Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Just_Me каза:

Имаше си сурогатна майка 😉

Простете за невежеството, но това означава, че бебето е биологично на Цветин, но не и на Камелия? Или са ползвани замразени яйцеклетки на Камелия? Любопитство.

 

Честито! Да видим как ще понесе на кариерата на Камелия майчинството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това е последното на Крисия, кое е последното на Джия?

Впрочем... замислих се, че май Джия няма никаква кариера. Бегло помня, че имаше дует с Емануела... и нищо друго не ми изниква. Ааа, имаше нещо...

Яко се е тунинговала - цици, уста...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Простете за невежеството, но това означава, че бебето е биологично на Цветин, но не и на Камелия? Или са ползвани замразени яйцеклетки на Камелия? Любопитство.

 

Честито! Да видим как ще понесе на кариерата на Камелия майчинството.

Зависи дали на Камелия яйцеклетките са били годни. Според мен е по-вероятно да е само на Цветин.

Честито на Камелия, винаги е искала деца. Но защо ли не са го направили по-рано? Детето докато стане абитуриент тя вече ще е на 70.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като погледнах, последния акаунт който Кама е последвала в инстаграм е за хипер реалистични бебета кукли, които не могат да се различат от живи деца.

Много странен момент да последва такъв акаунт… да не би бебето да е за някой клип?

IMG_4224.jpeg

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смешно е, че първата снимка, която излиза на Джия въобще не си прилича. Това на снимката не е ли всъщност някоя друга, повече ми прилича на Ким Кардашиян. В шоуто въобще не изглежда така, нищо общо.

С тези кратки псевдоними не си правят услуга според мен. Тита, Дара, Джия, Клея, Прея, Тея, Рея, Дея...иди, че ги различи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Простете за невежеството, но това означава, че бебето е биологично на Цветин, но не и на Камелия? Или са ползвани замразени яйцеклетки на Камелия? Любопитство.

 

Честито! Да видим как ще понесе на кариерата на Камелия майчинството.

Чак толкова подробности не знам 🤷‍♀️

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Много странен момент да последва такъв акаунт… да не би бебето да е за някой клип?

IMG_4224.jpeg

Ммм едва ли 🤔 На мен миналия Септември ми казаха за сурогатната майка. Даже се зачудих защо Камелия още ходи по участия. Ама явно няма да отрича за майката 🤷‍♀️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Зависи дали на Камелия яйцеклетките са били годни. Според мен е по-вероятно да е само на Цветин.

Честито на Камелия, винаги е искала деца. Но защо ли не са го направили по-рано? Детето докато стане абитуриент тя вече ще е на 70.

Е, какво пък, детето на Волен Сидеров е на 7, а той е на 66 в момента. Тъй че не ме изненадва. Плюс това Цветин е поне 10 години по-млад от Камелия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, meleto каза:

Простете за невежеството, но това означава, че бебето е биологично на Цветин, но не и на Камелия? Или са ползвани замразени яйцеклетки на Камелия? Любопитство.

 

Честито! Да видим как ще понесе на кариерата на Камелия майчинството.

В общия случай означава биологично детето да е на Кама и Цветин, а оплодения ембрион е износен от сурогатната майка. Ако е имало някви други репродуктивни проблеми, може да са ползвали донор за някоя или двете страни, но сурогатката не би трябвало да има общо с това. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

В общия случай означава биологично детето да е на Кама и Цветин, а оплодения ембрион е износен от сурогатната майка. Ако е имало някви други репродуктивни проблеми, може да са ползвали донор за някоя или двете страни, но сурогатката не би трябвало да има общо с това. 

Е, ако Камелия няма материал, сигурно са взели този на сурогатката или са ползвали на познат/роднина. Същото важи за Цветин. Може да са взели на Азис. :D Нали той се похвали, че има бебета (май 2).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, meleto каза:

Ако това е последното на Крисия, кое е последното на Джия?

По-хубави са въпросите

коя? е Крисия?

коя? е Чиба Снахата?

кой номер да им бъде зачислен?

