Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

Всички напускаха толкова много флопове и боклуци,че си пикаха отгоре на дискографиите. 
Очаквам най много песните на Преслава и Емануела от новите. Дано са разнообразили…

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Промоцията на "ВСИЧКО ВОДИ КЪМ ТЕБ" вече е налична! Хайде на танцитееее, раМАНЯЧЕТА.

Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ всичко води към тебе знаяяяяяяяяяяя, на парчета разкъсваш ме бавно пак, ти си ми в кръвта и към теб летяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя...... ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Дано е на Драганински, да вземе да разнообрази. На Алисия последната песен е най-доброто от тази година за момента, но не е казвала на кого ще е песента. Между другото преди малко в една кола дънеше "Подводница"! :D❤️ 

Турски кавър е песента, умерена и с аранжимент от Ганев, каза го вчера в "Събуди се" и се казва "Инсомния". На Ивана излиза в сряда.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Турски кавър е песента, умерена и с аранжимент от Ганев, каза го вчера в "Събуди се" и се казва "Инсомния". На Ивана излиза в сряда.

На Преслава ли е турски кавър? То и Глория имаше песен с такова заглавие.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Галин най-накрая проговори за отношенията си с Диона, която преди време беше част от неговия лейбъл. Двамата демонстрираха много близко...

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

На Алисе Вакарелска

Отдавна май не е правила кавър освен дуета със Стораро. Ще видим какво е надробила, но мисля, че няма да е по-добро от Телефона.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:
SIGNAL.BG

Галин най-накрая проговори за отношенията си с Диона, която преди време беше част от неговия лейбъл. Двамата демонстрираха много близко...

 

Ванилия Сметанова, или който там списва тоя жълт сайт по настоящем, какво ни занимават с лесбийските истории на тия двамата? Но най-вече защо са им сменили половете????? Толкова ли е трудно да научат местоименията на Доня Галина и Дион? 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, DevilWish каза:

Промоцията на "ВСИЧКО ВОДИ КЪМ ТЕБ" вече е налична! Хайде на танцитееее, раМАНЯЧЕТА.

Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ всичко води към тебе знаяяяяяяяяяяя, на парчета разкъсваш ме бавно пак, ти си ми в кръвта и към теб летяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя...... ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ❤️ 

Когато толкова ти се ходи до ... мястото за което пееш ... но се налага 40 минути да го представяш за хореография. Истински артистизъм! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И позалязлата Джия ще пуска песен покрай напускането й на тъпото шоу Ергенът. Много тъпо е това предаване тази година, миналата беше по-готино.

А относно кавърите ето един кавър от времето, когато нашите задминаваха оригиналите и звучаха дори по-модерно от тях:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, mihael каза:

И позалязлата Джия ще пуска песен покрай напускането й на тъпото шоу Ергенът. Много тъпо е това предаване тази година, миналата беше по-готино.

А относно кавърите ето един кавър от времето, когато нашите задминаваха оригиналите и звучаха дори по-модерно от тях:

 

За да залезе, първо трябва да е изгряла ;) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, mihael каза:

И позалязлата Джия ще пуска песен покрай напускането й на тъпото шоу Ергенът. Много тъпо е това предаване тази година, миналата беше по-готино.

А относно кавърите ето един кавър от времето, когато нашите задминаваха оригиналите и звучаха дори по-модерно от тях:

 

Защото изгониха всеобщата фаворитка съвсем в началото, а миналия сезон стоя до края.

За догодина виждам спекулации че Ергенът може да бъде чалга певец - Галин или Саби. Според мен Галин би се съгласил за един PR.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Защото изгониха всеобщата фаворитка съвсем в началото, а миналия сезон стоя до края.

За догодина виждам спекулации че Ергенът може да бъде чалга певец - Галин или Саби. Според мен Галин би се съгласил за един PR.

Ергенът ще е Филип Буков, какъв чалга певец се спекулира като е ясен?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

April 30, 2023 - 34 likes, 1 comments - IVANA (@ivana_music_bulgaria) on Instagram: "Премиера - 03.05 | Жена за милиони 💎"

 

"Купи ми нещо малко, но от сърце - това като го чуя ми става зле" :roll1:Този текст в комбинация с розово, леопардово, блестящи бижута - ТОП! Време беше за тотал кич в стил Ивана!:D

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Ергенът ще е Филип Буков, какъв чалга певец се спекулира като е ясен?

Това са “новини” още от лятото когато се снимаше сегашния сезон. Новия сезон дори не е сниман защото кастинга още тече.

А Филип Буков получи диагноза за сърдечно заболяване в Сървайвър така че изобщо не се знае дали ще участва в друго риалити.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Защото изгониха всеобщата фаворитка съвсем в началото, а миналия сезон стоя до края.

За догодина виждам спекулации че Ергенът може да бъде чалга певец - Галин или Саби. Според мен Галин би се съгласил за един PR.

Галин бил получил покана за този сезон, но отказал.

SIGNAL.BG

Галин направи шокираща изповед за живота си. Той признава за голямо предателство в любовта, което му се е отразило изключително зле на психиката. Разкрива, че

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Галин бил получил покана за този сезон, но отказал.

SIGNAL.BG

Галин направи шокираща изповед за живота си. Той признава за голямо предателство в любовта, което му се е отразило изключително зле на психиката. Разкрива, че

 

Е правят Ергенът все пак, не Доня си търси тъпкач? Или са имали първоначално идея да правят женския вариант на шолто? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DarkChild каза:

Няма ли да направят сезон Момата, както има и в други страни? Тогава Галин може да избира на воля.

Навиват Софка за финалния епизод да размаха кърпата пред камерата.

Другия проблем - незнаем дали Доня Галина ще изкара цял сезон без да пробва стоката ... ели дори цял епизод ... 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...