Jump to content

Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, asylum каза:

Ох, в подобен блог пишеше някаква роднина на Полина (май майка и), даже ако не е същото. Полина била във връзка с Илийката Загоров и видиш ли Глория кво направила, та Полина не успяла в кариерата. Отделно не успяла в кариерата и заради Галена и тн, сумати обиди и обвинения. Пълно куку 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:
Цитат

 Екстра Нина не е злобна и завистлива! Тя е добър човек, знам я от Широка лъка. Но тя пък има други кусури.

:1000(29):

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, GSA каза:

Не знам, но толкова хубави баладични песни се появиха тази есен/зима. Много се радвам. Днес Десислава, утре Галена. Все балади. Браво. 

И аз. "Поискай от мен" я има още от 2014-2015 когато се завърна в Пайнер, но не знам защо не я пусна. Песента е правена още от преди "В друг живот", имам очаквания от нея определено, но ще видим. Съмнява ме да е по-силно от "В друг живот", но от другата й балада може би.....

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pechenko каза:

Честит рожден ден на кралицата, майката на форума, мечтата на всеки мъж, вечно сексапилната, жената огън - zai4eto82 aka Тайна Узунова

 

 

  • Like 1
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pechenko каза:

Честит рожден ден на кралицата, майката на форума, мечтата на всеки мъж, вечно сексапилната, жената огън - zai4eto82 aka Тайна Узунова

 

Няма нищо тайно при нея.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега в баладната битка Деса повежда Преса според мен. Да видим какво ще пусне Галена. 
Чисто вокално двете я водят, но пък очаквам от креативна гледна точка Галя да е над тях. Не помня кой гримьор каза в Тикток live, че била пръснала много пари.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pechenko каза:

Честит рожден ден на кралицата, майката на форума, мечтата на всеки мъж, вечно сексапилната, жената огън - zai4eto82 aka Таня Узунова

 

Честит Празник на snejanka82! ❤️

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Засега в баладната битка Деса повежда Преса според мен. Да видим какво ще пусне Галена. 
Чисто вокално двете я водят, но пък очаквам от креативна гледна точка Галя да е над тях. Не помня кой гримьор каза в Тикток live, че била пръснала много пари.

 

На мен пък на Преслава баладата ми е супер слаба, особено припева. На Деси по ми харесва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

@SG Двете кралици! :heart:

https://www.instagram.com/p/CmCPghCNrUt/?utm_source=ig_web_copy_link

Крайно време е  и Лиди да смаже с нещо силно пак!:Vishenka_05:

Доня ще я научи как да смазва порядъчно тавата за баница?

А Либия е КРАЙНО ВРЕМЕ да изтегли от новогодишните късмети "успешна кариера в нов бранш". 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

На мен на Деса песента не ме грабна. Не се запомня изобщо. Аранжимент, клип - добре, но самата музика е безлична.

Много тъпи балади пускат всички - Кадифе, това, Мъчете се... Според мен Галя повече ще се е постарала. По-горните песни просто нямат мелодия... Едно време се правеха много силни балади. Емилия знае как, ако не я мързи. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Много тъпи балади пускат всички - Кадифе, това, Мъчете се... Според мен Галя повече ще се е постарала. По-горните песни просто нямат мелодия... Едно време се правеха много силни балади. Емилия знае как, ако не я мързи. 

Нали Емилия ще пуска сега песен по която работила от 5 години насам, предполагам ще е балада. Освен ако 5 години не е мислила текст на кючек.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Току що, Emanuela.Carey каза:

Нали Емилия ще пуска сега песен по която работила от 5 години насам, предполагам ще е балада. Освен ако 5 години не е мислила текст на кючек.

Are Na Kupona part 3, 2023 ❤️ 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

@SG Двете кралици! :heart:

https://www.instagram.com/p/CmCPghCNrUt/?utm_source=ig_web_copy_link

Крайно време е  и Лиди да смаже с нещо силно пак!:Vishenka_05:

За Лиди започвам да се съмнявам, но поне при Дес винаги знаем, че като й щъкне може да издаде и нещо на ниво.

Доволен съм, че поне в края на тази покъртителна за творчеството й година реши да си вдигне нивото. Заредихме се с емоции тип Ангелския глас и се подготвяме психически за следващия кючек.

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката може само да се приготвя за счетоводните отчети другия месец.

Новата песен на Деси не е нищо особено както всички излезли балади в скоро време. Не е лоша като песен сравнение с всички гнусотии,които излязоха наскоро,но си е средно ниво.Очаквам Сими пак да спасява жанра.

Къде са феновете на Гюрга,които с години плюха песните за дискотека,а сега баба им с втори пореден опит за дискотечен хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.12.2022 г. от 23:53, FolkEmpire каза:

Кама ще гостува на Фен ТВ от 19ч. във вторник :D

 

Тя вече каза каквото имаше да каже предната седмица в БТВ. Това е сигурно за да не излезе на Емилия интервюто специално подготвено, а да кажат: - Ето бре, и на други бивши "пайнерки" даваме ефир!

Какво правите бре? Не съм влизал тук от месеци да го....

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, asylum каза:

Много тъпи балади пускат всички - Кадифе, това, Мъчете се... Според мен Галя повече ще се е постарала. По-горните песни просто нямат мелодия... Едно време се правеха много силни балади. Емилия знае как, ако не я мързи. 

Абаолютно. Като нямаш мелодия, все едно нищо не е. И на Преса баладата е по-силна. Не съм я чувал от и все още помня припева.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер тъпи песни напоследък, особено това последното на Преса е тъпотията на годината, и на Деса и на Кама са пълна скука. На Анелия не е лоша иначе. Тва на Емрах и Фики пък кърти с космически гледания и съм го слушал точно веднъж. Супер слаба есен/зима откъм яки песни и откъм хитове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...