Jump to content

Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 31 минути, xroflx9 каза:

Никога не е възприемана за някое от големите имена извън Пайнер Тудора. Поне не и на нивото на Алисия,Емануела,Стругаро и Азис. Просто спеше с шефа си и й даваха силни песни.

Коментирай, че ако Теодора не беше дебютирала с това име пред 2004-2005 вероятно Андреа щеше да го направи през 2006... 😁

Иначе до преди оттеглянето си не смятам, че Теодора е била много но-назад от изброените дами като тежест на името. Алисия реално влезе в лигата на най-нашумелите не-Пайнерци чак 2006, когато се хвана с Божинов и го сложи в клипа си. И чак когато след 2012 Ара-Диапазон заработиха предимно за нея се наложи като някаква най-голяма звезда, на която всичко по дифолт й става хит по клубовете. Емануела пък се присъедини към А листата чак 2008, по което време Теодора вече си беше голямо име. Но е факт, че връзката с Касъмов много й помогна.

През цялото това време, разбира се, сред жените една единствена беше над останалите извън Пайнер като име и признание дори когато нямаше хитове. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Коментирай, че ако Теодора не беше дебютирала с това име пред 2004-2005 вероятно Андреа щеше да го направи през 2006... 😁

Иначе до преди оттеглянето си не смятам, че Теодора е била много но-назад от изброените като тежест на името. Алисия реално влезе в лигата на най-нашумелите не-Пайнерци чак 2006, когато се хвана с Божинов и го сложи в клипа си. И чак когато след 2012 Ара-Диапазон заработиха предимно за нея се наложи като някаква най-голяма звезда, на която всичко по дифолт й става хит по клубовете. Емануела пък се присъедини към А листата чак 2008, по което време Теодора вече си беше голямо име. Но е факт, че връзката с Касъмов много й помогна.

През цялото това време, разбира се, сред жените една единствена беше над останалите извън Пайнер като име и признание дори когато нямаше хитове. 

Честно казано дори не мога да си представя Дора с друг псевдоним😀

Какви са ти очакванията към новата песен на Сими? Също така коментирай какво очакваш да се случи с Алфа през 2023.Дали новите попълнения ще им помогнат да излязат от дупката,в която започнаха да влизат тази година или съвсем ще затънат? Мислиш ли че някой ще ги напусне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, xroflx9 каза:

Честно казано дори не мога да си представя Дора с друг псевдоним😀

Какви са ти очакванията към новата песен на Сими? Също така коментирай какво очакваш да се случи с Алфа през 2023.Дали новите попълнения ще им помогнат да излязат от дупката,в която започнаха да влизат тази година или съвсем ще затънат? Мислиш ли че някой ще ги напусне?

Към Симона очакванията ми са най-големи от Алфите, стига песента да е самостоятелна и да е на нивото на Момиче от лед и Пак. Опасявам се обаче, че има много голяма вероятност неориентирания Галин да я довърши като й издаде парчето в дните преди Коледа, когато на едни 90% от новите песни не им се получава да гръмнат.

Именно липсата на силна концепция може би напълно ще сложи край и на Алфа догодина. Новите момичета изглеждат симпатични, но ако шефът ги вкара в досегашната матрица на фирмата вероятно няма да стигнат популярността и бройката на хитове на предишните.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първа година от много насам Галена няма да има хит в годишния ТОП 3.

На 31 декември Welcome To Bulgaria ще завърши под номер 2 за годината, но бързо след това ще се изтърси до №4 за 2022 година, тъй като Фики ще я изпревари с "Чупки в кръста" и дуета с малкия си брат. "Любовта е гадно нещо" има 4 милиона гледания за 11 дни!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Към Симона очакванията ми са най-големи от Алфите, стига песента да е самостоятелна и да е на нивото на Момиче от лед и Пак. Опасявам се обаче, че има много голяма вероятност неориентирания Галин да я довърши като й издаде парчето в дните преди Коледа, когато на едни 90% от новите песни не им се получава да гръмнат.

Именно липсата на силна концепция може би напълно ще сложи край и на Алфа догодина. Новите момичета изглеждат симпатични, но ако шефът ги вкара в досегашната матрица на фирмата вероятно няма да стигнат популярността и бройката на хитове на предишните.

В горния си пост забравих да добавя и са коментираш факта,че колежки на майка ми са й препоръчали Брутален “като много хубава песен” та ме накара да й я пусна онзи ден. Беше изключително неловко да слушам песен,в която се пее “в секса си брутален” с майка ми😭😭

Иначе да,песента на Симона ще излезе около Коледа.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Което ме кара да се замисля, че Фикрет ще направи прецедент в историята на попфолка... Трите най-големи хита за годината ще бъдат на един изпълнител.

Това случвало ли се е някога? :o

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

В горния си пост забравих да добавя и са коментираш факта,че колежки на майка ми са й препоръчали Брутален “като много хубава песен” та ме накара да й я пусна онзи ден. Беше изключително неловко да слушам песен,в която се пее “в секса си брутален” с майка ми😭😭

Иначе да,песента на Симона ще излезе около Коледа.

Иронично, но и аз имах сходен случай тези дни. Моята беше разбрала както за излизането на баладата, така и за Брутален, но я убедих да си пусне само първата. :DОстана много впечатлена от всичко. По-възрастните си се кефят на Деси заради гласа. И на Азис също. А каквото и да си говорим, в парчето им си има пеене.

преди 39 минути, Balkandji1 каза:

Което ме кара да се замисля, че Фикрет ще направи прецедент в историята на попфолка... Трите най-големи хита за годината ще бъдат на един изпълнител.