не трябва ли да имат първо, за да се търси последното? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Е, ако Камелия няма материал, сигурно са взели този на сурогатката или са ползвали на познат/роднина. Същото важи за Цветин. Може да са взели на Азис. :D Нали той се похвали, че има бебета (май 2).

Зависи какво са спазарили със сурогатката. Реално ако ползват неин матрял, и с липсата на законодателство у нас, жената може да има права над детето. 

Сега ако и двамата имат репродуктивни проблеми, смисъла от сурогатство просто го няма, деазнам, просто да си осиновят едно или повече. 

А защо сега? Кама не беше ли обяснявала колко е опитвала да забременее и прочее? Вероятно е замразила матрял, преди години, за всеки случай, сега или е минала менопаузата, или как е крайно рисково. Ели просто сега се е получил момента, ако има желание, ще си каже скоро. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Съмненията на SG и другите че абсолютно всеки е с купени гледания/последователи с други думи е "остарявам и не разбирам как работи новото време, нищо че ми показват факти пред очите".

Ние сме закостенялите, а не тези които натрапвате любимките си на около 40 като мнооого по-вървежни сред един от основните таргети по тези платформи (децата, тийновете, студентите) от съвсем млади изпълнители, по-близки до тяхната възраст. За жалост ageism-а никога не е подминавал България в периода на демокрацията и отдалеч си личи отлива дори от Галена и Преслава. Но пък за радост този факт се подминава само в Рамания и сред още една шепа чалгари по махали и чалготеки, а останалия огромен процент от българите отдавна са забравили какво са им натрапвали Планета преди 10 години и подчертават твърденията ми за нереални цифри като не им знаят и дори не се интересуват от нито една от новите песни и на двете.

Както и да е, влязох тук на този светъл празник, за да кажа колко се радвам за Камелия и Цветин! Отдавна беше ясно колко много искаха дете и даже наскоро се чудих дали няма да предприемат някакви мерки докато още е възможно да им е биологично и на двамата. Да си го отгледат здраво и щастливо!:yahoo1:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Ние сме закостенялите, а не тези които натрапвате любимките си на около 40 като мнооого по-вървежни сред един от основните таргети по тези платформи (децата и тийновете) от съвсем млади изпълнители, по-близки до тяхната възраст. За жалост ageism-а никога не е подминавал България в периода на демокрацията и отдалеч си личи отлива дори от Галена и Преслава. Но пък за радост този факт се подминава само в Рамания и сред още една шепа чалгари по махали и чалготеки, а останалия огромен процент от българите отдавна са забравили какво са им натрапвали Планета преди 10 години и подчертават твърденията ми за нереални цифри като не им знаят и дори не се интересуват от нито една от новите песни и на двете.

Както и да е, влязох тук на този светъл празник, за да кажа колко се радвам за Камелия и Цветин! Отдавна беше ясно колко много искаха дете и даже наскоро се чудих дали няма да предприемат някакви мерки докато още е възможно да им е биологично и на двамата. Да си го отгледат здраво и щастливо!:yahoo1:

Как повече да ти покажа любовта на малките към тях? Ако тук виждаш някой над 15. Покажи ми как някой от по-младите изпълнители е по-предпочитан от децата.

 
VM.TIKTOK.COM

Пия за тебе 🥰 #preslava #nedelino
 
VM.TIKTOK.COM

Боже, колко беше хубаво! 🥰❤️ #preslava #отутре
 
VM.TIKTOK.COM

Целувай устните ми, кожата ми, всичко 😘 #preslava #дяволскожелание

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Гальо каза:

Как повече да ти покажа любовта на малките към тях? Ако тук виждаш някой над 15. Покажи ми как някой от по-младите изпълнители е по-предпочитан от децата.

