 2
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DevilWish каза:
Бързо покачваш Килограми❓ 😫Нямаш Енергия❓ Имаш Излишна Вода в организма❓
😱
Няма нужда да търсиш повече!
Нашите билки са подбрани с грижа и любов към вашето здраве! 💃
🌿 Подкрепете своята детоксикация: Нашите билкови чайове са богати на активни съединения, които подпомагат естествените процеси на детоксикация в тялото ви и горенето на мазнините.
🌿 Изчистете тялото си от токсини: Нашата специална формула помага да се изчистят токсините, направлявайки ви към по-здравословен начин на живот.
🌿 Регулирайте водния баланс: Билков-“Tatyanа Detox” помага да се изплакне излишната вода и соли от организма ви, поддържайки естествения баланс на тялото и горенето на мазнините.
🌿 Улеснете загубата на тегло: С този натурален билков чай ”Таtyana Slim” загубата на излишно тегло става по-лесна и приятна.
🌿 Повишете вашия енергиен тонус: 🧠
🌿 Подобрете общото си благополучие: Редовната консумация на нашите чайове подпомат цялостното ви здраве и благосъстояние. 💯
⏰Само сега!
✅ 35% Намаление
✅ Експресна Доставка!
✅ Гаранция за Качество!
Не правете компромиси със своето здраве!💯
Позволете на тяхната природна магия да ви възстанови и оживи.
С TatyanaLife вие заслужавате най-доброто! 🌱💚
Поръчай ТУК: https://tatyanalife.com
Или
📞Тел: 089 5890860
 :D :D :D :D :D 
На тия със запек най-добре ще им подейства! 

Най.много кефи карусела с препоръчали :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Призови ме, Призови ме с най-лудуващото име!

SIGNAL.BG

Легендарна попфолк звезда отива на съд за имотна измама. Пред Районния съд в Шумен се изправи певицата Луна Йорданова. Наследници на починал възрастен мъж

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, -A. каза:

Дуета на Симона и Джена от 53к скача на 139к.

Няма ли някакъв начин този канал вече да бъде изтрит ? Галин прекалява.

Силни цифри накрая 5ти в трендинга, и с 18К лайка и 400 коментара. Абсолютен смях. Монопол и тя така бързо умря, а гледам над 5М

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...