Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Аз това го слушам сега втори път, за да чуя да не би първия път да съм се объркал, ама като гледам.... няма да има трети път. Изобщо не ми допада.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това има някакъв заряд поне, даже си е слушаемо 🫢

Повече ме кефи от другите ѝ две предложения за годината.

Ето защо се фръцкахме пред фераритата 😀

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Аз това го слушам сега втори път, за да чуя да не би първия път да съм се объркал, ама като гледам.... няма да има трети път. Изобщо не ми допада.

 

  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Няма нужда да се чака вече.

Егати яката дивотийка. Тази година и трите песни на Глория ме кефят, това не се беше случвало отдавна.

Значи всички стари чанти се разписаха с песни в последния месец-два, Камелия даже две.

Нащата няма ли да ни изненада, или ще си останем с Брутален и златото в карати 🫢

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Аз това го слушам сега втори път, за да чуя да не би първия път да съм се объркал, ама като гледам.... няма да има трети път. Изобщо не ми допада.

Просто нямаш хубав вкус. Не се притеснявай, много хора са така.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, NazzkO каза:

Значи всички стари чанти се разписаха с песни в последния месец-два, Камелия даже две.

Нащата няма ли да ни изненада, или ще си останем с Брутален и златото в карати 🫢

Според мен чака да минат баладите на другите и тогава. Само дето ми се струва, че и Галена чака същото, да вземат да си звъннат и да се разберат. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има живец в песента на Глория а и партиите на различните езици са много добре разпределени.

Значи можело.

Само сега да не секнат гледанията на Кадифе…

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Според мен чака да минат баладите на другите и тогава. Само дето ми се струва, че и Галена чака същото, да вземат да си звъннат и да се разберат. :D

Хахахах дано само не им е обща песента🫢😀

Сигурно ще ни изненада за рождения си ден евентуално, ако до тогава не смени концепцията за кариерата седемдесет и девет пъти, не замине на екзотична почивка през януари и не се върне при Зарко след това 😀🫢

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме маането на Глория, напомня ми на маането на Азис в песента с Малина - Само теб

Клипа не ми харесва. Кадифе беше много як клип, тези имиджови за мен развалят песните. Трябва да започна да слушам тези нови песни на първо пускане без клип.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Ама да бяха казали 00 часа или 12am 😀

Аз мислех, че ще я пуска утре по обед, да си я чуят храта в обедната почивка яшааа яче ячее

 

Вероятно така са искали, но който е настроил публикацията е избрал по грешка в настройките 12 вечерта, вместо на обяд.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, NazzkO каза:

Хахахах дано само не им е обща песента🫢😀

Сигурно ще ни изненада за рождения си ден евентуално, ако до тогава не смени концепцията за кариерата седемдесет и девет пъти, не замине на екзотична почивка през януари и не се върне при Зарко след това 😀🫢

 

На Галена баладата е по-подходяща за ЧРД. Нека тя да я отложи за май, а ДС да разбие декември с нейната. :D Ако въобще я издаде, все пак иде Нова година и може да сметне за редно да завърши отбелязването на 20 години от Мистерия подобаващо, с нов кючек.

Абе да завъртим най-добре шотовете заедно със студентите и да не я мислим...:1000(6):

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, NazzkO каза:

Ама да бяха казали 00 часа или 12am 😀

Аз мислех, че ще я пуска утре по обед, да си я чуят храта в обедната почивка яшааа яче ячее

C041EC50-1E31-4B3F-8A82-6C50146522BD.png

Според мен някой е забравил да направи клипа "частен" до утре в 12:00 часа. :D 

  • Haha 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Balkandji1 каза:

По натрошени стъкла вървя - Топ ремикс, топ класа.

 

Уникален е! Не го бях чувала. Звучи много яко. :happyppl:

Този човек прави топ ремикси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Това преди или след интервюто по Нова е било, защото там беше казала че в днешно време нямало приятели и всичко било интереси.

Не знам. Вчера и видях инстаграма. Преди това не съм се заглеждала в последователите й от доста време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

На Галена баладата е по-подходяща за ЧРД. Нека тя да я отложи за май, а ДС да разбие декември с нейната. :D Ако въобще я издаде, все пак иде Нова година и може да сметне за редно да завърши отбелязването на 20 години от Мистерия подобаващо, с нов кючек.

Абе да завъртим най-добре шотовете заедно със студентите и да не я мислим...:1000(6):

Хахахах и балонии и наргилета 😀😀😀

Тази година съм ѝ слушал само около месец песента за мъжете 🫢

и сладки сънища от югуж😭

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Няма нужда да се чака вече.

Егати яката дивотийка. Тази година и трите песни на Глория ме кефят, това не се беше случвало отдавна.

Този път и на мен ми хареса. Мелодията звучи много добре. Получило им се е, браво! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...