 
VM.TIKTOK.COM

Пия за тебе 🥰 #preslava #nedelino
 
VM.TIKTOK.COM

Боже, колко беше хубаво! 🥰❤️ #preslava #отутре
 
VM.TIKTOK.COM

Целувай устните ми, кожата ми, всичко 😘 #preslava #дяволскожелание

 

Не отричам, че още има интерес към тях - големи имена са. За Преслава и сам наскоро го казах, когато присъствах на концерта, в който тя беше водещо име. Но дали е нужно и аз сега да тръгна да търся клипчета с истерията по най-актуалните сред най-младите изпълнители, за да се види, че дори с тонове флопове те все още не са никак назад като интерес на същия таргет от Галена и Преслава, макар и да не могат дори да им доближат последователите, гледанията, стриймовете и т.н?

Нелепо е сляпо да вярваме, че всички цифри на двете приятелки са реални. Точно пък на тях дето винаги са манипулирали - не. Ако успеха им беше толкова титаничен хитовете им щяха да са с мащаба на старите. А те дори не могат да разпродадат едни 1000 билета на ниски цени!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Ако това е последното на Крисия, кое е последното на Джия?

Впрочем... замислих се, че май Джия няма никаква кариера. Бегло помня, че имаше дует с Емануела... и нищо друго не ми изниква. Ааа, имаше нещо...

Яко се е тунинговала - цици, уста...

Ей тая е най-яката песен на Джия за мен! Иначе последна е "Най-грешното"

"Излишен" на Джия има подобна тематика на "Две жени" на Крисия, която впрочем започна да ми харесва!

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Сега като погледнах, последния акаунт който Кама е последвала в инстаграм е за хипер реалистични бебета кукли, които не могат да се различат от живи деца.

Много странен момент да последва такъв акаунт… да не би бебето да е за някой клип?

IMG_4224.jpeg

 

Няма да се учудя съвсем да е превъртяла.

Но дано наистина да са имали бебе.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ей тая е най-яката песен на Джия за мен! Иначе последна е "Най-грешното"

"Излишен" на Джия има подобна тематика на "Две жени" на Крисия, която впрочем започна да ми харесва!

 

как Чиба Снахата имала не само песен първа, а дори най-яка и последна ... 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, meleto каза:

Е, ако Камелия няма материал, сигурно са взели този на сурогатката или са ползвали на познат/роднина. Същото важи за Цветин. Може да са взели на Азис. :D Нали той се похвали, че има бебета (май 2).

Кама може да си е замразила яйцеклетките.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Не отричам, че още има интерес към тях - големи имена са. За Преслава и сам наскоро го казах, когато присъствах на концерта, в който тя беше водещо име. Но дали е нужно и аз сега да тръгна да търся клипчета с истерията по най-актуалните сред най-младите изпълнители, за да се види, че дори с тонове флопове те все още не са никак назад като интерес на същия таргет от Галена и Преслава, макар и да не могат дори да им доближат последователите, гледанията, стриймовете и т.н?

Нелепо е сляпо да вярваме, че всички цифри на двете приятелки са реални. Точно пък на тях дето винаги са манипулирали - не. Ако успеха им беше толкова титаничен хитовете им щяха да са с мащаба на старите. А те дори не могат да разпродадат едни 1000 билета на ниски цени!

Защо да е нелепо да вярваме, след като при тях няма никакви съмнения? Преслава е активна в инстаграм от 2012, Галена също там някъде. 11 години са минало от тогава, сумати хитове, сумати скандали, хиляди снимки. Говорим за двете най-актуални и големи имена в поп-фолка, ти ми ги сравняваш с Лидия, Десита, Данна, които днес са тук, утре ги няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

как Чиба Снахата имала не само песен първа, а дори най-яка и последна ... 

Има, има, има, за всички има, за всеки има в Европаааа (всъщност коя беше тая песен на Амет, че съм забравил името)
Яка е, само ме е яд, че не се казва "На село", щеше да е по-яко заглавие. Джия има няколко песни, като дуета с МуЛан не го броя. "Паля" е готина песен, чуй я, може и да вземе да ти хареса. :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Гальо каза:

Защо да е нелепо да вярваме, след като при тях няма никакви съмнения? Преслава е активна в инстаграм от 2012, Галена също там някъде. 11 години са минало от тогава, сумати хитове, сумати скандали, хиляди снимки. Говорим за двете най-актуални и големи имена в поп-фолка, ти ми ги сравняваш с Лидия, Десита, Данна, които днес са тук, утре ги няма. 

