Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, -A. каза:

Гледанията на последния проект на Лидия:

16.04 - 16к

15.04 - 61,2к

14.04 - 142к

13.04 - 74к

Този проект има ли ''реални'' 500 хиляди поне ? Срам и позор!! @SG @meleto

Щом са на Лидия са реални :D 

  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Трети клип на Яница над 20М и втора соло!

 

Топа ми на Яница-Баниця е Въртележката, няма такъв хайп като си я пусна винаги.

  • Like 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Qshamechos каза:

Не знам дали някой е отразил това, но Ема е решила да смени името на песента ама не и тъмбнейла🥲

Не стига, че флопна пък и се гаврят с песента.

Screenshot_20230416_134401_YouTube.jpg

Да беше научила и английския... Ghetto се пише ма :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмненията на SG и другите че абсолютно всеки е с купени гледания/последователи с други думи е "остарявам и не разбирам как работи новото време, нищо че ми показват факти пред очите".

Смисъл, как разбра че Преслава е с фейк последователи, след като почти през цялото време е активна в тази мрежа и гони трендове. Има много клипове с харесвания от ранга на 80-140к и милиони гледания - мега вайръл за България. 300к даже са малко, ако питаш мен. Дори Галена има фен профил в тик ток, който качва клипове от участия с 200к последователи и е с # с най-много гледания от бг изпълнителите, без да ползва официално тази платформа.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гроздето е кисело май.. Феновете на по-старата генерация да не би да се притеснявате,че Галена и Преслава са най-дълго задържалите се в топ-а на жанра? Иначе не си обяснявам как БЕЗ нито едно доказателство на някакви резки повишавания на последователи, гледания или друг тип мерене на актуалност , вие решавате, че и те купували. Как пък само те двете намерили уж начин без никакви аномалии да будят интерес. А другите са толкова тъпи,че винаги се разбира,че купуват. Само те двете са открили мекото на хляба. Само те двете са измислили начин да купуват без да ги хващат. Страшна локига вадите, честно.. 😆😆😆 И всичко това на база предположения и опит да омаловажите постигнатото от тях, защото вадите логиката,че щом преди тях не е имало толкова години някой да е на върха, значи е невъзможно.  Галена на фен профил в Тик-ток има 200хиляди последователи. А според вас е невъзможно Преслава да има 300+ на официален профил? Сериозно ли? Всяка тяхна песен ( уж с купени гледания) става тренд. Те двете предизвикват и там огромен иттерес. Всяка с различни неща. А едната даже не използва платформата, което е голяма грешка за нея.

В инстаграм пак същото- на всички с купени се вижда рязкото повишаване, а те си трупат от години без никакви резки покачвания, и вие пак наглеете да ги слагате в кюпа. Нарочно се правите да ударени и давате нелепи сравнения между тенисист и изпълнител. Все едно не знаете каква аудитория и как се привличат последователи. Участията им се пръскат по шевовете, хитовете им се кавърдисват, но за вас това нищо не значи, знаем вече. В Ю туб е същата работа. Без никакви аномалии и реални поводи за съмнения,но и там ги слагате в кюпа, само защото не си обяснявате как те могат да са топ и днес, а други не. За 1 хит не може копче да кажете и там с реален довод. Десетки класации правят всякакви фен страници и сайтове и пак те водят значително пред другите. Ама сигурно и там са измислили начин да купуват.. 😆😆

  • Like 4
  • Thanks 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да споменем, че като слагат разни тагове в Инстаграм, трупат чуждестранни фенове, които лайкват снимките им. Не щото знаят кои са. Дори да са купени, са реални. Иначе ще има разминавания между лайкове и субове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Qshamechos каза:

Не знам дали някой е отразил това, но Ема е решила да смени името на песента ама не и тъмбнейла🥲

Не стига, че флопна пък и се гаврят с песента.

Screenshot_20230416_134401_YouTube.jpg

Къде е флопнала? Няма гледания защото клипа не излиза никъде, но топика е на 800к+ като дори е качен месец по-късно от оригинала.

Ако беше в канала на Емануела вече щеше да е на 4-5 милиона или повече.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

How it started:

IBB.CO

Image Screenshot-20230416-094411-Instagram hosted in ImgBB

How it's going:

IBB.CO

Image Screenshot-20230416-094610-Instagram hosted in ImgBB

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

How it started:

IBB.CO

Image Screenshot-20230416-094411-Instagram hosted in ImgBB

How it's going:

IBB.CO

Image Screenshot-20230416-094610-Instagram hosted in ImgBB

 

Хъ. Пише Ивана, наднича Счета зад заглавието. Пише Лиса, а зяпа Вероника от кадъра. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Хъ. Пише Ивана, наднича Счета зад заглавието. Пише Лиса, а зяпа Вероника от кадъра. 

