Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Според мен за старите генерации фенската маса вече представлява по-скоро нещо друго. Всичките изброени, заедно с Камелия, не са с такива огромни фен бази като преди, но пък са симпатични на масовия по-зрял българин, в чийто възприятия те към днешна дата са по-скоро със статут на дългогодишни звезди от едно време, за които да се сети с умиление. И тук вече такива като Дес, Камс, Анелия и т.н имат плюса, че успешно са запознали и новите поколения със себе си.

От тази гледна точка признанието на хората вече не е задължително да е свързано само с гласа, защото я има и носталгията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се масовият българин да се бръкне за Камелия, или да си спомня нещо различно от половите ѝ органи и Луда по тебе 🫢🤓

Освен верно да направи концерт и да преценим 😅

Бих признал, ако греша, но се съмнявам доста дълбоко.

Хайде да си пуснем още малко това хубаво парче, преди Галето пак да открадне всички гледания в тубата 🥴😂☺️

https://youtu.be/E_164p7tpjY

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, NazzkO каза:

Съмнявам се масовият българин да се бръкне за Камелия, или да си спомня нещо различно от половите ѝ органи и Луда по тебе 🫢🤓

Освен верно да направи концерт и да преценим 😅

Бих признал, ако греша, но се съмнявам доста дълбоко.

Хайде да си пуснем още малко това хубаво парче, преди Галето пак да открадне всички гледания в тубата 🥴😂☺️

https://youtu.be/E_164p7tpjY

От всички тези само Глория евентуално да се реши да направи концерт.😄 Иронично, но тези с най-слаби позиции в новото време са най-амбицирани за подобни събития.

Оказах се прав обаче, че ДС и Галена се мотаят, защото едната чака другата да си пусне нейната балада. Ясно е коя от двете ще стартира с повече гледания, но пък на Дес песента според мен има шанс да се развие добре във времето, както е попринцип с нейните балади. Да вземе да я наложи верно и сред по-зрелите хора, които отдавна не слушат чалга. На същите вероятно ще им е интересно да видят и колко добре изглежда в клипа. Само дано да не е наистина заради инсулина и накрая да заприлича на Галена. Да се кротнат двете и да мислят повече за музиката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

99% съм сигурен, че Преса не е искала разрешение за никоя песен в мушамите си - то това е и смисълът на машъпите, да пееш чужди песни минавайки между капките без да плащаш и кавърдисваш официално. Няма лошо по принцип. Но Пепа Ориджинъл уж много устата, а "гък" не посмя да каже за Преслава наистина. Лесно е да плюе против някоя си Юнона. Грозен двоен стандарт показва.

Съвсем очаквано отразява по-голямата звезда между кралицата и пропялата бивша инфлуенцърка ... 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Неделя: Фики и Емрах запазват силно лидерство, Глория и Анелия поддържат позиции в топ 5:

1. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 261К

2. Анелия - Наранихме се 156К

3. Фики - Чупки в кръста 142К

4. Глория и Кеба - Jace, Jace/ Обратно в рая 119К

5. Данна и Малката - Като за световно 103К

----

Данна и Малката очевидно са с хит, имайки предвид задържането им с около 100К/ден близо 10 дни.

Деси Слава дебютира на №6 в непълен първи ден.

Песента на Камелия, Торино и Пашата бива отхвърлена от публиката с 33К на петия ден, а баладата на Преслава е на път да напусне топ 30.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майко, Галено какво направи? Какъв е този жесток текст? Не очаквах такъв тип балада. Тази жена всеки път изненадва. Как не и свършиха идеите не знам. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче не и да се яви с визия на Мортиша Адамс, когато в момента целият свят тресе сериалът Wednesday. Друго си е когато имаш мега як екип! Последната сцена с куклата и сълзата е брутална.

още по-голямо ОБАЧЕ - Мариета надмина себе си с този текст. 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DarkChild каза:

Тя и Юнона е една грубиянка. Очаквам бой.

Пепа оплюла ли е Юница, или само ни се ще? 

https://signal.bg/орхан-мурад-за-дъщеря-си-сузанита-блок/?fbclid=IwAR3uhaRJxxxM_0623kFeZNAQ5JNfwayLyC6O2WSc7nheiJXwtbEK-sn1TWc

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

"През цялото време се опитвах да ѝ посочвам правилния път в живота. Настоявах да завърши средно, че и висше някакво, за да има професия. Плащах ѝ клиповете и всички прищевки, за да се чувства подкрепяна и сама да се убеди, че има стабилен гръб в мое лице. А в замяна получих много разочарования от нейна страна. И накрая обиди по адрес на новата ми спътница в живота. Може ли да окачествяваш и да обиждаш някого, когото въобще не познаваш?! И защо аз да нямам право на човек до себе си, на любов, грижа и щастие? Но в един момент отказах да финансирам зависимостите и всичките им глупости, отказах да съм “неодушевеният банкомат” и реших да се погрижа за себе си, а и годините ми минават. Затова станах най-лошият човек на света. Избълваха какви ли не обиди по адрес на Ками, която срещнах 7 месеца след развода си и 7-8 години, след като Шенай се отдаде на зависимостите си и заряза и мъж, и деца."

