Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 30 минути, Just_Me каза:

Ох, тази песен я обожавах! А Карлос участва в клипа 😂

И аз много я харесвам. Голямо слушане падна когато излезе. ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.04.2023 г. от 11:36, SG каза:

И Десита, и Лидия са си звездите. По мои наблюдения Лидия конкретно предизвиква най-голяма истерия дори без нито един голям соло хит, какво остава ако й се даваха добри песни и разбиваше и самостоятелно. Наскоро на концерта в Северния се уверих, че Симона е единственото достатъчно силно попълнение след тях, тя напълно си има вида и поведението на звезда, и хората я приемат много добре, да не говорим в какъв визуален контраст беше с разни обикновени на вид жени от народа като Преслава.

А клипчето с Андреа става viral в Тик ток. Хората много й се смеят, а изобщо не е смешно. Поне е влязла във форма, дано да се амбицира за някакъв позитивен прогрес.

С първата си песен Ивайла ми прикова вниманието. Стои много добре пред камера, красива е и гласът и уникален.Силно се надявам да попада на хубави песни и тя да се нареди до Лидия, Десита и Симона!

Поздрав ;)

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Skandau каза:

С първата си песен Ивайла ми прикова вниманието. Стои много добре пред камера, красива е и гласът и уникален.Силно се надявам да попада на хубави песни и тя да се нареди до Лидия, Десита и Симона!

Поздрав ;)

 

Откакто @SG я нарече "чалга внучката на Деси Слава", вече в ума ми носи това прозвище! :D 

Иначе да, дебютната й песен с тези цигулки е доста добра и се отличава, качествен дебют определено. :heart: 

Даже колкото и да ми е кофти да си призная, нейният дует от Трилогията с Галин ми допада повече от онзи с Лиди. :ah: Песента със Симона така и не я харесах, провлачена и дразнеща ми е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

149 Likes, 4 Comments - IVY (@ivaatanasova_ivy) on Instagram

 

Онази едрогърдата как се бута пред камерата и я засенчва :roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Gerganafen каза:

Онази едрогърдата как се бута пред камерата и я засенчва :roll1:

Има какво да покаже жената предник, задник, умело знае как да ги разкърши. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айварията може би се е махнала от Бенеди, "Маймунка" е на Биолчев.

Само оня Жокер (Жоро Рапа) май му остана. Искаше му се на Авито да направи лейбъл като Пашев и Оцко, ама явно наистина никой не ще да ходи при него.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Gerganafen каза:

Айварията може би се е махнала от Бенеди, "Маймунка" е на Биолчев.

Само оня Жокер (Жоро Рапа) май му остана. Искаше му се на Авито да направи лейбъл като Пашев и Оцко, ама явно наистина никой не ще да ходи при него.

А не, нека не бъркаме хората. Жоро Рапа има фючъринг в хитова песен на Гергана. Тоя смешник е тройник на Изтърви Бенеди и Живия Комикс. 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Откакто @SG я нарече "чалга внучката на Деси Слава", вече в ума ми носи това прозвище! :D 

Иронично е, че такава се излюпва точно когато нейната баба Деси Слава със зъби и нокти се бори вече да бъде възприемана като злата сестра на Саша Рико.

Ивайла иначе е може би първата след Данна със сносен потенциал за нова любимка на народа тип Десислава и Преслава. Да видим дали ще последва и съдбата на Данна алчните продуценти да й прецакат потенциала заради моментна комерс слава.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

149 Likes, 4 Comments - IVY (@ivaatanasova_ivy) on Instagram

 

Айвито май ни чете, видеото вече е изтрито. :( Що тъй праи ся, тука 3-ма нейни фенове сме седнали да я коментираме, а тя...:crying_anim02:

  • Sad 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...