 

Ми то и Кали е заменена от принцеса Лея.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Ми то и Кали е заменена от принцеса Лея.

А Кали, тъкмо се чудех къде се връзва произволна бедна, никому неизвестна труженичка от магистралата, щракната точно преди да започне работния ден. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FikLena каза:

Как?!??!?!

 

Screenshot_20230416_175124_Facebook.jpg

Явно всички снимки, които е пускала в последните месеци, са били предварително подготвени. Примерно на Св. Валентинския кадър Кама си е слаба, а всъщност забелязах, че има и елха във фона - на 14.02! На снимката за Цветница също все още има елха.

 

WWW.INSTAGRAM.COM

5,767 Likes, 135 Comments - Kamelia (@kamelia_official) on Instagram: "Цветница е 🌹🌷🌺🌸. Честит празник,мили хора…Бъдет�..."

 

WWW.INSTAGRAM.COM

4,935 Likes, 65 Comments - Kamelia (@kamelia_official) on Instagram: "Честит Свети Валентин❤️ Обичайте се,обичайте и бъде..."

 

Доста хитро! Да им е честито! 

❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.04.2023 г. от 16:28, Stela каза:

Не знам на коя по-точно ми прилича Есил в клипа, но със сигурност трудно може да разпознаеш, че е тя. То бива корекции, ама се е обезличила тотално. И с тая перука съвсем. 

Канала й е прекалено малък, а и вече няма голям интерес към името й. Ако искаше да се забележи машъпа, трябваше реклама и то стабилно. Гледанията са жалки. 

Да, но е постигнат ефекта на операциите - смъкнала е цели десетилетия от възрастта. Повече и от Преслава демек. Ако си беше сменила псевдонима и пееше нещо друго някой щеше да я обърка с някоя новоизгряваща старлетка. Вярно е, че не прилича на себе си, то повечето вече са си клонинги почти, но в шоубизнеса е важно да продаваш младост и свежест или поне илюзия за тях. Иначе според мен Крисия Д повече прилича на Емилия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FikLena каза:

Законно ли е в България?

По принцип мисля че не е уредено на правна основа, но както много добре знаеш, в Абсурдистан с достатъчно пари всичко може да е законно. Щом за Цура и Ружа Игнатова може, защо не и за Кама? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Явно всички снимки, които е пускала в последните месеци, са били предварително подготвени. Примерно на Св. Валентинския кадър Кама си е слаба, а всъщност забелязах, че има и елха във фона - на 14.02! На снимката за Цветница също все още има елха.

 

WWW.INSTAGRAM.COM

5,767 Likes, 135 Comments - Kamelia (@kamelia_official) on Instagram: "Цветница е 🌹🌷🌺🌸. Честит празник,мили хора…Бъдет�..."

 

WWW.INSTAGRAM.COM

4,935 Likes, 65 Comments - Kamelia (@kamelia_official) on Instagram: "Честит Свети Валентин❤️ Обичайте се,обичайте и бъде..."

 

Доста хитро! Да им е честито! 

❤️

А на участия не е ли ходила? Аз по-скоро мисля, че е от сурогатна майка, примерно от Украйна много хора ходят там, тъй като в повечето европейски държави не е разрешено.

Така или иначе да им е честито, след толкова години! Дано е живо и здраво и да ги радва много.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех този сезон всички правят клипове пародии на Ергенът или направо взимат фрази от там като този Банкомат кючек. Габи Бланко измисли това Г-р-р-р-р-р

Та като толкова ги копират няма ли някоя компания да вземе някоя от Ергенът в ростера си от изпълнители?

Крисия Д и Джия са си певици, но Ивелина постоянно пееше опера в шоуто, а Габи Бланко има визията за чалга клип. Те и двете са си с чалга визия, та стават. Мика, Ирина и Айлин също стават за чалгата като ги гледам. Мика би била една доста по-различна певица, изглежда с висока класа. А може и Валерия да прикоткат, ще е уникат - единствената певица без корекции по външния вид. А пък дори Пам може да вземат и да я направят българската Мегън Трейнър, но в чалга стил. От първия сезон ми е по-трудно да определя кои стават, Денис например бих искал да я видя в клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...