----

Горкият човек, колко болка! Тази малката сякаш не е завършила и средно образование, зависимости, неодушевен банкомат.... страшни хора!

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява все повече всеки изминал ден, Анелия най-накрая с по-масов хит след дупката, в която беше изпаднала. Много добро припомняне коя е и какво може.

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

"През цялото време се опитвах да ѝ посочвам правилния път в живота. Настоявах да завърши средно, че и висше някакво, за да има професия. Плащах ѝ клиповете и всички прищевки, за да се чувства подкрепяна и сама да се убеди, че има стабилен гръб в мое лице. А в замяна получих много разочарования от нейна страна. И накрая обиди по адрес на новата ми спътница в живота. Може ли да окачествяваш и да обиждаш някого, когото въобще не познаваш?! И защо аз да нямам право на човек до себе си, на любов, грижа и щастие? Но в един момент отказах да финансирам зависимостите и всичките им глупости, отказах да съм “неодушевеният банкомат” и реших да се погрижа за себе си, а и годините ми минават. Затова станах най-лошият човек на света. Избълваха какви ли не обиди по адрес на Ками, която срещнах 7 месеца след развода си и 7-8 години, след като Шенай се отдаде на зависимостите си и заряза и мъж, и деца."

----

Горкият човек, колко болка! Тази малката сякаш не е завършила и средно образование, зависимости, неодушевен банкомат.... страшни хора!

Да са я пратили в Анадола на превъзпитание.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм влизал кой знае от кога, но когато и да вляза все ще има някое зрънце посредственост, което да омаже иначе скромната дискусийка. Да, годината е тотален шит - ЗА ВСИЧКИ! Щом съм си изтеглил само 10 песни за слушане в колата, като максимума е по една песен на изпълнител и само 3 на Илиян, значи че циганина е топ за годината. Само, че у събота бях на разтурник у една дискотека тук и мога да ви кажа, че "Отпусни се" на Фики е мега-турбо-извънземен хит. Само Исус и Качо могат да се мерят с него.

Гледам по-горе някой се сетил за Кама и нещо опитва да каже да нея. Бих го упътил към социалните и мрежи, за да се уведоми правилно за концертната и програма, която нямам идея как е като през 2000 година с по 20 участия на месец. И при цена от 7-8 не бих бил дори критичен към това, което прави, защото с Ториното и Пашата и направо свежарка на фона на забилите се в егоизъм конкурентни среди.

И още нещо прочетох, че извлякла максимума от всеки стадий на кариерата си.

Да, така е, точно така! Нека и колегите бъдат като нея.  :speak_cool:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Да са я пратили в Анадола на превъзпитание.

В трудово-превъзпитателно училище, където ги карат да тачат на станове, а съученичките й са със забрадки. И тя прави само намръщени физиономии.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Не съм влизал кой знае от кога, но когато и да вляза все ще има някое зрънце посредственост, което да омаже иначе скромната дискусийка. Да, годината е тотален шит - ЗА ВСИЧКИ! Щом съм си изтеглил само 10 песни за слушане в колата, като максимума е по една песен на изпълнител и само 3 на Илиян, значи че циганина е топ за годината. Само, че у събота бях на разтурник у една дискотека тук и мога да ви кажа, че "Отпусни се" на Фики е мега-турбо-извънземен хит. Само Исус и Качо могат да се мерят с него.

Гледам по-горе някой се сетил за Кама и нещо опитва да каже да нея. Бих го упътил към социалните и мрежи, за да се уведоми правилно за концертната и програма, която нямам идея как е като през 2000 година с по 20 участия на месец. И при цена от 7-8 не бих бил дори критичен към това, което прави, защото с Ториното и Пашата и направо свежарка на фона на забилите се в егоизъм конкурентни среди.

И още нещо прочетох, че извлякла максимума от всеки стадий на кариерата си.

Да, така е, точно така! Нека и колегите бъдат като нея.  :speak_cool:

И нещо се опитвал да каже... Не е опит, направо го казвам. Неуспех е песента й с двамата латино певци и няма нищо общо с хитовостта на първото им парче. Не съм си измислил аз интереса към песента, то е факт в цифри.

Участия тя винаги има, не знам защо го изтъкваш като някакъв аргумент в нейна полза - казвам го в смисъл, че сме го чували, знаем го и си е така от време оно. Причините са ясни - купонджийка, златни хитове, оригинален контакт с публиката и знае как да я владее.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

След тъпотията с Дамян Галена изби рибата!

Баладата на Десислава нещо не ме докосна, скучна ми е, но ще й дам шанс - "Поне един живот" хич не ми хареса в началото, но впоследствие я преоткрих, още я слушам чат пат. 

Глория и Кеба - хубаво е, че се активизира жената, желая й успех. Аз няма да я слушам, но има потенциал. Клипа е потрес, но това не е новина.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...