Това случвало ли се е някога? :o

В най-слабата година за Бг музиката Фики действително успя да изпъкне с някое и друго нереално милионче, но и със съвсем реален същевременен интерес от меломаните. Както сме си говорили, и при него също като при ДС, Азис и други го има този важен фактор с широкото одобрение на народа. И все пак не смятам, че за масовия Българин има някоя по-известна негова песен от Бум... и Is This Love. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, Кама захапа Ариа за това, че качвала разни голи мъже на сцената и разкопчавала панталоните на клиентите по дискотеките. Евала.

Иначе спомена за албум. Имала песни, дано го доживеем. 

  • Haha 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pacho каза:

Пеем ли по служ. банкети? Ако се бяхме родили реки, ама се родихме "персонал" (по изцепки на Мария). :D 

 

Добре си пее, женичката. Може да се възроди. Ако продължи да пуска песни и да са поне на нивото с Кеба. И да забрави денс че* иите. 

А какво стана с Ивана?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

На Глория и Кеба гони 600К от двете клипчета. Не само на дуета, но и на другите песни, по-гледани са тези в нейния канал. Крайно време е да започне да си ги качва само в личния. Още повече гледания ще има и няма да се разпокъсват. 

След около 5 години моце и да се сети. Тя загрява бавно, а е и на неверен Пайнер вярна.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

https://www.youtube.com/channel/UCxeMrViqXdLty51nKv3x-bQ/community?lb=UgkxQB84XXSNddlDgGrIB2bpmIHZ1u30FYAG

FEN TV
Чухте ли вече "Честит рожден ден" на Галена? 😏
9KI20cPKp210liVlnskg4rOqRMGC_bYJSuK2T6dp

FEN TV ще излезе големият победител след толкова години.. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, stereoto_ каза:

FEN TV ще излезе големият победител след толкова години.. 

По-гъвкaви сa, a явно вече имaт и някaквa визия. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Коментар, че актуализираха спотифай и Яница е втората най-стриймвана чалга песен за последните 24 часа на 25 позиция с 2,840 слушания. Само ''Алкохол'' (3) е над нея!

''Любовта е гадно нещо'' почва да се покачва (35 място). Другите нови песни ги няма дори в топ 50.

Дано още да качва, поне Топ 10.
 

Днес гледах в тикток се оплакват че няма кючеци за новогодишните партита. Явно за да задоволят едната аудитория другата остана на сухо. Яница и Емануела ще намажат от цялата работа с хитове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, stereoto_ каза:

FEN TV ще излезе големият победител след толкова години.. 

Абе щом пишат и пускат Пайнерици значи и при тях нещо не е на 100%.

На мен ми е интересно дали ще започнат да отразяват пак Емануела след като тя избяга от там с 200 и още им бие канчето по интервюта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

https://www.youtube.com/channel/UCxeMrViqXdLty51nKv3x-bQ/community?lb=UgkxQB84XXSNddlDgGrIB2bpmIHZ1u30FYAG

FEN TV
Чухте ли вече "Честит рожден ден" на Галена? 😏
9KI20cPKp210liVlnskg4rOqRMGC_bYJSuK2T6dp

Не

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

"Искaх дa си тръгнa по-рaно, не ме пуснaхa", хъ-хъ :P

Така му го набииииииииии.... на ПайнерЪ! Много беше яка, всяко нейно интервю го следя с интерес, една от малкото интелигентни и с добри интервюта певици!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Така му го набииииииииии.... на ПайнерЪ! Много беше яка, всяко нейно интервю го следя с интерес, една от малкото интелигентни и с добри интервюта певици!

За Камелия ли говорим?

spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.12.2022 г. от 23:32, Balkandji1 каза:

Първият й албум е с песните "Нямаш сърце", "Обичам те", "Тази нощ безумна", "Мили мой". Всичките станаха хитове, имаше и някои балади от него, които също станаха известни. Забелязаха я всички поп-фолк фенове, но все още нямаше силата да измести Ивана.

От втория албум са "Дяволско желание", "Завинаги твоя", които излезнаха една след друга и взривиха всичко през пролетта на 2005. По-късно през есента голям хит стана и "Финални думи" от същия албум. И вече беше ясно коя е новата лидерка.

Ех какви времена бяха, 2003-2010 някъде сякаш бяха най-силните години на жанра, особено 2003-2006. Все още толкова хитове от тогава са супер слушаеми. Дори някои на Мая и Магапаса като "Научи ме".

А аз имам носталгия по есента на 2019, зимата на 2019/2020 и до юли 2020. Тогава кои бяха най-големите хитове и певци и певици? Мисля, че по едно време в края на 2019 Преслава беше доста актуална. Тогава и скандализира всички с новата визия. Не прилича на себе си, но се подмлади с поне 10 години. Разкажете ми всичко за онези вече далечни времена, да кажем септември 2019-юли 2020.

Редактирано от mihael
  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mihael каза:

Ех какви времена бяха, 2003-2010 някъде сякаш бяха най-силните години на жанра, особено 2003-2006. Все още толкова хитове от тогава са супер слушаеми. Дори някои на Мая и Магапаса като "Научи ме".

Според мен най-силните години на жанра са между 1998 и 2003, но повечето тук са били много малки или едва родени в този период, за да го помнят в детайли. Тогава са регистрирани колосални продажби на албуми, някои тиражи са с по 100К-200К копия, а песните от тогава макар сега да звучат старомодно за онова време бяха национални хитове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...