В голяма част от въпросния посочен период Преслава и Галена дори не са били същинските номер 1 изпълнители в държавата. Но не виждам едни Криско, Гери-Никол или Азис (преди да си купи последователи) да са близо до техните цифри във въпросната платформа, при все, че имаха много по-титаничен връх именно в най-силните години за Инстаграм.

Пък и в крайна сметка какво значение има вече дали към 2023 си лидер в поп-фолка? Няма ги онези времена, в които лидерството значеше нещо. Чалгата е забутана по пропаднали заведения и платформи със съмнителни цифри, а междувременно попа и естрадата мачкат с реална публика, която е отишла да види конкретно тях. Нека чалгарите си мислят, че заблуждават някого - при всяко положение колелото вече е направило пълното си завъртане и към днешна дата най-актуалното и голямо име в българската музика изобщо е Лили Иванова.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

към днешна дата най-актуалното и голямо име в българската музика изобщо е Лили Иванова.

То това е вярно от преди Големия Взрив, и ще продължи да е вярно дори след края на настоящата вселена, място за сравнение просто няма. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък последователите на Преслава са напълно адекватни.

Една от най-активните изпълнителки в интернет платформите.

Една от изпълнителките които най-много giveaway е организирала, което допринася доста последователи.

За разлика от нейни колежки, профила и е личен а не само професионален което допринася да достигне до по-различна аудитория.

Преслава е една от последните големи звезди така че обхваща по-голям диапазон потребители.

Доскоро беше една от най-уважаваните певици от бранша.

При Галена също не мисля, че има аномалии. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми липсва когато песните във фолка си бяха почти чист поп. Веднага мога да цитирам "Губя те бавно" като поп балада, предполагам оригинал и "Научи ме" на Мая и Магапаса като пример за кавър, по-модерно звучащ от сръбския оригинал. Реално нашите кавъри звучаха по-западно и по-поп и денс от колкото сръбските оригинали тогава. 2003-2006 и може би още няколко след тях, но в по-малка степен си бяха златни години.

Ей я Анелия, тя на моменти даже на поп-рок биеше, ако не се лъжа с някаква китара и дънково яке я помня, през повечето време като визия си беше чист поп с поп-фолк звучене в началото. Направи и кавър на аренби песен на Крейг Дейвид ако помните 2003-та - Обичай ме.

Райна пък експериментираше с RnB, тя поне и днес го прави, поне като визия, рядко се излага с цигании, за което я уважавам. Личи си, че я влече аренби-то и даже в последния клип май пак има такива елементи, поне в стайлинга като плитките.

%25D0%2590%25D0%25BD%25D0%25B5%25D0%25BB

Ето я и Райна, облечена досущ като момиче от арнеби клип от онова време:

res_27ec07d61451e3de625d53a162a05578.jpg

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

То това е вярно от преди Големия Взрив, и ще продължи да е вярно дори след края на настоящата вселена, място за сравнение просто няма. 

Е, става въпрос не само за неопровержимия факт, че е най-голямата, а и за актуалност - любима дума на Рамания, която в този форум обикновено я разбираме като 'Клипа да ти направи набързо няколко милиона, а после стотината пияни хора в чалготеката дето просто са отишли да се направят на готини да ти пеят въпросната песен и да снимат клипчета за социалните мрежи'. Което, както виждаме в някои скорошни случаи, също не се получава винаги при псевдо лидерките ни. 😆

Междувременно Лили Иванова на последните си песни има гледания от порядъка на до 100k-150k макс, цялостно за годината въпреки всичките си десетилетни евъргрийни не може да догони и наполовина цифрите в Тубата на някакви си Преслава и Галена, последователите й в Инстаграм пък са близо 70k... но накрая и публиката дето й посети турнето с огромните цени сумарно беше поне 50k-60k и вероятно доста нагоре. Всичко е точно при истинските лидерки. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...